Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (45) összesen
Like Tree29Likes

Téma: Segitseg! Statjaim Siralmasak :(

  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 02. 21.
    Hozzászólások
    84

    Alapbeállítás Segitseg! Statjaim Siralmasak :(

    Sziasztok!
    6max Nl4-en jatszok 888-on.Stabil veszto jatekos vagyok,pedig olvasok a jatekrol, probalom kepezni magam, de sehogy se tudok elobbre jutni.
    megtennetek hogy megnezitek a statjaimat es segitenetek kijavitani legalabb a legdurvabb hibaimat?

    minden segitseget elore is koszonok
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    yo stat, ilyen showdown/nonshowdown statot is ritkán látni nem szeretsz dobni igaz? vagy elviszed mutatás nélkül vagy bukod viccet félretéve, a téthez képest nagyon overaggronak tűnsz, pláne vakokból. A kék vonaladnak kell folyamatosan felfele menni, ha a piros tartod nulla korül yo leszel.
    azt egyébként tudja vki, h sb,bb-ből mekkor -bb/100 mondható még yonak?

  3. #3
    Fanatikus tag Kamanduk avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Hát, 888 micron csak égeted a pénzt ezzel az agresszióval. 2 személyes pot ritkán van és amúgy sem tudnak dobni semmit. Szóval azt javaslom, minimális blöff, izomból value. Emellett lehet, hogy néha alábecsülöd az ellenfeleid lapját is - ha rádemelnek riveren, vagy potdonkolnak, nyugodtan dobhatod az egy pár típusú handeket.
    Nincs bukó session, csak túl rövid session.

  4. #4
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    1. Pozíció!!!
    2. A másik topikban írtam, hogy a cbettel mi a helyzet (itt az látszik, hogy elég magas)
    3. Statok alapján automatának tűnik a játékod

  5. #5
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    flop 70 turn 70 cbet, eléggé brutál. Ahhoz, hogy ezt tartani tudd nagyjából minden 3ik cbetednek hatalmas -EV nek kell lenni.

    Egyszerűen ha eltalál a board akkor value, ha nem akkor nagyon ritkán bluff (a legszárazabb boardokon amin van 1 facecard és azt is csak akkor ha ellenfeled legalább 50%-ot foldol cbetre pl K48r). Minden másra ott a ch/fold.

    +4 éves videók szólnak arról, hogy orrba szájba kell cbetelni meg barellozni, de azok baromira nem microlimitre értendőek ahol +70 vpipes fiseket kell 0 bluffel +25bb/100-al megverni. Szóval ha képezni akarod magad akkor szerintem irány vissza az legalapokhoz, dan harrington CG könyve pl.

    Statjaidat is simán leviheted 17/14/3-ra vagy ilyesmi, semmi szükség light openekre. Ha megérted miért jó az ha magas a vipi/pfr-ed akkor rájössz, hogy itt nincs rá szükség. Továbbá abban a szerencsés helyzetben vagy hogy következmények nélkül annyit foldolhatsz amennyit nem szégyellsz ugyanis senki értsd: senki nem fog helyesen alkalmazkodni.
    A többi ún. "regular" pontosan ugyanúgy
    -végig fog callozni drawal,
    -stackoff lesz minden overpárral,
    -utg-d ellen fognak 150bb-t pre bepakolni JJ AKo handekkel

    ellened akkor is 12/8/2 vagy 55 cbettel meg akkor is ha 33/26/10 vagy 90 cbettel. A fishek meg ugyabár nem tudják mi az a HUD.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2014. 01. 22. 00:59
    crochodil and screwtape like this.

  6. #6
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    nagyon magas a turn cbet, wtsd es agresszio.

    olyan lehetsz mint isildur...csak kicsiben...zsebisildur

  7. #7
    Újonc  úgybizony avatara
    Csatlakozott
    2013. 12. 28.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    mikrolimiten még mai napig is kifizetődő az ABC póker. itt nincs szükség semmilyen múvolgatásra levegővel,teljesen felesleges pénzégetés. mert Q8K510 bordon is végig fogja kallolgatni a 68 offját vagy a 22-33 párját,öt nem érdekli...

    feszesebb indulókéz utg és pozícióból is. és ahogy az előttem szóló mondta,lehet dobni is, ha meg esik a lap akkor tolni értékért keményen... és ne nézd le az ellenfeleidet,mert egyáltalán nem vagy jobb náluk bármennyire is te azt hiszed! egyébként a statjaid is ezt mutatják...

    tehát én mindenképpen azt ajánlom vegyél vissza a tempóból,főleg az ilyen limiten játszó volt szovjet,német,brazil táltosok és látók ellen és játszd a lapjaidat keményen.
    bellaurora likes this.

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    fél éve beleestem én is abba a hibába hogy túl sokat olvastam stb, (ami nem baj csak tudni kell, hogy hol lehet alkalmazni-jelenleg nem itt ahol játszom) és elkezdtem "okosabban" játszani, taktikázni, check-raiselni oop blöffből stb, mondanom sem kell elkezdtem veszíteni micro limiten. Ezen a szinten nagyon kevés játékos ellen működnek ezek, fold EQ nagyon alacsony. Ha van lapod, min. TPGK tolni kell, ha nincs akkor nem éri meg trükközni. Már ott tartok amiért biztos megköveznek sokan, hogy EP-ből egy JJ-t sem raiselek csak limp/call miért? Mert megadnak 3-an, ha floppon jön overcard és megadnak akkor valószínű verve vagy egy Q3s-el is, ha nem jön OC vagy jön a set akkor a 3 birkából 1 jó eséllyel kifizethet, de a fold equity egyszerűen alacsony EP-ből és valószínű hogy nem HU fogsz játszani. Amikor elkezdtem játszani teljesen ABC "fit or fold" játékot, a grafikonom pont az ellentéte volt a tiédnek a zöld kicsit felfelé ment, a kék nagyon, a piros meg a kék tükörképe volt (majdnem).

    Természetesen nem követendő példa, én is kezdő vagyok 1 éve játszom de sosem voltam vesztő, lassan, de növekszik a rollom.
    Utoljára módosítva: Exec által: 2014. 01. 22. 08:18

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Exec szerintem nem kövez meg senki, mindenki úgy játszik, ahogy akar, de attól még így az NL10-t se vered meg soha. A l/c rossz játék, az indoklásod rá pedig még rosszabb, mert az látszik belőle, hogy a játék alapjait se érted. Egy gyengébb teremben verheted az NL4-et pár bb/100-zal és idegeskedhetsz a variancia miatt. De ezért szerintem nem éri meg játszani.
    Önbecsapás azt gondolni, hogy azért nem működnek az olvasott/látott dolgok mert az ellenfelek túl gyengék. Te vagy túl gyenge, hogy tudd azokat helyesen alkalmazni.

    ABC póker helyett, inkább próbáld meg átgondolni, hogy mit miért teszel. Ha csak akkor betelnél mikor tudsz rá valami okot magától visszaesne az agressziód, meg könnyebben észrevennéd, hogy milyen szituációk okoznak problémát.

  10. #10
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet mojojojo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Önbecsapás azt gondolni, hogy azért nem működnek az olvasott/látott dolgok mert az ellenfelek túl gyengék. Te vagy túl gyenge, hogy tudd azokat helyesen alkalmazni.
    This!
    Cshősz likes this.

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •