Oldal: 270 / 281 ElsőElső ... 170220260268269270271272280 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.691 - 2.700 (2808) összesen
Like Tree103Likes

Téma: Neteller

  1. #2691
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Szia Gotcha87,

    köszönöm a választ!

    Ha most is ez a helyzet, az elszomorító, mert mindenhogyan nagyon drága a neteller. Mindenesetre, jó lenne tudni, hogy mások tudnak e 250-290 körüli összeget felvenni és ha igen, akkor milyen bank automatájánál?

    Revolut; Őszintén megmondom, nem örülök, hogy egy újabb platformot kell bevenni a láncba. .., persze, ha muszáj, akkor muszáj. Most olvasgatom a másik topikot (Skrillről pénzlevét legolcsóbb módja?), és itt 75e-es havi limitről van szó.. Vagy ez csak az alapcsomagra értendő? Ha igen, akkor mi a feltétele a már kevésbé korlátozottnak? Gondolom, a Tiéd is az.

    Kérlek, írjátok meg, ha valaki tud normális összeget kivenni netellerrel atm-ből!

  2. #2692
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 07. 01.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Igen a 70 v 75e az alap ingyenes csomag.
    A metal havi 4200 (vagy evente egyben 42000 asszem) es akkor 220e a havi kp limit. Viszont itt mar nincs atvaltasi limit meg tobb szolgaltatas is jar, pl egy minimalis cashback is a vasarlasok utan.
    A kartyas vasarlas pedig alapbol ingyenes barhol, online is. Szerintem netellerhez es skrillhez kepest sokkal jobb. En egyebkent netellerrol fizetek be revolutra es semmilyen koltseg nincs.
    Ascent888 likes this.

  3. #2693
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Tehát, átutalom Netellerről Revolutra (ingyen) és a pénzkivét is baráti. A havi 4200 is korrektebb, mint a neteller horribilis fee-je. Köszönöm szépen, utánanézek, de azért jó lenne kideríteni, hogy mi is van a netellerrel.

  4. #2694
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Eszerint már mindenki revolut-ot használ.

    Valóban 150k a neteller pénzkivét limit. Lehet, hogy van kivétel, de én 4 banknál sem tudtam többet kivenni.

  5. #2695
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eszerint már mindenki revolut-ot használ.

    Valóban 150k a neteller pénzkivét limit. Lehet, hogy van kivétel, de én 4 banknál sem tudtam többet kivenni.
    az az automata limitje, nem a netelleré. valamelyik piros színű banknál lehetett régen 800K-t kivenni (mesélték)
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  6. #2696
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Igazad van, valóban az automata limitje, a Neteller valószínű, nem is tud róla. Ugyanakkor olyan automaták produkálják (és egy kivételt sem találtam), ami eddig kiadta az 1k-t (nekem az a neteller limitem). Ez valószínű, magyarországi szabályozás lehet - ne adj Isten azért, hogy szépen lassan korlátozzák a fizikai pénzhasználatot.

    Egyébként, ha van kivétel, engem még mindig érdekelne, hogy mely automata nincs lekorlátozva (Székesfehérváron).

  7. #2697
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Még bankon belül is eltérő ATM limitek vannak.
    A max 40 bankjegy amit ki tud adni, így 800k a max felvehető 1 tranzakcióból. Nyilván ha nincs 20ezressel feltöltve akkor máris max 400k.
    Ha az ATM 20 bankjegyre van korlátozva és nincs 20-as akkor máris limit alatt vagy.
    Végig kell próbálnod, de OTP biztos nem fog kiadni ennyit.
    Viszont az Ősz utcai OTP-ben tudsz felvenni EUR-ban és nincs konverzió, ha EUR a netellered.
    Régen 400 EUR volt a cap/tranzakció ez nem tudom változott-e.
    Ascent888 likes this.

  8. #2698
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 16.
    Hozzászólások
    23
    Ascent888 likes this.

  9. #2699
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    A COVID óta minden itthoni ATM korlátozva lett. Nekem eddig az Erste kiadott 800k-t egy tranzakcióval gond nélkül, két tranzakcióban pedig 1,2M-t is le lehetett venni, mivel a Neteller diamond VIP-be az még pont belefért. Jelenleg a COVID miatt az ERSTE max 200k-t ad ki, és egy nap alatt nem is tudsz többet felvenni, mert megjegyzi a kártyádat és másik ATMből sem tudsz felvenni. Több bank ATM-jéből külön-külön tudsz ennél nagyobb összeget felvenni: OTP 100k-t, Raiffeisen pedig 150k-t ad ki jelenleg. Ilyen időket élünk...
    Ascent888 likes this.

  10. #2700
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Sajnos, dolláros a számla, így nem játszik az eurós kivét.

    Nekem már az erste is csak 150-et ad (Fehérváron).

    Viszont, a cikk alapján van esély 1k-ra is, csak próbálkozni kell... Van még egy-két automata, amit nem próbáltam.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •