Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (28) összesen
Like Tree15Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2014. 07. 23

  1. #11
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    kicsit kell hívni, fish ellen tök mind1 h nem balancálható move, ráadásul ő pont nem olyannak tűnik, aki erre blöffbe fordul többször mint 100ból 1.

  2. #12
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Persze, hogy nem kell fish ellen balanszálni, sztem ilyet nem is akart senki
    De ha a calling rangenek nem lesz több, mint 50%-a gyengébb, akkor nem lesz jó a valuebet.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder davidgeszt avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    504

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze, hogy nem kell fish ellen balanszálni, sztem ilyet nem is akart senki
    De ha a calling rangenek nem lesz több, mint 50%-a gyengébb, akkor nem lesz jó a valuebet.
    Ez is csak szimpla feltételezés, de lehet hogy ő turnon raiseli a szettjét, két párját, sorát, mert fél a flushtől(bár IP nem mindig szokták). Így vehetünk ki a river calling rangéből lapokat, illetve szerintem nem fog mindig becallolni pre 72s-T2s,73s-T3s szerű lapokkal nemde? Most nem tudok képpel, meg rangekkel szolgálni, mert dolgozom, de véleményem szerint az 50% így már nem is olyan necces.

  4. #14
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze, hogy nem kell fish ellen balanszálni, sztem ilyet nem is akart senki
    De ha a calling rangenek nem lesz több, mint 50%-a gyengébb, akkor nem lesz jó a valuebet.
    ja, ezért ha hívunk, akkor hívjunk kicsit, hogy ne dobjon el egy zsák krumplit se, nem hogy párt.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Qx-en kívűl nem sok minden fog megadni amit verünk. Bár most nem néztem rá a handre, csak a amire tegnapról emlékszem. Sőt ő is megijedhet a flushtől így lehet h még az sem. Szóval egy jóindulatú range ellen nem lesz jó, akkor egy feszesebb ellen még annyira sem. Teljesen jó, ahogy Tir-x levezette. Örülök , hogy hasonlóan gondolkodtam. Igazából thin vbet-nél el kell gondolkodni, hogy van-e értelme, + lesz-e. Ha nem akkor nem sok értelme. Jelen esetben több jobb mint rosszabba ad meg. ---> nem jó.
    Utoljára módosítva: kacorkiraly által: 2014. 07. 24. 10:10

  6. #16
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    64/22 pont nem arról híres valószínűleg, hogy dobni szokott top párokat, mivel ebben a helyzetben rengeteg jobb is lehet nála, javasolt a check vagy a minnél kisebb érték hívás, hogy lehetőleg semmilyen párt ne dobjon el, márpedig 1/4-1/3-ad potra nem igen fog.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ja, ezért ha hívunk, akkor hívjunk kicsit, hogy ne dobjon el egy zsák krumplit se, nem hogy párt.

    Én kicsit csak akkor hívnék, ha elképzelhető, hogy blöffbe fordul olyan lapokkal amivel talán még megadna vagy rosszabbal egy check-re (amit írtam is). Ha ez nem áll fent akkor check fold.

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    meg igazából át kell gondolni, hogy mi az a betsize- amit érdemes elsütni egy thin vbet ként és az sztem 4-5 dollar max (ez pot 1/7) . Ennél többet nem kockáztatnék. nekem pot 1/3 1/4 nem tetszik a kockázat nyereség arány miatt. Szinte vakon lőjük, mert tényleg Qx 910 J9 ami kapcsolódhat és megad pl egy pot 1/3-at sztem kisebb hívás több call-t eredményez így a kockázat nyereség arány is jobb lesz

  9. #19
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet davidgeszt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ehet hogy ő turnon raiseli a szettjét, két párját, sorát, mert fél a flushtől(bár IP nem mindig szokták)
    Ha megnézed, a második rangenél kivettem a flop seteket és flop két párokat. Ezzel bőven túl optimista már ez a része szerintem, ugyanis sokszor fog slowplayelni.
    Idézet davidgeszt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem nem fog mindig becallolni pre 72s-T2s,73s-T3s szerű lapokkal nemde?
    64-es VPIP-s fish nagy valószínűséggel be fog, de még ha ki is veszel egy párat, nézd csak meg, mennyit dob a százalékon. Szinte semmit, plusz a setek, két párok raiselését úgyis túl optimistán vettük ki, úgyhogy simán ellensúlyozza.

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ja, ezért ha hívunk, akkor hívjunk kicsit, hogy ne dobjon el egy zsák krumplit se, nem hogy párt.
    Nem nagyon vettem ki párokat, szerintem teljesen reális egy 10-es hívásra, amiket bent hagytam.

    BelaKecske, szerinted milyen lesz ez bizonyos river calling range?

  10. #20
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    nem olvasom el a kommenteket mert halálra idegesít ez az állandó ász pár dobálgatás. annyira nem életszagú. tényleg tankönyv szagú. itt a check fold az annyira gyenge, hogy ezzel az erővel pre dobhatjuk az AA-t. szánalmas.
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •