Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás Cake 1.5k gtd 1. hely

    basszus kulcs. MEGNYERTEM! Életem második MTT győzelme, igazából még nem is fogtam fel. Nagyon boldog vagyok!

    FT-n elég jól ment. 5., 4. és 3. helyezettet (bár SS-ek voltak) én ejtettem ki. A9 vs. 55 és egyéb szitukban. Mikor nekem volt kézbe párom akkor kitartott, mikor nekik akkor meg jött az over cardom.

    Headsupba egy jó játékossal kerültem össze, eléggé respektált már vagy egy órája dumáltam vele meg pár emberrel a chatbe. Ugyanannyi stackkel indult a HU, ajánlottam neki egy dealt, nem sok dollárról volt szó. Eleinte nem akarta, aztán akarta akkor már éreztem magam így nem erősködtem tovább. Nem lett deal.

    Ez volt az utsó leosztás, mondom ha flop sora van akkor sux. Flopon közel voltam hozzá hogy rátolom, igazából amitől féltem az ellen nem segített a törn második páron

    https://cakepoker.com/HandHistory/?H...zIjBw8PNxsw%3d
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 05. 26.
    Hozzászólások
    650

    Alapbeállítás

    Gratulálok!

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    valahol
    Hozzászólások
    650

    Alapbeállítás

    Gratula! Szép eredmény!

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 09. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    245

    Alapbeállítás

    Gratulalok!
    (a link sajnos nem mukodik)

  5. #5
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    Gratulálok! a link valamiért tényleg nem jó
    It's just a ride.

  6. #6
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Gratulálok! Szép volt! Csak így tovább!

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    köszönöm a gratulációkat. röviden az utolsó leosztás nagyvonalakban

    vakok 4k/8k
    nálam ~380k, neki ~310k
    kapok A9s-et SB-ben, hivok 26k-ig, ő call, pot 52k.

    flop 589.
    nyitok 12k-t, amolyan berántót direkt, raisel 30-ig, én raise 65-ig. kicsit gondolkodik majd raise-l 110ig. itt én csak calloltam, amit most már hibának érzek. itt kellett volna rátolnom a francba. pot ~270k. elöttem kb 220k, elötte kb 150k. nagyon agyaltam hogyan lehet sora.

    törn A. auto-allint mentem, ő pedig gondolkodás nélkül call.

    river x.

    mutatott T9-et, így két párom kitartott. igazából nem értem miért csinálta ezt így. preflop hívásomból simán lehetett volna Ax-em és monjuk AT-vel már csinálhatom azt amit flop csináltam. Törn A-ra pedig egyből allint mentem (mondjuk ebből azt is levehette hogy blöff, de azért ilyet nem csinálnék meg egy "nagy" verseny heads-upjában). tehát számomra tiszta party volt, flopot TPTK, toltam egyből, de mondom szettje csak nincs, sorba meg ismét belenéztem volna...
    a lényeg az egészben az hogy tényleg ismerte az imagemet, régóta egy asztalnál ültem vele meg dumáltunk is végig. tehát ha addig nem blöfföltem flopon, akkor nem tudom most miért hitte hogy fogok. és törnön egyáltalán nem volt még pot commited. simán maradt volna stackje, kb 4:1-hez arány.

    röviden ennyi
    Utoljára módosítva: 1000dollarchain által: 2008. 05. 07. 23:57
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  8. #8
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    gratulalok es nekem mukodik a link is...

  9. #9
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Nagy Gratula!!!

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás

    Hát érdekesen játszotta meg az utolsó kezet. Szerintem az ilyen minraise szerű emelések céltalanok, mert ezzel nem tudsz meg semmit az ellenfél kezéről.
    Ez a játék tőle olyan, mintha azt hinné, hogy nem lehet 9-eset, és overpárod.
    Pedig mint az ábra mutatja, lehet.
    Turnön: ha valaki 2* raisel a flopon, akkor az már nem fogja eldobni a lapját 1/2 potnyi allinnél. Persze dobni kellett volna.
    Flopon én is rátoltam volna 11 után, szinte biztos megadja. Meg flop után sem látnál tisztábban, csak megijednél esetleg.

    Ja és persze nagy GRATULA!
    Tudom milyen jó érzés megnyerni az első nagy versenyed.
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •