Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree10Likes
  • 1 Post By ellenseg
  • 1 Post By ProAdel89
  • 1 Post By ellenseg
  • 2 Post By Soma85
  • 2 Post By Soma85
  • 1 Post By Plesioth
  • 1 Post By UEHJU3
  • 1 Post By Krejdül

Téma: AKs NL25 FR nut FD

  1. #1
    Fanatikus tag hateAllMss avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás AKs NL25 FR nut FD

    Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with K A
    2 folds, Hero raises to $0.62, 1 fold, SB calls $0.52, 1 fold


    Flop: ($1.49) 2 T 5 (2 players)
    SB checks, Hero bets $1.19, SB raises to $3.25, Hero? (eff. $20)

    41/22
    WTSD 35 W$SD 27
    AF 2-12-3 Agg% 37-50-43

    Jobb lehet itt bepakolni flopon 2overcard+NutFD-vel? Vagy call/call, ha kb. megadja az odds-ot. I.O. azért bőven van.

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hozzászólások
    208

    Alapbeállítás

    Hány handed van róla? Flop checkraise, raise cbet mennyi?
    hateAllMss likes this.

  3. #3
    Fanatikus tag hateAllMss avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Jah, lemaradt az eleje, de valami 60 hand körül volt. Fold to F cb 3/1. x/r ebben a hand-ben először.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Én itt IP-ben call-t jatszanék, nem szeretném eldobatni a gyengébb kezeit,ami itt sokszor lehet FD, A5 és meg A10 ellen is majdnem split, lesz 1-2 air is szertem
    hateAllMss likes this.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hozzászólások
    208

    Alapbeállítás

    Idézet hateAllMss eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jah, lemaradt az eleje, de valami 60 hand körül volt. Fold to F cb 3/1. x/r ebben a hand-ben először.
    Akkor nyilván call. Nem tudod, mivel játszana így, felesleges vakon ráborítani.
    hateAllMss likes this.

  6. #6
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 08. 23.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Szerintem inkább bepakolásos. Az ellenfél valószínüleg fish, bár a c/r size elég korrekt szerintem. Nézzük az opciókat:
    1, fold: nyilvánvalóan túl gyenge lépés lenne ilyen erős kézzel.
    2, call: opció lehet, bár ha a turn nem segít és az ellenfél statjára tekintünk (magas turn aggresszió), akkor elég kényelmetlen helyzetbe kerülhetünk.
    3, raise/ai: fentiket + azt figyelembe véve, hogy ellenfelünk fish (tehát sokszor blöffölhet vagy gyenge kézzel emelhet vissza itt) talán a legjobb lépés lehet. Mellesleg fd-k ellen szinte biztosan elöl vagyunk, de legrosszabb esetben szett ellen is van esélyünk javulásra...
    ProAdel89 and hateAllMss like this.

  7. #7
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 08. 23.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet ProAdel89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én itt IP-ben call-t jatszanék, nem szeretném eldobatni a gyengébb kezeit,ami itt sokszor lehet FD, A5 és meg A10 ellen is majdnem split, lesz 1-2 air is szertem
    Szerintem egy 41/22-es tipusu (igaz csak 60 hand...) playa sosem fog itt fd-t vagy vagy top part dobni raisre, de ha olyanja van meg lehet, hogy A5-el is folytatja...
    Nut huzonk van ket overrel + van FE-nk is. Ha az airjeit + weak handjeit dobja itt a raise-unkre akkor is nyerhetunk egy korrekt potot mutatas nelkul, ha folytatja akkor meg fd-k ellen szinte biztosan elol vagyunk, egyeb esetben pedig javulhatunk.
    Ha csak megadunk es turnon flosst kapunk az sokkal inkabb elijesztene ellenfelunket top par tipusu lappal, ha nem javulunk akkor meg nagyon kenyelmetlen helyzetbe kerulhetunk... Lehet, hogy nagyobb varianciaval jar a raise/ai, de igazan valuet szerintem ilyen szituban ez hozhat szamunkra.
    ProAdel89 and hateAllMss like this.

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 16.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Mindenképpen call.
    hateAllMss likes this.

  9. #9
    Lelkes újonc UEHJU3 avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 09.
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    IP én is a call felé hajlok, de az ellen statjait nézve ( bár 60 hand nagyon kevés) turnon egy pot körüli, kb 8$-s emeléssel akar majd kiűzni. Ha nem esik diamond, vagy A,K,Q,J akkor ott dobni kell.
    hateAllMss likes this.

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    A válasz egyszerű: ha leesik akkor call, ha nem esik le, akkor push.

    Egyébként szerintem a helyes válasz az valahol a kettő között van. History nincs róla sok, eldobni vétek, callozni IP-ből lehet jó, nálam aktuális hangulat dönt a kettő mellett, szerintem itt egyikkel sem lehet nagyot hibázni. Jelen pillanatban én a raise mellett döntenék.
    hateAllMss likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •