Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Flush67
  • 1 Post By Mr. Shark

Téma: AA 5-way donk ellen

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás AA 5-way donk ellen

    Tudom, hogy a 3bet kicsi volt, de nem gondoltam volna hogy ennyien jönnek, a kettő előttem lévő nagy fisheket akartam benntartani. Ti mit tennétek flopon? A donkoló nagyhal. 20h 44/13

    No Limit Texas Hold'em Hand, $0.02/$0, _7fold2_ | BOOM! Hand Replayer

  2. #2
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Kicsi???
    Inkább hangya****nyi
    A magyarázatnak nincs értelme.

    Flop fold: OK.
    Exec likes this.

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    köszi, mennyit toltál volna?

  4. #4
    Tag Mr. Shark avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 11.
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás

    Hat igen pre kellett volna nagyobbat sqeezelni de lehet az sem szamitott volna NL5-nel mert ha meglatnak egy egyszinu kapcsolodot vagy egy figuras, akar ket figuras lapot mar mindent megadnak, persze nem az osszes jatekos ilyen. Flopon mentem volna tovabb, aki amugy donkolt elotted valoszinu draw-on volt mert riveren mar dobott egy 3 betre amikor meghivta busted drawjat vagy akarmi volt is nala, max 2 par. Ha megyunk tovabb flopon (mar pedig hiba konkretan egy J-re tenni ellenfelunk) akkor talan mashogy alakul a licitmenet, viszont ha ugyan igy eldurvul a helyzet dobnunk kell.

    Egyebkent ha az elotted donkolo Jx-et tartogat, tobb resztvevos partiban inkabb check-raise-re menne, mert nagyobb valoszinuseggel hiv valaki, foleg ugy hogy ha checkel az eredeti emelo elott

  5. #5
    Tag Mr. Shark avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 11.
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás

    Idézet Exec eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszi, mennyit toltál volna?
    Tudom nem tolem kerdezted de en potot hivnek, meg sokan vannak mogottunk. (Koztuk aki megadta a min-raiset es nyerte a partit)
    Exec likes this.

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    OK megadnék, a gond nem is a donker hanem hogy 3 ül még utánam (vele együtt), 1 megadás vagy esetleg raise és már kellemetlen helyzetben vagyok. A felvázolt gondolkodást nem néztem ki a játékosból. Köszi a véleményeket.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •