Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag mrweg avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 12.
    Hozzászólások
    482

    Alapbeállítás WéG sit & go videó 1

    Kicsivel több mint 1 órás sit & go videó, 2 asztalon. A játékomon még van mit csiszolni, de ezért is készítettem a videót. Kíváncsian várom a véleményeket, kritikákat.
    Jó szórakozást a videóhoz, a hangosabb fújások miatt pedig elnézést, remélem nem lesz nagyon zavaró.

    RapidShare Webhosting + Webspace

    ----------------

    WéG sit & go videó 1 videó letöltés

  2. #2
    Őstag peterpanic avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.662

    Alapbeállítás

    1. 8-as set: én nagyobbat emelnék turnon, pont a drawheavy board miatt, nem fogod elijeszteni ha van valami nála, ugyis adja. betpot.
    2. flush-t flopoltál KQs-el: megint nagyobbat nyitnék mint félpot. jön potméretű emelésre is ha van ásza, ha alacsonyabb flösse van, visszaemel, legyél bátor, jó kezed van, kit érdekel ha eldobják

    3. T6s betpot riveren: ennek semmi értelme, csak jobb lap adja meg, ha mindenképpen akarsz showdownt, check/call.
    bubit, királyt itt már nem fog eldobni, megadni pedig rosszabb kézzel... mivel?

    innentől időrendbe írom, bocs, hogy eddig nem:

    10:29 - KQs - én check/callra v. check/foldra játszanám a rivert, itt sincs értelme belenyitni, itt az ő range legalább 70%-a ver...

    20:42: pf mindenképpen többet emelnék bubikkal, betpot jó szerintem.

    21:50: jó lett volna ott a lopás szerintemis.

    26:17: A6s buttonon... emelés!
    rögtön utána, ha QTo-val játékba mennék, tuti emelnék vele co-ból.

    idáig néztem most.
    a félreértett szupermarketkalóz.

  3. #3
    Fanatikus tag mrweg avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 12.
    Hozzászólások
    482

    Alapbeállítás

    Köszi, hogy leírtad a véleményed. Úgy néz ki az emelések nagyságát még nem tudom jól "belőni". Remélem végignézed és leírod a további észrevételeidet is.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder CrisRoniii7 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 12.
    Hozzászólások
    976

    Alapbeállítás

    Látszik,h utána olvastál a dolgoknak a sok barom az early levelben,megy minden trugyival,és pazarolja a stackét,te nem ezt teszed nagyon helyes

    2:57 : 88 Fura volt látni,h Flopon túlemeled a potot,illetve a rivert elchekelném,hisz gyakorlatilag csak jobb lap adja meg...
    3:12 JQo Viccesen small vakszint+OOP=Easy Fold Ja és nagyon sokszor leszel dominálva,ezáltal könnyen bestackelhetnek....
    7:22 K9o Felesleges move volt,az,h egy 40c Potért megpróbálod kiemelni az enemyt
    7:38 T6s Fold...Mondom ilyenkor dobálni kell a lapokat,főleg ilyen röhejes vakszintnél,nem pedig szórakozni vmi trugyival csak mert egyszínű.....:S Ja és river bet tök felesleges egy ekkora potért szórakozni.....
    8:47 AA Elég lett volna egy olyan 40-50-et ráemelni PF,ne legyél mohó
    10:50 KQ Jó a limp,Turnön kapot az AI,akkor insta call,másnem ülsz be a kövi sng-re de így ezzel a riskel jó esélyed van min HU-ig menni,azt meg csak bekell húzni...Türnön nagyobbat emelnék,a drawos board miatt (FD+SD),riveren chekelnék,h blöfföt indukáljak,ezen a boardon ha nyitsz akkor (esetleg a JQ kívül) minden olyan kéz dropol amit versz,ergo a nyitással nem nyersz semmit,míg a bukott drawnak esélyt adsz,arra h belenyisson azzal a céllal,h kiemeljen,és ezzel plusz profitot termelj.
    13:06 KQ PF jó a limp feleslleges ebben a szakaszban szenvedni ezzel a lappal...Flop Drop! A Királyod szennyezett mivel azzal heavy drawos lenne a board és simán kiegészülhet vkinek a sora
    14:10 KTo Flopon Bet pot or Bet 3/4...kevés az 1/2 szvsz....Arra a weak-leadre nem dobunk,kár h nem jött a draw out....
    17:00 89s Nice Game
    19:12 45o Riveren ha már rr-elsz akkor ne min.raise legyen már....Ide egy standard nem kell elég egy 2,5*
    22:20 K6s Ilyen vakszinten felesleges a steal...ne is gondolj rá..... Na főleg a limp...Elég weak game lenne :S
    27:26 QT PF Drop...
    31:21 QQ PF 3bet,ráadául OOP vagy,ha már call akkor ezen a "dry" flopon a c/r-t jobban favorizálom mint a donkbetet...
    32:48 QQ LOL...QQ UTG egyértelmű open-raise felesleges limpelgetni,az ilyen lappal (QQ+) big potot és kevés enemyt akarsz,de te pont a fordítotját csinálod..."csinálsz" PF egy kis potot és sok ellenfelet,ha emelsz és van egy call akkor máris nagyobb a potot visztek
    postflopra és ott ez miatt a nagyobb pot miatt még nagyobb ütemben kerül be a pénz...Flopon emelj nagyobbat...a drawos flopokon a pot 80%-hívd nyugodtan minimum...Ja és a flop overbet push-t verd ki a fejedből elég "inexperienced" game lenne...
    34:26 57o Turnön a callon gondolkozol?? Ezzel én belehívok....
    36:41 JJ Itt megint csak 3bet PF...Oké pozícióban vagy,de 4handed asztalon akkor sem tűnik jó ötletnek JJ-vel a set value-ra menni,sőt az emelő ranget szépen vered is,ha már így alakúlt postflop easy fold....Na most hallom mit mondasz..mi van akkor ha Ásza van??Pont ezért kell 3 betelned többet nyersz tőle,úgye tudod hány % esélye van arra,h flopra esik az Ász? Na látod easy 3 bet....
    37:46 A3s Gondolkodás nélkül Fold,nem kell kalkulálni...
    38:39 K2 PF fold...LOL szídok őket,h minraiselnek de azért előszerettel alkalmazod Itt gyakorlatilag ezzel a c/r min.raisel odakiabálatd neki,h "hé öreg ezt figyeld fullom van..." Push,azt had szóljon valószínüleg FD-je van,és ezzel szépen bestackeled,ha most nem esett volna a draw outja akkor szépen eldobta volna ellened,míg ha rátolod turnön akkor 100%,h nem dobja az FD+overcard-ját,és szépen bestackeled...
    40:00 QT A river check hatalmas gyengeség,itt ki kellett volna emelned....
    41:10 93 Mit csinálsz??Már ne haragudj de...khm...egy ilyen pici potba two párral fogod azt be tolod...ráadásul úgy,h kijelented h itt ez a helyes játék??!!Ezt légyszíves magyarázd már el nekem....

    Említed,h belekell fűszerezned 1-2 blöfföt ,így van pozícióból ha érzed a gyengeséget támadhatsz,jó lenne ha nem ilyen kicsik lennének még mindig a vakok,akkor még agrobbak lehetnénk (pozícióbol)

    45:37 QQ Itt már megint mit csinálsz??Először Push-t akarsz majd,benyomsz egy big overbetet...Így sosem fogod megnyerni ezt a HU-t...ha egy kis esze is van az ellenfeleidnek,és észre veszi ezt a betting pattern-t akkor az ilyen move-nál olyan messze dropolnak amennyire csak lehet....

    Na eddig néztem a videót..
    Utoljára módosítva: CrisRoniii7 által: 2008. 05. 17. 08:11
    "A póker a darwinizmus társadalmi formája:az erős életben marad,a gyenge elesik."

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder CrisRoniii7 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 12.
    Hozzászólások
    976

    Alapbeállítás

    1-2 helyen "keményebb" voltam..sajnálom... de ez csak a te érdeked,remélem jól fogadod mind a pozítiv mind a negatív (néhol kemény) kritikát...Remélem nincs harag
    "A póker a darwinizmus társadalmi formája:az erős életben marad,a gyenge elesik."

  6. #6
    Fanatikus tag mrweg avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 12.
    Hozzászólások
    482

    Alapbeállítás

    Örülök, hogy te is leírtad a véleményed. Sehol nem említettem, hogy én valami profi és tapasztalt játékos vagyok. Sőt, ezt a videót is azért csináltam, hogy tanuljak belőle. Pont ez volt a lényege, hogy Te, és a hozzád hasonló tapasztalt játékosok megnézzék és megmondják, hogy mi az amit rosszul csinálok.
    1-2 reagálás a dolgokra. A preflop minraise-előket szóltam meg. A két páros push lehet hülyeség volt, de itt már nem szoktam szórakozni. Mennyivel lett volna jobb játék, ha esetleg emelek amit ő megad és mondjuk ezért lesz jobb lapja turn-re? Kockáztattam, de sztem nem volt olyan rossz kezem. Itt már az volt a célom, hogy big stack-ként minnél nagyobb nyomást helyezzek rá. A QQ-nál valóban bizonytalan voltam.
    Természetesen jól fogadom a kritikát, hisz ezekből fogok tanulni. Nem haragszom, de leírhatod úgy is a véleményedet, hogy közben nem érezteted azt az emberrel, hogy mekkora szar. Szerintem te sem voltál mindíg "profi".

  7. #7
    Őstag peterpanic avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.662

    Alapbeállítás

    na mostmár énis megnézem holnap a második felét.)
    a félreértett szupermarketkalóz.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder CrisRoniii7 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 12.
    Hozzászólások
    976

    Alapbeállítás

    Idézet mrweg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Örülök, hogy te is leírtad a véleményed. Sehol nem említettem, hogy én valami profi és tapasztalt játékos vagyok. Sőt, ezt a videót is azért csináltam, hogy tanuljak belőle. Pont ez volt a lényege, hogy Te, és a hozzád hasonló tapasztalt játékosok megnézzék és megmondják, hogy mi az amit rosszul csinálok.
    1-2 reagálás a dolgokra. A preflop minraise-előket szóltam meg. A két páros push lehet hülyeség volt, de itt már nem szoktam szórakozni. Mennyivel lett volna jobb játék, ha esetleg emelek amit ő megad és mondjuk ezért lesz jobb lapja turn-re? Kockáztattam, de sztem nem volt olyan rossz kezem. Itt már az volt a célom, hogy big stack-ként minnél nagyobb nyomást helyezzek rá. A QQ-nál valóban bizonytalan voltam.
    Természetesen jól fogadom a kritikát, hisz ezekből fogok tanulni. Nem haragszom, de leírhatod úgy is a véleményedet, hogy közben nem érezteted azt az emberrel, hogy mekkora szar. Szerintem te sem voltál mindíg "profi".
    Tudtam,h rosszul fog kijönni a dolog..
    Eszem ágában sem volt éreztetni veled,h mekkora sz@r vagy,sőt igazat megvalva tetszett a játékod,és látszik,h van fogalmad a dologról..csak nem tudom miért de én mindig felídegesítem magam az olyan emberen aki szídja a másikat,és közben vmilyen szinten úgyanazt csinálja...te úgye szídtad őket,h csak a min.raiset/ AI illetve a betpot gombot ismerik...nos mint fentebb említettem,pár felesleges min.raiset te is bedobtál,még több felesleges over bet push-t...És 1-2 hozzászólásom így sikeredett paprikásabra...Sorry

    "A két páros push lehet hülyeség volt, de itt már nem szoktam szórakozni. Mennyivel lett volna jobb játék, ha esetleg emelek amit ő megad és mondjuk ezért lesz jobb lapja turn-re? " -----> Megmondom neked őszintén azok tolják be az összes zsetonukat ha van vmijük akik félnek a postflop game-től illetve attól,h lemákolják őket...Ennél a szitunál a gyerek eldobta azthiszem a 44pp-jét mert tudta,h min.2párral tolod be,de ha csak emelsz akkor ő azt adja,és nem kell félni attól a vacak 2 outjától,ez volt a gyengébb magyarázat a másik az,h ezt a move-int csak jobb lap adja meg,ergo betolod és ha az ellenél ott lapul a terc, akkor nézünk nagyokat...

    "Itt már az volt a célom, hogy big stack-ként minnél nagyobb nyomást helyezzek rá"-----> Így van BS-ként kell is a nyomás,jól gondolod de nem így,hanem amit mondtam,h pozícióból ha gyengeséget mutat akkor támadsz
    Most azzal ,h ott van egy 80c pot vagy mennyi volt ,és te fogod és betolod azzal nem fogsz rá nagy hatást gyakorolni,örül a betting patterned-nek és ilyenkor dobálja el a picsába..(lehet ,h később ezt blöffből is csináltad,nem tom,de mondom felesleges) Ha nem hiszed,el h hülyeség akkor számold ki,h hosszútávon mennyit nyersz ezzel a move-al...

    "Szerintem te sem voltál mindíg "profi"."----> Ja ehhez csak annyit fűznék hozzá,h sosem voltam az és nem is vagyok(remélem leszek),ugyanolyan kezdő,álmodozó,és sikerre éhes beginner vagyok mint te....
    Utoljára módosítva: CrisRoniii7 által: 2008. 05. 17. 08:32
    "A póker a darwinizmus társadalmi formája:az erős életben marad,a gyenge elesik."

  9. #9
    Tag Nyuzoo avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 10.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    177

    Alapbeállítás stb

    Tetszett amikor fullhoust nem vetted észre és paráztál XDDD

  10. #10
    Tag Nyuzoo avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 10.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    177

    Alapbeállítás ---

    De viccet félretéve talán kicsit túlságosan is tight vagy.Sok féle flop volt amitől túlságosan is megijedtél és végig checkeltél, rosszabb esetekben amikor nem minden második lapod QQ, JJ , és nem jön a set hanem 108,74 lapok jönnek megfognak enni a vakok.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •