Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
  1. #1
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás NL50 FR - JJ bajban

    Ellenfelem 326 hand alapján, 12,8/5,8
    Ellenfelem elég feszes, ezért már preflop sem nagyon tudtam, hogy mitévő legyek, de azért csak megadom és setre húzok. kapok egy viszonylag jó flopot.
    Itt érdemes nekem betelnem? Vagy c/f? De az meg nagyon weak lenne.
    Én beteltem, mert ha AK-ja van akkor valszeg dobja.
    Így már easy fold igaz?


    BossMedia Game #1057652230: Table Table TH 19 - $0.25/$0.50 - No Limit Hold'em - 20:18:45 - 2008/04/27
    Seat 1: scop79 ($68.53)
    Seat 2: kocka742 ($27.55)
    Seat 3: tigrishke ($14.65)
    Seat 4: BobArctor ($13.35)
    Seat 5: Sambalolle ($66.86)
    Seat 6: HERO ($46.75)
    Seat 7: Hansen_1 ($64.05)
    Seat 8: Robsmaster ($116.22)
    Seat 9: Frasier31 ($98.61)
    Seat 10: Cilit78 ($18.50)
    Robsmaster posts the small blind of $0.25
    Frasier31 posts the big blind of $0.50
    Hansen_1 is the button
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to HERO [Jd Jc]
    Cilit78 folds
    scop79 folds
    kocka742 folds
    tigrishke folds
    BobArctor folds
    Sambalolle folds
    HERO raises $2.00
    Hansen_1 raises $5.00
    Robsmaster folds
    Frasier31 folds
    HERO calls $5.00 (itt csak 3$ kellett megadnom, szóval ilyen mini 3bet volt)
    *** FLOP *** [3c 7h 7s]
    HERO bets $6.00
    Hansen_1 raises $16.00
    HERO ???

  2. #2
    Dom
    Dom nem elérhető
    Fanatikus tag Dom avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 21.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    494

    Alapbeállítás

    Én dobnám, mert QQ, KK, AA lapokra teszem.
    Cél a végtelen, irány az ég alja!

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 05. 09.
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Szintén dobnám.

  4. #4
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Jó akkor ez sima fold! Én is így gondoltam és dobtam is. De ennél olcsóbban meg lehetne úszni a bulit? Ha AK-val 3 betel (ami lehet kizárok nála) akkor bele kell nyitnom a flopon, mert ugyis dobja. De ha én nem nyitok bele és AK-val mégis 3betel PF akkor ugyis elereszt egy cbetet úgy meg elég weak lenne a dobás.
    Szóval jó volt szerintetek ez a (valószínűleg bukott) party megjátsza? Így a legolcsóbb?

  5. #5
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Ebben az esetben nagyon jól jönne egy 3bet% statisztika. (amit pl. a HM mutat) Annak alapján egyszerűen meg lehetne állapítani, hogy AK-val többnyire visszaemel preflop vagy nem.

    Esetleg el tudok képzelni egy flop check-callt is. Az se kerül többe mint a bet és látunk még egy lapot. Szinte biztos, hogy AK-val nem folytatja majd az emelést a turnon.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder CrisRoniii7 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 12.
    Hozzászólások
    976

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó akkor ez sima fold! Én is így gondoltam és dobtam is. De ennél olcsóbban meg lehetne úszni a bulit? Ha AK-val 3 betel (ami lehet kizárok nála) akkor bele kell nyitnom a flopon, mert ugyis dobja. De ha én nem nyitok bele és AK-val mégis 3betel PF akkor ugyis elereszt egy cbetet úgy meg elég weak lenne a dobás.
    Szóval jó volt szerintetek ez a (valószínűleg bukott) party megjátsza? Így a legolcsóbb?
    Nekem az első gondolatom az volt a mini 3betjéről,h csak a tight imagét akarja kihasználni,és így rád ijeszt majd postflop(vagyis ezt szűkítsük flopra) kiemel!Sztem ez hatalmas játék lenne,és egyáltalán nem elképzelhetetlen...
    A másik,h én AK-val is rádemelek flopon ha loose vagy,elsősorban a Tight imagem miatt
    "A póker a darwinizmus társadalmi formája:az erős életben marad,a gyenge elesik."

  7. #7
    bsz
    bsz nem elérhető
    Tag bsz avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    153

    Alapbeállítás

    Egy aggro regulárnak (ő az?) megszokott játék a donkbetre visszaemelni. Szerintem semmivel nem lettünk okosabbak, csak drágább lesz megtudni. Egy pot körüli emelés hatásosabb lett volna talán, vagy check/call, ahogy skiboy mondta.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder CrisRoniii7 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 12.
    Hozzászólások
    976

    Alapbeállítás

    Call!Van set value+showdown értéke a lapodnak...És ahogy Skiboy írta Ak-val nem hívja tovább
    "A póker a darwinizmus társadalmi formája:az erős életben marad,a gyenge elesik."

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Idézet CrisRoniii7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Call!Van set value+showdown értéke a lapodnak...És ahogy Skiboy írta Ak-val nem hívja tovább
    Floppon set value? Kb. 8% esélyed van még a maradék 2 lapból settesedni. 10 dollárt kellene megadni hozzá.
    Showdown értéke valóban van, de egy átlagos full ring 3-bet range ellen verve van.

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Mivel AA, KK,QQ, AK-val egy agro regulárnak egy donkbet után lehet ugyanaz a játéka, nézzük a számokat: AA-QQ ellen van 8 százalékod. AK ellen van 75 DE: Ha most megadod mit csinálsz a turnön menetrendszerűen jövő allinre AA-QQ esetén?
    18 féle magas pár és 8 féle AK lehet nála, szóval 66% eséllye van hogy nagyon ver és 33 hogy közepesen jobb vagy nála, de az utóbbi esetben nem biztos, hogy kifizet.
    Fold.
    A floppon a c/c talán jobb lett volna

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •