Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree5Likes
  • 4 Post By Tir-X
  • 1 Post By tikka_masala

Téma: Csoportos oktatás

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás Csoportos oktatás

    Üdv!

    Olyan fejlődni, gondolkodni akaró NL10/25-ös játékosokat keresek, akik nem szeretnének még egyedül 40$/óra körüli coachingra költeni, de benne lennének egy olcsóbb csoportos oktatásban.

    Ha esetleg ide nem akarsz kommentelni, akkor írhatsz mailt is: tikkamasala@freemail.hu

  2. #2
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Szia!
    NL10-25 cg sh? Jelenleg NL10 SH-t játszom, eddig csak szűk 10k handem van mióta újra kezdtem a játékot, de október magasságáig el akarok jutni nl25-re úgy, hogy nl10-et stabilan vertem 100k handes mintán.
    Szívesen benne lennék egy ilyen csoportos mókában.
    Válaszod előre is köszönöm!

    További szép napot!

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    És Te leszel az oktató, vagy csak magad mellé keresel embereket? Ha Te leszel, ki vagy? Ha nem Te leszel, ki lesz az?

    Ha megengeditek, leírom a véleményem a csoportos coachingról pár sorban, hátha segít valakinek, aki épp hezitál:
    Érdemes átgondolni, hogy mi ér többet: Általános dolgokat hallgatni, az idő jó részében más leakjeivel foglalkozni harmad árért, vagy személyre szabott oktatást kapni, ahol bármikor felteheted a kérdéseid, nem beszél bele senki, nem lesed az órád, hogy jut-e még idő ma az adott kérdésedre stb...

    Sokkal többet ér egy privát edzés, így még ha 2-3-szor drágább is a csoportosnál, véleményem szerint sokkal megéri.

  4. #4
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Jogos az 5 pont. Én amolyan toljunk közös sessiont sztorira gondoltam egy csoporton belül levő emberek között ahol egy kicsit más szemszögből ismerhetek meg egy-egy szituációt, hallhatom, hogy más hogyan gondolkodik etc. Lehet, hogy nem jó topicot nézek?

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Nyilván magam mellé keresnék embereket (NL10-es handeket posztolgattam...)

    Direkt nem írtam oktatót, mert nem tudtam, hogy egyáltalán érdekel-e valakit. Amúgy az lett volna a terv, hogy megkérdezlek téged vállalsz-e ilyet, ha nem, akkor pedig egy másik oldalon lévő oktató.

    Az ötlet azért tűnt jónak, mert valószínűleg a NL10-es játékosoknak sok hasonló hibái vannak, és ha amúgyis gondolkodásmódot próbál átadni az oktató, akkor nem annyira gáz ha pl. hárman hallgatjuk.
    Több oktató is előre felvett vagy live sessionöket elemez, ami nekem nem tűnik elsőre annyira nagyon hasznosnak, mert nem biztos, hogy van annyi akció, határeset szituáció stb. Handelemzéseknél pedig nem baj, ha másét hallod, mert valószínűleg tanulsz belőle ha jó az oktató és bőven fejti ki a véleményét, stb. Tehát a gondolkodásmód feljlesztésére megy.

    Meg ha őszinte akarok lenni, már kvára dolgoznék valakivel, csak úgy érzem amíg nem olvastam el mondjuk az utóbbi 1-2 év összes jó játékosok által írt elemzést, addig "pocsékolásnak" tartanám, mert itt van az orrom előtt egy csomó részletes elemzés, előbb talán ezen kéne átrágni magam, átgondolni és utána 35-40 dolcsikat fizetni óránként. Ezért gondoltam jó ötletnek a csoportos verzió, mert az olcsóbb, aztán ha megy a dolog úgyis privátra váltanék.

    Fluxxxi: én direkt nem arra gondoltam, mert szerintem sok értelme nincs annak, ha NL10-25ös játékosok egymás között osztják az észt.
    forzadani3 likes this.

  6. #6
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Ja, hogy én voltam az elsőszámú jelölt? Az kemény
    Régen vállaltam is volna ilyet, de azóta a tapasztalataim alapján úgy gondolom, nem éri meg annyira sem az oktatónak, sem pedig a tanítványnak. Annyira sok videó, cikk és elemzés fellelhető már ingyenesen is, ahogy Te is írtad. Amit egy csoportos coachingon megtanulnám, azt magadtól is meg tudod, és nem éri meg kevésbé (ezt úgy értem, hogy még ha 1-2 órával tovább is tart, de a coaching árát is meg kéne keresned).

    Az oktatónak azért nem éri meg, mert sok plusz munka. Legalábbis számomra, mert én igyekszem órán kívül is sokat segíteni a tanítványaimnak, ha hozzám fordulnak akár stratégiai, akár mentális kérdésekkel. Több tanítvánnyal többfelé szakad az ember

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •