Oldal: 11 / 13 ElsőElső ... 910111213 UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (126) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Intertops Poker

  1. #101
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    én úgy tudom, igen
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  2. #102
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 28.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Sziasztok! A problémám a következő:Igényeltem kifizetést és kaptam egy levelet (Juicy stakes) hogy küldjem el a bankkártyám fotóját nekik. Ami csak azért fura mert soha nem fizettem be bankkártyával mindig csak skrillel. Ráadásul egy olyan bankkártyáról akarnak fotót, amivel én nem rendelkezek.. ( Megadták az első meg az utolsó 4 számot) ..
    De kérdem én , mióta gyakorlat bankkártyáról fotót kérni? Ezzel az információval azonnal le lehet nyúlni az embert.. A slusszpoén hogy már nagyon sok kifizetést igényeltem ami mindig sikeresen le is zajlott.. Nem lehet hogy ilyen módon akarják akadályozni a kifizetéseket mert mondjuk financiális gondjaik vannak? Találkozott valaki hasonlóval?

  3. #103
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Tőlem még soha nem kértek ilyet, a Juicy/Itops is a szokásos ID/Passport és max 2 hónapos számla kombót kérte amit általában kérni szoktak mindenhol. Nekem amúgy 3-4 hete nem megy a Juicystakes honlapja(blokkolva lettek és most nem csináltak alternatív címet) Az intertops-on minden gond nélkül működik a kifizetés.

    Gondolom skrillre kérted a kifizetést, de ha nem akkor sincs nagyon okuk bankkártyáról képet kérni szvsz.

  4. #104
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 07. 18.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Idézet coolerkiller eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! A problémám a következő:Igényeltem kifizetést és kaptam egy levelet (Juicy stakes) hogy küldjem el a bankkártyám fotóját nekik. Ami csak azért fura mert soha nem fizettem be bankkártyával mindig csak skrillel. Ráadásul egy olyan bankkártyáról akarnak fotót, amivel én nem rendelkezek.. ( Megadták az első meg az utolsó 4 számot) ..
    De kérdem én , mióta gyakorlat bankkártyáról fotót kérni? Ezzel az információval azonnal le lehet nyúlni az embert.. A slusszpoén hogy már nagyon sok kifizetést igényeltem ami mindig sikeresen le is zajlott.. Nem lehet hogy ilyen módon akarják akadályozni a kifizetéseket mert mondjuk financiális gondjaik vannak? Találkozott valaki hasonlóval?
    Ha bankkártyáról kérnek képet, ki kell takarni a középső számokat, de ezt mindig le is írják (elvileg ők az első hatot és az utolsó négyet ismerik). Nyilván csak arról kérhetnek képet, amiről befizettél, tehát ha nem fizettél be kártyáról, ezt írd meg nekik!

  5. #105
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 08. 13.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Valaki meg tudná mondani hol a picsába lehet beállítani azt, hogy ne írja ki az asztaloknál hogy honnan játszom?

  6. #106
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Szia!

    Szerintem nincs ilyen opció.

  7. #107
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 08. 13.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Láttam már baromságot kiírva, úgyhogy tuti belehet valahogy.

  8. #108
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Intertops játékosok figyelem!

    A korábbi egyeztetéssel szembemenve a mai napon a teremtől kaptunk egy e-mailt mely alapján a januári exkluzív promóció (20% chase) törlésre kerül. Jeleztük, hogy már kihirdettük a promóciót és az utolsó pillanatban nem szeretnénk visszavonni, de választ még nem kaptunk.

    Bízunk benne, hogy holnap mégis rábólintanak a dologra, de szerettük volna mielőbb jelezni, hogy van esély arra, hogy januárban nem tudjuk a 20%-os chase-t folytatni.

  9. #109
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    intézzétek el,mert utoljára játszok hozzátok bekötve

  10. #110
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Intertops játékosok figyelem!

    A korábbi egyeztetéssel szembemenve a mai napon a teremtől kaptunk egy e-mailt mely alapján a januári exkluzív promóció (20% chase) törlésre kerül. Jeleztük, hogy már kihirdettük a promóciót és az utolsó pillanatban nem szeretnénk visszavonni, de választ még nem kaptunk.

    Bízunk benne, hogy holnap mégis rábólintanak a dologra, de szerettük volna mielőbb jelezni, hogy van esély arra, hogy januárban nem tudjuk a 20%-os chase-t folytatni.
    Januárra megkaptuk az ok-t az Intertopstól, a promóció tehát marad, de a február hónap az előzmények fényében bizonytalan.

    trboo: írtunk privát üzenetet.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •