Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Skrill kifizetési probléma

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás Skrill kifizetési probléma

    Sziasztok.

    Skrill számlámról próbáltam meg kivenni pénzt Visa kártyára. Ám nem lesz aktív az a box ahova az összeget írnám be. Ott egy aktív szöveg,h meg kell erősítenem a kártyám. Ami azért is fura mert már megerősítettem régebben és amikor megnézem a "cards and bank accounts" fület akkor ott is azt látom, h a kártyám már meg van erősítve.
    Azonban ha rámegyek a "verify card" aktív szövegre a kifizetésnél akkor kéri a 3 jegyű kódot. Mikor azt beírom akkor egy "error 404 page not found" oldal jön be.

    Írtam már neki 3!!! levelet a skrill-en keresztül ám semmilyen választ nem kaptam a mai napig.
    Valaki tud segíteni?

    (Ha a banki átutalást javasoljátok akkor azt nem fogom ismét eljátszani mivel USD számlám van. Ebben az esetben az utalási folyamat alkalmával a kedves bank/skrill először átváltja az USD-t FT-ra majd ugye újra USD-re. Az árfolyam különbözet miatt rengeteg pénzt égetnék el.)

  2. #2
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Dozso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Skrill számlámról próbáltam meg kivenni pénzt Visa kártyára. Ám nem lesz aktív kaz a box ahova az összeget írnám be. Ott egy aktív szöveg,h meg kell erősítenem a kártyám. Ami azért is fura mert már megerősítettem régebben és amikor megnézem a "cards and bank accounts" fület akkor ott is azt látom, h a kártyám már meg van erősítve.
    Azonban ha rámegyek a "verify card" aktív szövegre a kifizetésnél akkor kéri a 3 jegyű kódot. Mikor azt beírom akkor egy "error 404 page not found" oldal jön be.

    Írtam már neki 3!!! levelet a skrill-en keresztül ám semmilyen választ nem kaptam a mai napig.
    Valaki tud segíteni?

    (Ha a banki átutalást javasoljátok akkor azt nem fogom ismét eljátszani mivel USD számlám van. Ebben az esetben az utalási folyamat alkalmával a kedves bank/skrill először átváltja az USD-t FT-ra majd ugye újra USD-re. Az árfolyam különbözet miatt rengeteg pénzt égetnék el.)
    Szerintem visa kártyára nem lehet kifizetni pár éve eleve, így a legjobb az lenne ha igényelnél egy skrill kártyát, vagy valaki segít majd neked transzferelni pár %-ért.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    értem

    Azért nyugodtan válaszolhattak volna. Legutóbb még tudtam ilyen módszerrel kivenni. Mondjuk az 2 éve volt.

  4. #4
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Hozzászólások
    661

    Alapbeállítás

    Lehet visa kártyára kikérni, én is arra szoktam!

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 05.
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Örök idők óta Visa-kártyára kértem csak pénzt mint két hónapja is.Úgyhogy az az információ hogy nem lehet Visa-ra kifizetni évek óta az így biztos nem igaz.Nem tudom hogy most mi lehet a gond,támadd őket folyamatosan.

  6. #6
    Tag kuvasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Comeback City
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Nem járt le a kártyád ?

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet kuvasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem járt le a kártyád ?
    Nem.
    2016ban majd.

    Meg akkor gondolom kiírná, h lejárt és nem egy "404 page not found" oldal jönne elő.

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Mastercardra nem lehet, VISA-nak elvileg működnie kéne.
    Szerintem vagy telefonon próbáld őket elérni, vagy igényelj skrilles kártyát.
    Amilyen az e-mailes ügyfélszolgálatuk, várhatóan ez utóbbival is hamarabb oldódik meg, mint e-mailezve velük.
    Utoljára módosítva: BT86 által: 2014. 07. 02. 00:21

  9. #9
    Őstag bellaurora avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 03.
    Hely
    Gammertingen
    Hozzászólások
    1.129

    Alapbeállítás

    Sziasztok!Pokerstarsról próbáltam kiutalni skrillre 100 dollárt,de nem engedi és a pokerstarsnál a függőben lévő kifizetéseknél ott van!Mi lehet a probléma,mi a teendő ilyenkor?Előre is köszi a válaszokat!

  10. #10
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet bellaurora eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!Pokerstarsról próbáltam kiutalni skrillre 100 dollárt,de nem engedi és a pokerstarsnál a függőben lévő kifizetéseknél ott van!Mi lehet a probléma,mi a teendő ilyenkor?Előre is köszi a válaszokat!
    lehet hogy nem egyeznek a személyes adatok

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •