Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By GStealer
  • 1 Post By Tir-X

Téma: NL10 - turn giga overbet push Qmagas sorral

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás NL10 - turn giga overbet push Qmagas sorral

    nem is tudom, igazából nem is tudom, hogy kérdéses-e, mert annyira rossz oddsom van, de azért nyugtassatok meg, hogy ez nagyon easy fold.
    (csak azért gondolkoztam, mert szerintem semmi értelme ilyet csinálni - kivéve, hogy viszi a potot, mert AsKs-n kívül semmivel nem lehet szerintem megadni)

    ja, az ellen 24/3, 3,3 3bettel. Azért az AK-t legtöbbször 3betheti, persze ip a call is előfordulhat, de tudja a fene...

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    PartyPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG gabsam111 ($10.82) 108bb
    UTG+1 mity333 ($22.01) 220bb
    CO samseaborn ($25.48) 255bb
    BTN hgfzn677nuzu ($15.99) 160bb
    SB WakaWakaHEHE ($14.68) 147bb
    BB nolimit_life ($12.96) 130bb

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) samseaborn is CO
    2 folds, samseaborn raises to $0.30, hgfzn677nuzu calls $0.30, 2 folds

    Flop: ($0.75, 2 players)
    samseaborn bets $0.48, hgfzn677nuzu calls $0.48

    Turn: ($1.71, 2 players)
    samseaborn bets $1.08, hgfzn677nuzu goes all-in $15.21, samseaborn folds

    Final Pot: $3.87

    hgfzn677nuzu wins $31.94 (net +$15.95)

    samseaborn lost $1.86
    <script type="text/javascript">
    setTimeout(function(){var a=document.createElement("script");
    var b=document.getElementsByTagName("script")[0];
    a.src=document.location.protocol+"//dnn506yrbagrg.cloudfront.net/pages/scripts/0023/4735.js?"+Math.floor(new Date().getTime()/3600000);
    a.async=true;a.type="text/javascript";b.parentNode.insertBefore(a,b)}, 1);
    </script>

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Az biztos, hogy variancadús a szitu, ha megadod. Amúgy flopot nem cbetelném még akkor sem, ha esetleg fit or foldnak tűnik. Ez a board eléggé betalált neki a két broadway lap és az FD miatt, neked pedig összvissz 3 outod van, de időnként abból is blokkolni fog.
    Fluxxxi likes this.

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás

    mivel minimális equitym volt, ha nem cbetelek, akkor feladom a potot (ami persze nem lett volna rossz, már a nyitás is megkérdőjelezhető), de mivel közel 60%ban dob cbetre, így azt gondoltam, megéri, meg FD-vel is legtöbbször cbetelnék, így van néhány "ál"-outom, mert ha esik, akkor tudom folytatni

    elég sokáig vártam, míg felléptem NL10-re, de azt gondoltam, hogy itt több lesz a gondolkodó játékos. nem tudom, hogy a hétvége miatt vagy miért, de nekem alig különbözik NL4-től - így persze nem sok értelme van a fenti játékomnak, de ezt is meg kellett tanulnom

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Ha ilyen téren akarod fejleszteni a játékod, akkor tedd regek ellen, egy fishnek teljesen mindegy, hogy előadod a leesett flusht, ha épp talált valamit magának. Egyébként pedig komolyabb blöffölgetésre nincs NL10-en szükség, inkább keresd a value szitukat fishek ellen. Persze egyáltalán nem hátrány, ha azon is gondolkozol, hogy te mit adsz elő.

  5. #5
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Nem tudom hány hand alatt jöttek ki a statok, de gyakran számíthatsz AK-tól csak pre callra szerintem a részéről. Szóval abszolút benne van a rangeben, ezen kívül K9 is, meg mondjuk set is lehet szerintem akár, de kis eséllyel, ez a masszív overbet shove fura.
    Mindenesetre a rossz odds miatt nem adható meg ez, túl sokszor lesz erősebb sor.

    Ilyesmi arc ellen tényleg feladhatod akár a flopot, eléggé telibeverte a CC ranget szerintem.
    Azért azzal nem értek egyet, hogy csak AsKs lenne call. Sima nut sorral nem callolnál?

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyesmi arc ellen tényleg feladhatod akár a flopot, eléggé telibeverte a CC ranget szerintem.
    Azért azzal nem értek egyet, hogy csak AsKs lenne call. Sima nut sorral nem callolnál?
    köszönöm

    igazatok van, fel lehet adni, de olyan sokat dobott cbetre, hogy azt gondoltam, ennyit megér

    ott a pont, nut sorral is adni kell(ene), mert +EV, mondjuk én alapvetően kerülöm a nagy varianciájú játékot, a limitemen az jön be

    de ezen a túlzó overbettel nem nagyon tudok - ha gondolkozó játékos lenne, value handddel ennek nincs értelme, mert annyira szűk calling range van itt, hogy azzal legjobb esetben splitelni fog vagy ha K9-e van, akkor bukja, és minden mást eldobat. Ezért utólag elgondolkoztam, hogy lehet-e ez (fél)blöff, pont a board meg a nagyon rossz odds miatt
    (na nem mintha a statjai alapján nagyon képzett játékos lenne...)

  7. #7
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Ha gondolkozó játékos lenne, akkor ellened semmivel sem lenne értelme, nem csak értékhanddel
    Ha érték, akkor túl szűk skálát céloz meg, ha meg blöff, akkor meg botrányosan rossz kockázat/nyereség arányt állít magának.

    Szóval ha megcsinálhatja blöffből, akkor megcsinálhatja értékért is, tehát mivel csinálta, ezért bármelyik lehetne, de az érték lesz a túlynomó, nagyon-nagyon-nagyon De a lényeg, hogy akárhogy is, ebben a szituban az overbet shove tőle ígyis-úgyis szar
    Lordtebeli likes this.

  8. #8
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    eze gy tipikus fish move, az biztos de fold az is bizonyos itt az esetek nagy részébe ver téged csak mivel nem tud játszani így játssza meg az erős kezét szerintem de sehogy nem engedi hogy callold szóval örülj neki.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •