Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás audiosultan MTT-i

    Sziasztok!

    Gondoltam, hogy írok egy blogot a témában, de aztán elszállt, rövid lényeg az, hogy hobbipókeres vagyok hat éve, mindent játszottam össze-vissza de főleg CG-t, és most úgy döntöttem, hogy megpróbálkozom valamilyen szinten rendszeresen játszani kisebb buyines MTT-ket, és itt fogom követni ezt a dolgot, ebben a fórumtopicban.

    a PS-en játszom.

    ma eddig:

    4,40 4max, money előtt kiestem botrányos top pár túlértékeléssel, pedig kb 60BB sztekkem volt. ezt nagyon benéztem.. persze 4max, de sztekkelődni akkor se kéne top párral, overpár ellen.

    2,75 deep stack - szeretem ezeket a deep stack versenyeket, mert jó lassú, deep struktúrájuk van.
    ennek ellenére kb 80bb sztekket allin backraiseeltem 99-el miután vagy 5-en calloltunk egy kis emelést, és valaki squeezelt.... mindenki dobott kivéve KJs. és ő nyerte a flipet.

    nyilván ilyen korai szakaszba pláne deeep versenyen iszonyú hülyeség coinflipre menni, szóval ezt is elszúrtam. csak arra gondoltam, hogy mindenki dobni fog, és beszedem a szép kis kasszát. nyilván botrányos a call KJs-el de ilyen kis buyinű versenyen ez teljesen alap.

    most nyomok egy
    0,27 turbo-t, az egyelőre jól megy, de hát ez csak ténlyeg a bankrollkímélés miatt van, mert kb nincs bankrollom.
    .
    és egy
    1,10 PLO-t. ezt meg csak azért, mert kíváncsi vagyok hogy tudok helyt állni PLO-ban. benézek, hogy van-e értelme ezeket erőltetni.

    na egyelőre ennyi, majd uptade-elek.

    csőcső
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    most még megnyitottam egy SCOOP L 8-game 1 dolcsis rebuy satot. meglátjuk mi lesz
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    0,27esből goodbye, tiz BB-nél jónak éreztem pushra MPből az A3s-et. AQ és AJ callolta. csao.
    SCOOP satban 2 rebuy 1 addonnál járok, katasztrofálisan megy

    omahaba felduplaztam, és megvagyok még.
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    na egész jól mennek a dolgok. a sateliten most értem final table-re, 6max es 4 hely fizet. 3 jut be, negyedik hely 22 dolcsi. kiváncsi vagoyk mi lesz ha esetleg bejutok a scoopra. már megy az a 8game verseny amire szól a szatelit. hát meglátjuk. még sose játsottam scoopot szóval tök jó.

    az omahaba is bent vagyok egész jó sztekkel, hetvenen vaguynk benn, 54től fizet.
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    pff a final table-n természetesen hatodik lettem. stud hi-lo-ban estem ki. bárcsak inkább kivártam volna míg NLHE lesz.... ennyit a scooprol
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    na az omahaban kemény 45. hely lett. 2,75-ért... szánalmas
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    nyomtam még párat, főleg scoop fpp, meg sima satokat. Siralmas eredménnyel. végül egy 3,75ös 6max hyper turbo satot behúztam a scoop wrap up 11 dolcsis turbó versenyre...
    legalább valami. ez három nap múlva lesz, de még nem döntöttem el, hogy elindulok rajta.
    amúgy persze totál bukó nap. de lehetett volna rosszabb is.
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    **** YEAH! a francokat bukó nap!

    beültem egy 3,6 dodós double shootout satelitre a SCOOP-L main eventre, és 4edik lettem 36ból, visszakaptam a buyint, és utána annyira felpörögtem, hogy beültem mégegyre, és BEHÚZTAM!
    oh yeah!

    109 dollár tournament money!!! (mert leiratkoztam a versenyről)

    azt hiszem megvan az MTT-s bankrollom

    juhúúú! szép nap ez a mai!
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    lol szerintem én egy akkora degen gambler vagyok, hgoy nemigaz.
    elindultam a SCOOP Low 1R1Addonon a tegnap nyert Tournament dollarbol. persze kiestem sőt még rebuyoltam is. botrány aztán megint kiestem. harmat gyengén ment.

    Így a tegnapi száz dodóból ötven erre ment el. A többit meg már nem is emlékszem milyen tourney-ken elszórtam.

    DE aztán kín keservesen, kb 5-6 próbából MEGINT behúztam egy ilyen 3,6 dollaros double shootout hyper turbo satot, úgyhogy MEGINT van 109 dollar "bankrolloM".
    botrany amit művelek

    de azért indultam el a SCOOP-on, mert arra gondoltam, hogy rendes saját "pénzből" sose ülnék be 27 dollaros versenyekre, úgyhogy így most, hogy tournament dollárt nyertem, úgy gondoltam megpróbálom.

    na mindegy.
    hát remélem ezt a 109et már értelmesebb célokra fogom felhasználni
    amúgy az külön jó, hogy CG-ben nem tudom felhasználni, mert akkor egy pillanat alatt elbuknám az egészet.

    asszem mental coachingra van szükségem haha
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    a mai menü egy PLO 36 fős sat behúzása volt 55 tournament dollárért. Közbe játszogattam mindenféle szatelitet, de semmi ITM sehol.

    Most épp CL vagyok egy 3.30as HORSE versenyen.... lehet, hogy limit játékokat kéne tolnom, ott nincs annyi spewy wp-s baromság, mint amit szoktam csinálni NLHE-ben.
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •