Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (21) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Azt hittétek, hogy Ivey hülye, de ő vert át benneteket - Negreanu az Ivey vs Borgata ügyről

  1. #11
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de az miért csalás, hogy észreveszem, hogy hibás a pakli és ezt ki is használom?
    ilyen esetben azt hiszem "az az immorális ha a baleknál ott marad a pénze".
    (bár konkértan nem emlékszem mi volt a sztori, hogy pontosan hogyan jutottak előnyhöz)
    Mindkét esetben volt cinkostársa és nagy valószínűséggel a személyzet is benne volt a dologban.
    Az hogy hibás a pakli az csak az alaptétel volt, de valószínűleg ezt már előre lejátszották...
    Nem lehet puszta véletlen hogy már a második helyen vádolják meg Iveyt hasonló módon elkövetett milliós értékű csalással.

    A kaszinók játékszabályzatát a vendég belépéskor elismeri, valamint tiszta játék kell hogy folyjon, ellenkező esetben visszatarthatják a nyereményt, vagy kitilthatják a vendéget, akár az adott ország összes kaszinójából, vagy több ország kaszinóiból. Sőt néhány országban kaszinó csalásért akár börtönbüntetés is kiszabható

    Azzal egyetértek hogy a személyzet, már amennyiben nem volt benne a buliban, hibázott hogy nem vették észre a hibás paklit játék előtt, de ez nem mentesíti a vendégeket a csalás vádja alól.
    Utoljára módosítva: svajcifiu által: 2014. 04. 22. 20:11
    asdator likes this.

  2. #12
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet svajcifiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindkét esetben volt cinkostársa és nagy valószínűséggel a személyzet is benne volt a dologban.
    Az hogy hibás a pakli az csak az alaptétel volt, de valószínűleg ezt már előre lejátszották...
    Nem lehet puszta véletlen hogy már a második helyen vádolják meg Iveyt hasonló módon elkövetett milliós értékű csalással.

    A kaszinók játékszabályzatát a vendég belépéskor elismeri, valamint tiszta játék kell hogy folyjon, ellenkező esetben visszatarthatják a nyereményt, vagy kitilthatják a vendéget, akár az adott ország összes kaszinójából, vagy több ország kaszinóiból. Sőt néhány országban kaszinó csalásért akár börtönbüntetés is kiszabható

    Azzal egyetértek hogy a személyzet, már amennyiben nem volt benne a buliban, hibázott hogy nem vették észre a hibás paklit játék előtt, de ez nem mentesíti a vendégeket a csalás vádja alól.
    de ezen logika mentén azt kellene bizonyítani, hogy a személyzettel együtt csaltak. ha ez nem bizonyítható, akkor mint a szolgáltatás igénybe vevőjét szerintem semmilyen módon nem lehet csalással vádolni.
    Tir-X, CsabiST and van Gerwen like this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #13
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de ezen logika mentén azt kellene bizonyítani, hogy a személyzettel együtt csaltak. ha ez nem bizonyítható, akkor mint a szolgáltatás igénybe vevőjét szerintem semmilyen módon nem lehet csalással vádolni.
    A kulcsmondat az inkább az hogy "tiszta játék kell hogy folyjon"

  4. #14
    Idegen Trollente avatara
    Csatlakozott
    2013. 11. 02.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Idézet svajcifiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kulcsmondat az inkább az hogy "tiszta játék kell hogy folyjon"
    A "tiszta játék"-ba belefér az, hogy felhasználom a tudomásomra jutott információkat. Vagy, ha nem, akkor holnap attól a lottónyertestől is elperelheti a főnyereményt a játékszervező, aki megjátszotta a szerencsesütiben talált lottószámokat, mert valaki előre megmondta neki a lottószámokat.

    Meg black-jack-ben is lehet nyerni a kaszinó ellen, akkor minden nyerőben felálló vendéget elkezdenek holnaptól zaklatni, hogy csalt, mert kihasználta a szabályokat az előnyére?

    Ezt a pereskedést lehet, hogy azért csinálják a kaszinók Ivey ellen, hogy a rengeteg újságcikk megjelenjen, hogy meg lehet verni a kaszinót, Ivey-nak sikerült, íme itt a megoldás hogyan kell csinálni. Jó reklám.
    Utoljára módosítva: Trollente által: 2014. 04. 22. 23:49
    bgbss likes this.

  5. #15
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 07. 31.
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Ez szerintem egy vicc... Szerintem aki nem használta volna ki a helyzetet, az nem is igazi pókeres

  6. #16
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    A csalás gyanuja azért merült fel, mert mind a két esetben volt vele egy hölgy aki manipulálta az osztókat, ha a lap fordítva volt a pakliban (amely esetben nem látható a lapok hibája) megkérte az osztót, hogy forgassa el a paklit 90 fokkal, hogy Iyve tisztán lássa a lap hibáját. Ez már igen erősen csalás gyanuját feltételezi! Ennek ellenére az a pár millió dolcsi a kaszinónak nem nagy veszteség, viszont, ha a bíroságon nyernek a továbbiakban a hibás paklival nyerő játékosoktól minden centet vissza tudnak majd perelni, és szerintem ez az igazi okuk arra, hogy pereljenek!

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    1. Jól tette Ivey, hogy kihasználta az előnyt, remélem ő nyeri a pert.

    2. A kaszinó nem teheti meg, hogy ne pereljen. A vendégkörének 98% egyszerű gambler, aki élvezetből játszik szerencsejátékot. Szerintem ezen emberek többsége ezt szintén csalásnak ítéli meg, nekik ez egy pozitív üzenet: Igen a Borgata fellép a csalások és csalók ellen, nálunk a játék tiszta és ebből nem engedünk.

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Persze, hogy a jövőbeli pereket szeretné ezzel megnyerni a kaszinó. Viszont az, hogy a segítője még ha konkrét céllal kéri az osztót, hogy fordítsa el a kártyát, szerintem még nem csalás.Mert nem azt kérte, hogy fordítsa fel. Az meg, hogy a kártyahibája miatt egy elforgatás miatt előnyt lehet szerezni az a 100%-ban a kaszinó hibája szvsz.

  9. #19
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Pereskedhetnek, nem kellett volna kemény 20 centet spórolni azzal hogy első osztályú helyett másodosztályú paklit használnak... Egyébként minden éremnek két oldala van, mert egyrészt sokan úgy gondoljátok hogy mekkora Robin Hood Ivey, másfelől mi van akkor ha mondjuk titeket károsít meg? Akkor is azt mondanátok hogy: végül is jogos, mert Ő észrevette a hibát amit én nem, ezért megérdemlem. Nem hinném hogy ez lenne a válasz.

  10. #20
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet EKO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pereskedhetnek, nem kellett volna kemény 20 centet spórolni azzal hogy első osztályú helyett másodosztályú paklit használnak... Egyébként minden éremnek két oldala van, mert egyrészt sokan úgy gondoljátok hogy mekkora Robin Hood Ivey, másfelől mi van akkor ha mondjuk titeket károsít meg? Akkor is azt mondanátok hogy: végül is jogos, mert Ő észrevette a hibát amit én nem, ezért megérdemlem. Nem hinném hogy ez lenne a válasz.
    Azért azt is fontos megemlíteni, hogy olyan hibát használt ki, amit bárki más is észrevehetett volna, így a teremfőnök és a krupié is. Csak éppen rettenetesen trehány módon nem foglalkoztak vele, még akkor sem, amikor Ivey már órák óta ott játszott, és már jópár millió dollárocskától fosztotta meg a kaszinót. Vajon be kéne perelnem mindenkit, aki lehúz engem a pókerasztalnál, mert észrevesz egy olyan fizikai tell-t rajtam, amit nekem lepleznem kéne?
    ronInter likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •