Eredmény: 1 - 1 (1) összesen
  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás Ez így nem lesz jó srácok. Egyértelműbb tájékoztatást várok el.

    Úgy érzem itt az ideje egy figyelmeztetésnek, mert már kezd elegem lenni. Egyebek mellett a William Hillen szoktam pókerezni, nézzük hogy is mennek itt a racek.

    Júliusban regisztráltam, mert a teremlistán láttam, a terem elvileg megbízható, az ismertető szerint vannak racek is, FD bónusz, stb.

    Sikerült is az 1000 dolláros helyet megszereznem a versenyen, majd hónap végén csak 500-at kaptam. Nézem mi van, írtam emailt, erre jön a válasz, hogy figyelnem kellett volna a csillagot a szép nagy racenyeremények mellett, mert hát nem annyi jár, hanem csak legfeljebb a rake 25%-a. Jól van, apróbetűs rész, hülye vagyok.

    25% nem rossz amúgy se, majd a következő racen odafigyelek. Nézném is az állást az első napokban, de sehol a race. Ja, mert az itt nincs minden hónapban! Oké, tehát az FD bónusz kijátszási idejének a felén ezek szerint nincs piacképes visszatérítés, mert mondanom se kell, hogy race nélkül nevetséges a teljes rakeback a többi lehetőséghez képest. Oké, megint én voltam a hülye, immár másodszor, mert a rendszeres akadémiás race alatt azt is érthettem volna, hogy minden év júliusában van egy, vagy minden évszakban egyszer, esetleg néhány tetszőleges korábbi akadémiás terem becsődölésének minden évfordulóján.

    Hát mindegy, végülis a pénzek megjöttek, 10 levélváltás után a cashout is sikerült, aztán nézem, hogy lesz januárban is race, de jó. Felutalok egy kis pénzt, összejön megint egy normális nyeremény, február elején nyitom a klienst. Általában 1-én vagy 2-án megjön az összeg, de most nem így történt. Várok várok, egy hét után írok a fórumra is, egy fórumtárstól kapom a választ, hogy írni kell. Eddig nem így volt, de írok a WH-nak, ők válaszolják, hogy ezt most az akadémiával kell megbeszélni. Meg is nézem a race oldalát, semmi extra, ja, ott egy részvételi feltételek menüpont, tavaly mikor néztem nem volt semmi különös, rákattintok, és jön az izgalom: ebben a hónapban csak skrillre utalják ki a pénzt! Szóval csináljak egy skrill számlát. Van 2 bankszámlám, 6 pókerszámlám, 2 tőzsdeszámlám, paypalom, netellerem, de ezeknek ez mind nem jó, NEKIK SKRILL SZÁMLA KELL. Tehát küldjem be a hatvanadik helyre is a szükséges hatszáznegyven papírt, várjam meg amíg feldolgozzák, és talán jövő hónap elején látok is valamit a pénzemből. És persze megint az én hibám, mert ugye miért nem nézem meg minden kibaszott hónapban a feltételeket.

    Szóval igen, lehet hogy tényleg én vagyok a hülye. De ha az akadémia folyamatosan hülyét csinál belőlem, az nekem rosszul fog esni, és ha rosszul érzem magam, akkor keresek majd másik affiliatet.
    Utoljára módosítva: mikki86 által: 2014. 02. 09. 16:43

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •