Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree7Likes

Téma: 100SH, ITM, KQs TP elég?

  1. #1
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás 100SH, ITM, KQs TP elég?

    $2.5k/$5k Ante $620 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    Beckham087 (UTG) ($360k) 72bb
    UTG+1 ($113k) 23bb
    CO ($112k) 22bb
    BTN ($179k) 36bb
    SB ($128k) 26bb
    BB ($201k) 40bb

    Pre-Flop: ($11k, 6 players) Beckham087 is UTG
    Beckham087 raises to $10k, 4 folds, BB calls $5k

    Flop: ($26k, 2 players)
    BB checks, Beckham087 bets $11k, BB calls $11k

    Turn: ($48k, 2 players)
    BB checks, Beckham087 bets $19k, BB raises to $45k, Beckham087 calls $26k

    River: ($138k, 2 players)
    BB goes all-in $134k, $134245 to Beckham087 ($294639)?


    Már fizetős helyeken vagyunk de az FT még messze.
    Az ellenfél 2-3 hand óta van az asztalnál. Annyit tudtam itt róla, hogy megnéztem sharkscoopeon, és ott regulárnak írja 20$-os átlagtéten, de az utóbbi időben volt pár nagyob scoreja, szal valszeg nem félős a limit miatt.

    Ki hogy játszaná? Főleg a turn és a river a kérdés.

  2. #2
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Turn-t ugyanígy, riveren nagyon agyalnék de inkább dobnám. Ez a turn ch/r river Ai oop ezt nem hinném, hogy akkora blöffline lenne.

  3. #3
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    szerintem wp az egész ha foldoltad rivert.
    BelaKecske likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  4. #4
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Reg ellen én is betelem a turn-t. 2 párok meg setek lehetnek nála kb 14db hand, potnyi pénzel betel riveren tehát az a kérdés van e nála több mint 7 db blöff. Ismeretlen játékosról nem feltételezem, hogy lesz ennyi nála. A blöffjei valószínűleg turnun equity-vel rendelkező lapok szóval: 76s JTs QJs meg a flush drawok amiből nincs olyan sok és az Ax-es drawokat néha flopon raiseli. A JTs QJs SD képes lett amit nem fordítanak elégszer blöfbe szóval J-n mindenkép dobnék(meg ha véletlenül T7s-el játszik így az is kiegészült). Pározódáson K-n Q-n 4-esen 2-esen callolnék, meg persze körökön.
    naggeri, BelaKecske, Krono and 2 others like this.

  5. #5
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Brutál dobás! És ezt vedd szó szerint!...Nem kell agyalni..Ism. vagytok egymásnak, valszeg jó reg, Utg emeltél, itt azért szűkebb a ranged. A turn call-lal sztem elég face up, hogy SD-képes vagy és ezt ő is tudja. Éppen ezért neki mindenképpen hívnia kell river, mert Te akár el is chekkelheted, amit nyílván nem szeretne. Az biztos,hogy polarizált, néha lehet azért blöff, de szerintem itt többször lesz ez value bet.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Reg ellen én is betelem a turn-t. 2 párok meg setek lehetnek nála kb 14db hand, potnyi pénzel betel riveren tehát az a kérdés van e nála több mint 7 db blöff. Ismeretlen játékosról nem feltételezem, hogy lesz ennyi nála. A blöffjei valószínűleg turnun equity-vel rendelkező lapok szóval: 76s JTs QJs meg a flush drawok amiből nincs olyan sok és az Ax-es drawokat néha flopon raiseli. A JTs QJs SD képes lett amit nem fordítanak elégszer blöfbe szóval J-n mindenkép dobnék(meg ha véletlenül T7s-el játszik így az is kiegészült). Pározódáson K-n Q-n 4-esen 2-esen callolnék, meg persze körökön.
    Én még emlékszem olyan Aptok videóra, hogy mikor emelsz törnön pont annyit, hogy riveren éppen pot alatti pénzed maradjon - (amikor - ha mégsem jön be - riveren blöffre készülsz).

  7. #7
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet thomyca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én még emlékszem olyan Aptok videóra, hogy mikor emelsz törnön pont annyit, hogy riveren éppen pot alatti pénzed maradjon - (amikor - ha mégsem jön be - riveren blöffre készülsz).
    Olvasd el még egyszer figyelmesen Aptok hsz-ét, és megérted.

  8. #8
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    a turn raise size olyan, mintha minél több fe-t szeretett volna realizálni a riveren. value lapjaival ekkora stackeknél nem emelne nagyobbat a draw-k ellen? emiatt hajlanék a river callra.
    viszont mivel a turn beted ellen simán van oddsa callozni drawk-kal így kevés bd lesz nála szerintem riveren.
    elég nehéz, timing-ra nem emlékszel véletlenül?
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  9. #9
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    thomyca : Abból indulok ki, hogy ő nem látta a videómat.
    stickstackstoke likes this.

  10. #10
    Lelkes újonc pourpres avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    treff JT van nála.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •