Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás Magyar pókeres magazin!

    Még fősulis koromban tök sok kártya magazin volt az újságosoknál (Kártya, Blöff, CardrunnersHU) amiket előszeretettel vettem meg, mert jó volt végre nem a monitoron olvasni a pókerről+ király posternek is beillő motivációnak sem utolsó egészoldalas reklámok voltak benne amivel kitapétáztam a szobám.

    Mostanában sehol se találok hasonlót se. Végleg becsődöltek a hazai pókeres magazinok?

  2. #2
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    Milyen választ szerdtnél? Nem csődőltek be csak a városodban található újságosok nem rendelnek! Amúgy én is mindig megvettem de sajna 2-3éve semmi!

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Az a baj hogy pesten sem találok sose.. Azért az elég durva hogy 1 db sincs. Ilyenkor azért a legjobb magazin meg tud élni a nagy verseny közepette. Az mi már hogy akkora a verseny hogy a végén nincs egy győztes se?

  4. #4
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    Magyarországon csak vesztes van! Győztes az mindig valakinek a valakije! De itt inkább becsukták a boltot!

  5. #5
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Én találtam az egyik Univerben egy Blöff magazint, de mikor kezembe vettem sajna nem egy friss kiadás volt. A keresletet mutatja, hogy 2010 április volt rajta a dátum. Az biztos, hogy nem kapkodtak utánna.

  6. #6
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Bocsánat, hogy ide írok, de ha valakinek esetleg van olyan Blöff magazinja, (sajnos nem tudom a pontos dátumot, olyan 2007-2009-es példány), amiben benne van a keszthelyi Soho Poker Club akkor, egy kicsi cikk ha jól emlékszem), arra vevő lennék mindenképpen! Privátban várnám a jelentkezést. Köszönettel!

  7. #7
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 07. 03.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Ha valaki tud esetleg előfizethető lapot nekem az is tetszene

  8. #8
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Nekem az volt a kedvencem, amelyikben a pókerarcok nagy leosztásait elemezte valaki

    De amúgy hat éve nem láttam újságban pókert, én sem hiszem hogy megvenném, szal nem nagy csoda.

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 10. 26.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás Újságok

    Nagyon régiek a posztok, de hátha...
    Érdekel valakit pár régi pókeres újság?
    9 db Kártya magazin főleg 2007-ből, és egy darab Póker magazin.

  10. #10
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 25.
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás

    Tényleg jók voltak, én is szerettem, sajnos nálunk ami nem Blikk, vagy politika, az mindig réteg műfaj marad, lásd a zenei újságok(Wanted), vagy a kosaras(Slam), ezekből sem maradt mára egy sem(csak a Recorder, amit csak Pesten terjesztenek ingyenesen).

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •