Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (23) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Qq ?!

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 16.
    Hozzászólások
    148

    Alapbeállítás Qq ?!

    weaktight | Hand

    Most ch/foldolni kellett volna a balf@sz ellen ?..

    Már kurvára idegesítő, hogy mindig az ilyen gyökerek teszik tönkre a jó stackemet a verseny végén!!!!

  2. #2
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    igen. de miért nem a dühöngőbe írtál?

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 16.
    Hozzászólások
    148

    Alapbeállítás

    Mert a véleményetekre is kíváncsi vagyok..

  4. #4
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Igen, így hogy flop és turn chbackelt, szerintem riveren ch/foldolni kéne, ugyanis a blöfföket szerintem általában előbb lövi meg, leginkább flopon vagy turnön, de ez a river bet leginkább value.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Egyébként pedig egy ilyen PF call után általában növelni fogják a stackedet, nem tönkretenni, szóval örülni kell neki.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, így hogy flop és turn chbackelt, szerintem riveren ch/foldolni kéne, ugyanis a blöfföket szerintem általában előbb lövi meg, leginkább flopon vagy turnön, de ez a river bet leginkább value.
    Ezzel nem értek egyet.
    Hero háromszor checkelt, ellenfél könnyen hívhat értéket egy QQ-nál gyengébb lappal is. Én éppen arra tudok gondolni, hogy a K-t hívná meg hamarabb (akár flopon) értékért, J-vel pedig turnon próbálna meg kasszát építeni, ez a river bet ez nem sokmindent reppel. Ez a river bet nekem inkább annyit árult el, hogy az ellenfél azért betelt, mert máshogy nem viheti el a kasszát. Itt azért van jelentősége annak, hogy mtt-ről beszélünk.

    Egyébként én egy 3betelt partiban ezt a flopot elölről megtámadom egy jó 40-50 potszázaléknyi összeggel. Call esetén feladom, és összességében nem bukom rajta többet, mint ezzel a ch-ch-ch-call line-al. Hero nem ezt választotta, ezzel semmi gond, viszont itt most arra ment ki a játék, hogy hogy szerezzen értéket egy gyengébb laptól, ezt viszont csak úgy lehet, ha megblöffölteti, erre tökéletes ez a line. Szóval nekem ez a call tetszett.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    minden showdown value-t mögé chekkel: ax, pp-k. marad a blöff vagy a value

    de mi van a call-3bet range-ében, ami nem ax, pp, nem kx, jx?????

    t9? tq? nagyon többet nem tudok belerakni. ugyh igen, ch-fold

    bar 25%os a potoodsunk, szoval eleg marginal.

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Ezt jól írtad, broadway lapok, pp-k, talán suited connectorok vannak az ellen range-ében.

    J esetén turn-ön betel. Szerintem legalábbis. Pontosan azért, mert Hero preflop 3-betje és a flop, turn checkje két dolgot árulhat el:
    1. nem tudsz lejavulni, én kész vagyok (AK, KK, AA) - ebben az esetben kaphat két utcát a J bet.
    2. nem esett le a papírom (QQ, AQ, AT, TT talán) - ebben az esetben riveren is csak az outok megérkezése esetén kap zsetont a J drill.
    ...
    Kx-re kicsit kitérek:
    AK: nincs nála, mert az preflop visszateszi, hogy lássa mind az öt lapot.
    KQ: kicsi az esélye, mert fogok két dámát
    KJ: J nincs nála
    KT az egyetlen kombináció a broadwayek közül.
    (talán K9, de az már beteg.)
    ...
    Ergo én itt kapásból arra tudnék csak gondolni, hogy egy Ax-et blöffbe fordít, pp-t hív értékért.
    Ax-et meg kéne blöffölnie, mert AQ nincs nála (fogok két dámát), így félnie kell az én 3bet rangemnek a magasabb ászos kickerétől.
    Suited connectorok mindegyike blöfflap.
    Mondom, 3bet után háromszor checkeltünk, ez kiváló lehetőség a blöffindukálásra, és pláne ilyen odds mellett szerintem ez egy tökéletes call.
    Tehát jóval kevesebb kombináció van szerintem ebben a line-ban, amiért itt értéket hív, mint amit megblöfföl. És ugye nekünk az elég, ha háromból egyszer megblöfföli, az pedig egy FT-n 5 főnél igazából kötelező.
    ...
    Most ezt annyira prímán levezettem, hogy lehet itt a végén még vissza is emelnék.
    s0rt3d likes this.

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 16.
    Hozzászólások
    148

    Alapbeállítás

    Igen, elgondolkodtató egy reraise shove

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet s0rt3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, elgondolkodtató egy reraise shove
    Egyébként én éppen ezért countbetelem meg ezt a flopot, hogy egy ilyen turn (és check-check) után riveren elölről be tudjam tenni.
    3beteltél, allinképes K kombináció nem lehet nála, ha checkbackel turnon, akkor J sem. Fél pot flop emelésre előtte van még riveren potnyi összeg, nehéz betennie K-kicsivel.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •