Oldal: 198 / 332 ElsőElső ... 98148188196197198199200208248298 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.971 - 1.980 (3316) összesen
Like Tree840Likes

Téma: partypoker

  1. #1971
    PSOP VII. bajnok
    Csatlakozott
    2010. 02. 24.
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csatolás 13868
    20+2 dolláros nevezésnél, nem 220 dollárnak kellene lenni a nyereményalapnak?
    5 dollár az hova kerül?
    €-$ árfolyam.

  2. #1972
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Szerintem borravaló az osztónak. Ne sajnálj már tőle 5 dollárt!
    köcsögpokerstars likes this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  3. #1973
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 06. 29.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak ha vége van annak a versenynek gondolom akkor írják jóvá a pontokat.
    Irtam supportnak, es azt mondta nem jar , mivel kp ben nem fizettem be raket, tehat hiaba jatszol 109 dodoson, csak annak jar a 9 pont aki KP n befizette a 109 dodot
    köcsögpokerstars likes this.

  4. #1974
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2017. 06. 29.
    Hozzászólások
    442

    Alapbeállítás

    az úgy korrekt....

  5. #1975
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet alien307 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Irtam supportnak, es azt mondta nem jar , mivel kp ben nem fizettem be raket, tehat hiaba jatszol 109 dodoson, csak annak jar a 9 pont aki KP n befizette a 109 dodot
    Az úgy szép, mert a fee-t is megnyerted a szaton. Én is nyomtam ezeket az 1 centeseket, aztán én úgy figyeltem meg, hogy amikor lejátszottam a 5 dollárost vagy a 22 dollárost, akkor kaptam valamennyi pontot. De amúgy ritka nagy fos ez a szat rendszer, nem? Hogy mondjuk tegnap majdnem bejutottam a 109-esre én is, volt 150 000em, aztán onnantól nem nyertem allint, de ami a szép, hogy ha befizeted cashben, akkor kapsz 100 000 zsetont, tehát már másfélszeresem volt, csak a végét a szatnak átalakítják gamblinggé, mert valami 10k a nagyvak. Aztán a bejutóknak az átlaga 230-240k, és visszabasszák a vakokat 1k-ra. Ilyen hülye rendszert még nem láttam. Tehát aki nem akar 3-4 szaton keresztülvergődni, az kezdheti a döntő szatot kevesebb mint fele átlagon:O
    Még arra lennék kíváncsi, most mondjuk a délutáni ilyen winter szaton egyvalaki összegyűjtott 60k zsetont 5 dollároson, bejutott 20asra, de mivel nem volt meg a 3 ember nem indult el. Hogy ő a 20 dollárt kapja meg, vagy egy olyan ticketet, és ha utána elindul egy ilyenen, akkor 20k-val indul el mintha csak egyébként nevezett volna, vagy 60k-val ami igazságos lenne. Ezt nem tudod?
    De a lényeg az, hogy újabb változtatás, aminek semmi értelme nincs, lényegében csináltak szat helyett egy olyan versenyt amin vannak hosszabb szünetek, akár napok, és a vakszintek nőnek, aztán lecsökkennek 10-edére, aztán nőnek, lecsökkennek 10-edére.

  6. #1976
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 25.
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás pop-up értesítések

    Sziasztok!

    Ki lehet valahogy kapcsolni a játék közben az asztalon megjelenő (verseny)értesítéseket? Nem találtam a beállításokban. Elég idegesítő, mikor eltakarja a közös lapokat köszi

  7. #1977
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Ha cashoutolok, akkor még él az 500as first depo bónuszom?
    köcsögpokerstars likes this.

  8. #1978
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Szerintem cashouttal minden aktív bónusz elveszik.

  9. #1979
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet hétpár eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Ki lehet valahogy kapcsolni a játék közben az asztalon megjelenő (verseny)értesítéseket? Nem találtam a beállításokban. Elég idegesítő, mikor eltakarja a közös lapokat köszi
    Options (jobb felül) --> Table options --> kipipálni a "Turn off table announcement dialog"
    hétpár likes this.
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

  10. #1980
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 25.
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás

    Ez az "asztal társalgások kikapcsolása" magyarul? akkor elég bénán fordították köszi!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •