Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
Like Tree5Likes

Téma: NL100 rush river top2 vs overbet ai

  1. #1
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás NL100 rush river top2 vs overbet ai

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Full Tilt Converter Tool from Play Online Poker, Site Reviews & Poker Forum | FlopTurnRiver.com

    SB ($96.10)
    BB ($65.55)
    UTG ($109.90)
    MP ($147.75)
    CO ($170.60)
    Hero (Button) ($189.20)

    Preflop: Hero is Button with 10, 8
    1 fold, MP raises to $3, CO calls $3, Hero calls $3, 1 fold, BB calls $2

    Flop: ($12.50) 8, 6, 4 (4 players)
    BB checks, MP bets $8, 1 fold, Hero calls $8, BB calls $8

    Turn: ($36.50) 10 (3 players)
    BB checks, MP bets $23, Hero calls $23, BB calls $23
    (megj.: Itt azért nem emeltem vissza, mert BB egy gyenge ss volt és itt dobást vagy cr allint vártam tőle húzóktól. Tévedtem.)

    River: ($105.50) 3 (3 players)
    BB checks, MP bets $113.75 (All-In), Hero ?

    Az ellenfél gyakorlatilag teljesen ismeretlen, 1 asztalon játszó, később lett 23/18 statisztikája, de akkor is csak 40 hand alapján. Szóval tekintsük ismeretlennek.

    Milyen range-et tennétek a kezébe és megadható-e itt az allinje?
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  2. #2
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2010. 10. 03.
    Hely
    Derec
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Ismeretlen ellen ezt itt dobnám. 3 barrel 3way infók nélkül... Nem feltételezném róla hogy pl. így játszik meg 2over+FD-szerű lapokat. Ha esetleg OP-ral játszik így akkor is 3x-et kell megadnod az eddig potba tett pénzedhez képest. Ráadásul, a gyenge ss BB sem húzókon lesz.

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 03.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Ismeretlen range-ét nehéz összeállítani, de a megérzésem az, hogy az overbet itt nem value irányba tolja el a range-ét. Ezt arra alapozom, hogy a river-value-overbet logika alapján turnön nagyobbat kellett volna betelnie. Ezzel szemben teljesen STD 2/3-ot betelt. Szóval úgymond bűzlik az egész.

  4. #4
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet screwtape eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha esetleg OP-ral játszik így akkor is 3x-et kell megadnod az eddig potba tett pénzedhez képest.
    Ezt kifejtenéd bővebben?
    Flush67 likes this.

  5. #5
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2010. 10. 03.
    Hely
    Derec
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Sokat kell megadnia riveren és szerintem sokszor lesz hátul, ennyi.

  6. #6
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Szerintem hátul vagyunk flop 4way 3/4pot MP cbet ellen, az ss nagyvak is még mögöttünk, aki floppon c/r-elne húzóval, nem turnön, ahol FE nélkül oddsa van harmadikként.
    Floppon eldobnám.
    bloodwolff likes this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  7. #7
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Floppon eldobnám.
    És ha ausztrál vagy új-zélandi?
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  8. #8
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Nekem preflop felmerült volna egy sqz lehetősége is. Nyilván nem mindig sqz-elnék T8s-t, de nem árt, ha van ilyen kreatív kombinációnk is. Egész olcsó is lesz, sok runout barrelezhető, CO ellen nagy kasszát is játszhatunk stb.

    Így, ahogy végül ment, valószínűleg el kellene gondolkodni, hogy milyen range-dzsel vagyunk riveren, és abból mikkel adnánk meg. Gyanús, hogy ez benne lesz a megadó range-ben, (ennyire DH board-on valszeg előbb move-olsz set-tel, nem?) Ha preflop overcallolsz T8s-sel, akkor akár elképzelhető, hogy 57,68,79 is lehetne nálad, meg sok Axs, amiket riveren már el kell engedned (ha a fish miatt a passzív megjátszást választanád), de akár Txs (T9-TK). Szóval elég határeset.

    Ellenfél betsizing alapján nem teljesen gondolta végig, hogy 145BB deep-en vagytok, de így, hogy besültek a draw-k és beküldte, elég érdekes. BB-től sűrűn fog megadást kapni a jó odds miatt, így csinálhatja ezt akár TPTK+-szal is, viszont, hogy mennyire blöffölheti ezt, az jó kérdés. MP Openben valszeg ritkán lesz 57, 79, így az értékrange-dzse erősen eltolódik set-ek felé (amiből 2-t blokkolsz).
    Nem tudnám eldobni, de drága note-ot érzek a levegőben.
    Mi lett a vége?

  9. #9
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2010. 10. 03.
    Hely
    Derec
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Úgy érzem call és vitte a potot

  10. #10
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Érdekes a sqz gondolata, de mivel CO egy 16/12-es "kicsit" feszes játékos 47% fto3bettel és 167bb deepen vagyok vele, ezért nekem ez elég egyértelmű coldcall volt (vakok ráadásul passzív játékosok).

    Riveren én is azon gondolkoztam, hogy ez mi lehet itt. 88 és TT elég valószínűtlen. 57-tel vagy 79-cel nyitott volna mp-ből? Overpár vagy busted fd, esetleg 44, 66? Ha kifizetést akar miért megy allin, mitől vár megadást? Esetleg éppen hogy semmitől?
    Yodával szólva: Ezen meditálnom kellett. Aztán beraktam ide, az okosabbak szeme elé. Páran még járhatnának erre belőlük...
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •