Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Online poker külföldön

  1. #1
    Tag Brandex avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 26.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás Online poker külföldön

    Sziasztok. Nagyjábol másfél hónap mulva elkezdek utazgatni a világban. Elösször föképp Eu-s országokban aztán tovább.. Szeretnék közben is online grindolni. Egy-egy helyen nagyjábol 1-2 honapot fogok eltölteni. Csak PS-en játszom. és ugye megvan adva állandó lakcimnek Magyarország. A kérdésem az lenne, hogyha igy utazgatok akkor mindig megkell változtatnom a lakcimet vagy egyáltalán nemkell ezekkel foglalkozni ugyanugy marad az itthoni cim csak külföldröl tolom?? Eddig mikor külföldön voltam nem pokereztem, legalábbis online nem, ezért nincs benne tapasztalatom.

  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Miért nem kérdezed meg a stars supportot?
    Legalább lenne nyoma, hogy Te szóltál az utazgatásról, így ha bármi gond lenne ebből a jövőben, tudsz rá hivatkozni. De amúgy nem hiszem, hogy meg kéne változtatnod, hiszen ahogy írtad, az állandó lakcímed marad.

  3. #3
    Lelkes újonc Arkhon avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 11.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Bátyám Malajziában volt kint 2 hónapig még pár éve, és nem rémlik, hogy különösebb figyelmet fordított volna arra, hogy külön szóljon a PS-nek. Viszont egyetértek Tir-X-szel, az a tuti, ha írsz nekik erről, főleg ha elég sokáig kint leszel.

  4. #4
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    elég ha szólsz előre, mikor és hova tervezel utazni. Én most pár hónapig Svájcban voltam és nem kell címet váltani

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Na ez a dolog engem is érdekel, akkor elég ha dobok üzenetet hogy legközelebb xy helyről fogok játszani?! Gondolom ők azt látják melyik országból jelentkezek be?!

  6. #6
    Tag Brandex avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 26.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Irok akkor majd mindig a supportnak, hogy mivan.. aztán legyen az elég nekik. Köszi a válaszokat srácok! Gl mindenkinek

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Csak USA-ból ne jelentkezz be Egyébként inkább Skrillnek meg Netellernek írj, ha használod valamelyiket, mert nem mindegyik országból díjazzák a bejelentkezést ők sem. USA-ban pl kártyát lehet használni, de ha bejelentkezel a számládra, letiltanak rögtön. Érdeklődj utána sztem az EU-n kívüli országokkal kapcsolatban.
    shiningKKingdom likes this.

  8. #8
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet svajcifiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elég ha szólsz előre, mikor és hova tervezel utazni. Én most pár hónapig Svájcban voltam és nem kell címet váltani
    Akkor ezert vagy svajcifiu, vagy ez trukk?

    Irjal supportnak jah, de Mabohai hatalmas +1

  9. #9
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Nem nagyon nézik szerintem de ha írtak beírnád hogy mit válazsolnak pls mert engem is érdekelnethx

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Anno nekem bizonyítanom kellett egy számlával hogy a megadott országból és megadott címről játszom. Szóval a folyamatos cserélgetés nem hiszem hogy jó ötlet, viszont ahogy fentebb írták és szólsz, nem lesz semmi akadálya.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •