Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás Kezdőként suli/munka mellet milyen játéktipusban érdemes elindulni?

    Sziasztok ez egy örökzöld kérdés lesz, de tudjuk, hogy a poker világa állandóan változik, így ez a kérdés hónapról hónapra újra aktuális.

    Én most azért teszem fel ezt a kérdést, mert most MSC mellet sok szabadidőm lesz így kevés tapasztalattal belevágnák a pokerbe a következő paraméterekkel:

    -150 dollár kezdőtőke.
    -A cél nem a profivá válás hanem mondjuk csak havi 200 dollár profit elérése fizetéskiegészítésként.
    -A játékra fordítható: idő hétvégén egész nap, még hétköznap az esti órák állhatnak rendelkezésre.

    Az alábbiak közül ilyen célok mellet ti mivel vágnátok neki?

    1. NL5 CG SH/FR a vezető Pokerstars termében vagy egy kisebb teremben, ha a kisebb termet választjátok melyiket ajánlanátok?

    2. NL5 CG PLO macskaköröm?

    3. 1 asztalos SNG mikro téten itt is érdekelne ha ezt ajánlanátok egy kezdőnek akkor melyik termet javasoljátok? Legyen a Stars vagy több kis terem között osztanátok szét a Bankrollt így biztosítva a megfelelő asztalszámot.

    4. MTSNG a Starson (a sok ezer fős mezőnyöket az időzített versenyekkel én itt hanyagolnám), vagy a bankrol 2-3 felé osztása Stars, 1 Ipoker terem, meg mondjuk 888 között és kis létszámú MTT-k.

    Köszönöm a válaszokat és az instrukciókat előre is.

  2. #2
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    zoom cg

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    zoom cg
    Ezt javasolták már nekem mások is, viszont nem lenne-e érdemes a tanulás miatt a ZOOM CG előtt valamennyit normál CG-t játszani?

    Én úgy vettem észre a ZOOM-ban elég csapkodó a játék egy tapasztalatlan kezdőnek akinek a tanulás is a fő célja az első hónapokban ez mennyire ideális?

  4. #4
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    SH CG 888-on vagy valami kisebb teremben.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  5. #5
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    mtsng+ kis mtt-k

  6. #6
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    kezdőként a lényeg hogy minél többet játszál adott idő alatt, szerintem is zoom.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Értem és akik a ZOOM-ot javasolják a FR, SH, HU hármasból melyiket ajánlanák, na és Holdem, vagy Omaha?

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Nos én úgy döntöttem, hogy a SH CG-t fogok játszani hétköznap esténként, egyenlőre és nem ZOOM-t szeretnék lassan jegyzetelgetni és nem rohanni. Vasárnap este mikor pedig talán gyengébb a mezőny fogok MTTSNG sessionokat játszani.

    A terv az, hogy az új tagok bemutatkozása topikban nyitok majd egy fórumot ahol beszámolok a dolgok alakulásáról esetleg majd teszek fel kérdéseket.

    Ehhez a témához pedig a véleményeket továbbra is kíváncsian várom.

  9. #9
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 07. 31.
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Zoom cg, mert sok hand megy le, gyorsabban tanulsz .

  10. #10
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet kritttt1888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos én úgy döntöttem, hogy a SH CG-t fogok játszani hétköznap esténként, egyenlőre és nem ZOOM-t szeretnék lassan jegyzetelgetni és nem rohanni. Vasárnap este mikor pedig talán gyengébb a mezőny fogok MTTSNG sessionokat játszani.

    A terv az, hogy az új tagok bemutatkozása topikban nyitok majd egy fórumot ahol beszámolok a dolgok alakulásáról esetleg majd teszek fel kérdéseket.

    Ehhez a témához pedig a véleményeket továbbra is kíváncsian várom.
    Ne üljél egy seggel 2 lóra főleg ne az elején, és az MTSNG felejtős már a 2$ is azt mondják reges,maradj a cg-nél

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •