Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree4Likes

Téma: NL10 turn kérdés

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás NL10 turn kérdés

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    888
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG THE666DOG $14.26 143bb
    UTG+1 bingo1039 $9.97 100bb
    CO pizza46 $10 100bb
    BTN euzanira $3.62 36bb
    SB Edward_Fate $17.55 176bb (44) 25/18/15 valszeg nem egy fishről van szó
    BB homexpert $10 100bb

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) pizza46 is CO Qh Th
    2 folds, pizza46 raises to $0.30, 1 fold, Edward_Fate calls $0.25, homexpert calls $0.20

    Flop: Js 9h 9s ($0.90, 3 players)
    Edward_Fate checks, homexpert checks, pizza46 checks

    Turn: Kc ($0.90, 3 players)
    Edward_Fate checks, homexpert checks, pizza46 bets $0.90, Edward_Fate folds, homexpert raises to $2.70, pizza46 folds

    Final Pot: $4.50

    homexpert wins $4.37 (net +$1.37)

    pizza46 lost $1.20
    Edward_Fate lost $0.30

    Igazából csak erősebb lapot tudok elképzelni nála,amiver 3way chekkel IP
    Jó e itt a b/f?

  2. #2
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Flop cbet miért maradt ki?
    Miért gondolod, hogy drillel nem ezt játssza az AK, KQ-d ellen? (beteled a K-t)
    15% 3bet-nél milyen full van nála? Szerintem JJ, KK eléggé valószínűtlen. J9, K9-cel ad meg preflop SB-ből?
    Nekem elég furcsa ez így.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  3. #3
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flop cbet miért maradt ki?
    15% 3bet-nél milyen full van nála?
    Ő nem az akit nézel. BB infó nélkül van.

    Flop missed cbet szerintem nem gáz, mert 3way vagyunk és eléggé drawy a board FE alacsony, és ch/r-re dobunk (ha nem dobnánk ch/r-re akkor tetszene inkább a bet).

    Idézet ProAdel89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó e itt a b/f?
    Először inkább a sizeodat nézném, lobbyban 0,85$ jelenik meg szóval valahol 0,5-0,7 között betelnék. A feltételezett range ellen szerintem ez a legjobb. De inkább írd le te hogy milyen rangetől vársz megadást és értékeld hogy ezek mennyire size-függetlenül calloznak.

    Én adnám, mert nem feltételezném, hogy valóban gondolkodik és átlátja, hogy kevés érték lenne a donkbetben, és tudja hogy ezen a K-n valuért és bluffből is betelhetsz az ötödik check után. Ha így gondolkodna nem 10-en lenne. De persze ez csak spekuláció. A lényeg, hogy szerintem lesz nála elégszer Jx, FD, egyéb hand hogy jó legyen a call természetesen blanken river is call.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2014. 05. 24. 18:32

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flop cbet miért maradt ki?
    Miért gondolod, hogy drillel nem ezt játssza az AK, KQ-d ellen? (beteled a K-t)
    15% 3bet-nél milyen full van nála? Szerintem JJ, KK eléggé valószínűtlen. J9, K9-cel ad meg preflop SB-ből?
    Nekem elég furcsa ez így.
    44hand alatt a 15% semmit nem jelent
    99, KJ, esetleg K9s, de info hiányában nehez megmondani

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás J99k

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ő nem az akit nézel. BB infó nélkül van.

    Flop missed cbet szerintem nem gáz, mert 3way vagyunk és eléggé drawy a board FE alacsony, és ch/r-re dobunk (ha nem dobnánk ch/r-re akkor tetszene inkább a bet).

    en is így gondoltam, 3way inkább csak értékért 3betelek

    Először inkább a sizeodat nézném, lobbyban 0,85$ jelenik meg szóval valahol 0,5-0,7 között betelnék. A feltételezett range ellen szerintem ez a legjobb. De inkább írd le te hogy milyen rangetől vársz megadást és értékeld hogy ezek mennyire size-függetlenül calloznak.

    0.90 pot beteltem, ha jobban megnézzük teljesen igazad van és hibás a size-om, viszont a nagy size miatt beállhat callra a szetjeivel és reméltem h draw vagy 2pártól is kapok call-t

    Én adnám, mert nem feltételezném, hogy valóban gondolkodik és átlátja, hogy kevés érték lenne a donkbetben, és tudja hogy ezen a K-n valuért és bluffből is betelhetsz az ötödik check után. Ha így gondolkodna nem 10-en lenne. De persze ez csak spekuláció. A lényeg, hogy szerintem lesz nála elégszer Jx, FD, egyéb hand hogy jó legyen a call természetesen blanken river is call.
    Igen ebben is igazad van nem hiszem h nl10et látok hasonlóan levezetett,általad felállított line-t Villan szemszögéből, egész egyszerűen ezen a limiten úgy gondolom h egyszerűbbek a játékosok és full + lesz náluk többszőr


    Köszi egyébként az érdemi kommenteket

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    A flopcbet kihagyása kérdéses, de szerintem nem rossz ha szivárvány lenne biztos hívnám, de így ezzel sincs bajom.

    A turn pot bet azért túl nagy, fishek ellen mehetne.

    Ja és nem dobnám el, lehet néha random meg 9x is, eleve nem sok full kombó lesz nála ha reg, és AK ellen sem biztos h jó játék lesz ez fullal, a teljes range-ed ellen meg főleg nem.

    Ha fish akkor meg sok drill lehet nála.
    Tir-X, ProAdel89 and Fluxxxi like this.

  7. #7
    Lelkes újonc UEHJU3 avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 09.
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Turnon kisebb betet alkalmaznék és call. K,J,9 riveren dobnám, ha hív és mögécheckelnék, ha checkel. A többi riveren meg call, ha betel, és emelnék ha checkel kb. 2/3 potot.

  8. #8
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Szerintem sem gáz a flop check, feltételezhető calling rangeikből egész jelentős résznek jó ez a flop ahhoz, hogy ne legyen elég FE+EQ a két ember ellen.

    Turn játékot illetően pedig ugyanúgy gondolom én is, mint amit BelaKecske leírt a "ha reg... ha meg fish" részben

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder davidgeszt avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    504

    Alapbeállítás

    OFF:Nem nagyon látom ezt a handet, ezért is teszem fel itt a kérdést...
    "Gondoltam szétnézek már ebben a teremben én is, de amikor weaktight-ra akarom konvertálni a handeket valami nem okés, ugyanis ilyen formában teszi ezt: weaktight | Hand
    Valaki tud megoldást?"
    A 888 topicban tettem fel ugyanígy a kérdést, és azt mondták lehet, hogy itt választ kapok, előre is köszi és bocs az OFFért.

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Idézet davidgeszt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OFF:Nem nagyon látom ezt a handet, ezért is teszem fel itt a kérdést...
    "Gondoltam szétnézek már ebben a teremben én is, de amikor weaktight-ra akarom konvertálni a handeket valami nem okés, ugyanis ilyen formában teszi ezt: weaktight | Hand
    Valaki tud megoldást?"
    A 888 topicban tettem fel ugyanígy a kérdést, és azt mondták lehet, hogy itt választ kapok, előre is köszi és bocs az OFFért.
    megtudtam! D:
    FTR-t válaszd ki
    Flush67 likes this.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •