Szavazás eredménye: Mit csinálnál?

Szavazók
20. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • All-in

    10 50,00%
  • Fold

    10 50,00%
Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag eduard avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 14.
    Hely
    h
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás Cake NL100, KK 5-bet ellen

    Mit csinálnátok? Tényleg AA-ba futottam? Az ellenfél regular, nem tudom mennyire jó, nem hiperagresszív... Szóval semmi különöset nem vettem észre róla...

    Hand #1479011611001630: Chelsea (6-Max) 11611
    Seat 1: Blac*** (118.40 in chips)
    Seat 2: Jarv*** (200.50 in chips)
    Seat 3: Dext*** (174.05 in chips)
    Seat 8: IRuN*** (89.45 in chips)
    Seat 9: HERO (169.50 in chips)
    Seat 10: TomE*** (240.30 in chips)
    Blac***: posts small blind $0.50
    Jarv***: posts big blind $1
    Dealt to HERO [ Ks Kc ]
    Dext***: folds
    IRuN***: folds
    HERO: raises to $3.50
    TomE***: folds
    Blac***: folds
    Jarv***: raises to $10
    HERO: raises to $30
    Jarv***: raises to $90
    HERO: ????

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    én úgy gondolkodnék, hogy AA-val nem feltétlenül akarna kiűzni ilyen hamar. legalábbis én már ott nem hívtam volna vissza. Ha over pároktok van ugyis eldurran az allin flopon. esélyes egy KK vagy egy keménynek hitt AKs, esetleg QQ. Bár utóbbiakat jó játékosok ennyire nem tolják túl.

    Én rátolnám. Harrington szerint, aki azt mondta hogy elbírja dobni a KK-t preflop mert biztos az AA-ban az hazudik majd írd ám, hogy milye volt
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  3. #3
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Én a foldra szavaztam, bár nagyon nehezen dobom el preflop.
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Tibibacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 03.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    727

    Alapbeállítás

    Bár FR játékos vagyok, én úgy tudom hogy SH-n semmiképp nem dobunk KK-t preflop. Sokkal több lappal visszatolhatják mint FR-en, valamint sokkal ritkábban lesz AA az ellennél...
    Tudom kicsit deep-ek vagytok, és még nem tettél be sokat, talán ez az egy érv lehet a dobás mellett, más nem.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    4betre szerintem a legtobb ellenfel all-int vagy foldot jatszik. Ha nem akarod vallani KKval a PF all-int (amit nem ertek), akkor ne 4betelj sztem.
    Reszemrol insta all-in. (De en szoktam 4betelni bloffbol is, igy a 4bet rangem nem KK,AA.)

  6. #6
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet Tibibacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bár FR játékos vagyok, én úgy tudom hogy SH-n semmiképp nem dobunk KK-t preflop...
    Azért ezzel én nem teljesen értek egyet. Személy szerint én a KK-t úgy játszom, hogy ha vki visszaemel rám, akkor megadom, majd a flopon check/raise vagy reraise all in rakom. Megfigyelésem szerint nagyon sok regular így játsza ezt a szitut.

    Persze mindig vannak kivételek. Például, ha vki ellen van history, vagy agro regular, vagy fish az illető, esetleg blind csatában vagy pl. Button vs. big blind (mint jelen parti) vagyunk. Szóval nem mondom, hogy néha nem pakolom be a pénzt preflop, de inkább meg szoktam várni vele a flopot.

    Még annyit, hogy néha mikor deep stack vagyunk, én is úgy játszom, ahogy eduard tette, tehát már preflop megpróbálkozok egy 4bet-tel, lássuk hol is tartunk. De ha itt rámtolják, akkor azért az nagyon gyanús.

    Szóval egy szó mint száz, én a Fold-ra szavaztam.

    Idézet lederman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    4betre szerintem a legtobb ellenfel all-int vagy foldot jatszik. Ha nem akarod vallani KKval a PF all-int (amit nem ertek), akkor ne 4betelj sztem.
    Reszemrol insta all-in. (De en szoktam 4betelni bloffbol is, igy a 4bet rangem nem KK,AA.)
    Deep stack vagyunk...

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    ha foldulnuk , akkor miert a 4bet?
    ne latom, h mitol nyerunk erteket, ha azt tervezzuk, h bedobjuk az allinre; es ha megadja, akkor h-an folytatjuk a flopon, mert ha a 5betre nem akarunk all-in menni, akkor megadas utan akarnank a flopon?

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Nekem azért gyanus, mert 10$ ig emelt vissza montha partyban akart volna tartani, mikor te erre visszaemeltél biztos lehetett benne hogy KK-van. A legtöbb ember nem képes ezt eldobni ezért visszaemelt...

    80-100$ al ülve mikor már 30-40$ om benne van nem dobnám el.
    Ilyen deepen viszont eltudnám engedni.....

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet lederman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha foldulnuk , akkor miert a 4bet?
    Save another 135$

  10. #10
    Fanatikus tag eduard avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 14.
    Hely
    h
    Hozzászólások
    213

    Mosoly

    Hát igen. Látszik hogy nem egyértelmű a dolog. Én életemben először eldobtam a királyokat. Ha a 4-betre all-in jött volna akkor valószínűleg megadom, de ez a 90-es emelés nagyon nem tetszett. Szóval nem sűrűn fogok ilyet csinálni, de épp egy jó sessionben voltam, nem hiányzott volna egy pf KK vs. AA 170 big blindért. Természetesen ha 100-120 dollár lett volna a tét akkor toltam volna, de így eldobtam.

    Nem érzem rosszul magam miatta... Szerintem nagyon ritkán érdemes 1-1 ilyen határeset dobást végrehajtani, még akkor is ha kiderül hogy nem volt jó a dobás...

    u.i.: azért szavazzon aki még nem szavazott!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •