Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree4Likes
  • 4 Post By Slynzor

Téma: Monitor- szoftver probléma Pls help!

  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 11.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás Monitor- szoftver probléma Pls help!

    Sziasztok


    Vettem egy új monitort a régi helyett, az új sokkal nagyobb a régi 17-es volt a mostani 27-es. Az a probléma,hogy amikor elkezdek játszani elindítom a programokat
    pt4,pokerstars,holdemboss.. összefolynak az asztalok és egyszerűen nem lehet több asztalon játszani olyasmi mintha gyenge lenne a videókártyám,vagy túlmelegedne a gépem,
    vagy nem tudom minek tudható be ez a probléma. Az új monitorom típusa LG 27MP35HQ-B. Mellette van egy Dell ultrasharp monnitorom. Diretx 11 van a gépemen, az összes
    videókártya frissítést letöltöttem, de egyszerűen semmi, fogalmam sincs mi okozhatja ezt a problémát..légyszíves segítsen valaki ha tudja mi lehet a gond!

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet Kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok


    Vettem egy új monitort a régi helyett, az új sokkal nagyobb a régi 17-es volt a mostani 27-es. Az a probléma,hogy amikor elkezdek játszani elindítom a programokat
    pt4,pokerstars,holdemboss.. összefolynak az asztalok és egyszerűen nem lehet több asztalon játszani olyasmi mintha gyenge lenne a videókártyám,vagy túlmelegedne a gépem,
    vagy nem tudom minek tudható be ez a probléma. Az új monitorom típusa LG 27MP35HQ-B. Mellette van egy Dell ultrasharp monnitorom. Diretx 11 van a gépemen, az összes
    videókártya frissítést letöltöttem, de egyszerűen semmi, fogalmam sincs mi okozhatja ezt a problémát..légyszíves segítsen valaki ha tudja mi lehet a gond!
    Nekem is volt ilyen problémám, de megoldódott, amint kijózanodtam.

  3. #3
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok


    Vettem egy új monitort a régi helyett, az új sokkal nagyobb a régi 17-es volt a mostani 27-es. Az a probléma,hogy amikor elkezdek játszani elindítom a programokat
    pt4,pokerstars,holdemboss.. összefolynak az asztalok és egyszerűen nem lehet több asztalon játszani olyasmi mintha gyenge lenne a videókártyám,vagy túlmelegedne a gépem,
    vagy nem tudom minek tudható be ez a probléma. Az új monitorom típusa LG 27MP35HQ-B. Mellette van egy Dell ultrasharp monnitorom. Diretx 11 van a gépemen, az összes
    videókártya frissítést letöltöttem, de egyszerűen semmi, fogalmam sincs mi okozhatja ezt a problémát..légyszíves segítsen valaki ha tudja mi lehet a gond!
    Én a helyedben fokozatosan lépésről lépésre derteném ki,h mivel lehet a gond. Pl simán a windows normálisan működik, netezni ilyesmiket tudsz normálisan? Ha igen, akkor utána próbáld ki csak a ps-t. Ha az működik akkor indítsd rá a trackert majd így fokozatosan. Valószínű a sok progid közül összeakadt egy kettő. Gyanítom,h a holdemboss, olvastam is a leírásában most a héten,h előfordulhat ilyesmi.

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 11.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Hát csak azt nem értem,hogy mi köze ennek a monitorhoz? Mert azóta csinálja ezt mióta új monitorom van, és szerintem ennek nem kellene semmit se befolyásolnia...

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 28.
    Hozzászólások
    56

    Alapbeállítás

    Annak 27-esnek tuti nagyobb felbontása van, mint az eddiginek, ráadásul ott van mellette még a dell, ha jól értem dual setupban használod. Ez már elképzelhető, hogy sok a videókártyádnak, bár nem irtad milyen van. lecso10 által lleirtak szerint tesztelgetném a helyedben annyival kiegészitve, hogy lehúznám a dell monitort a videókártyáról addig. Esetleg, ha az alaplapodon van inbuilt vga, akkor arra is rádughatod, persze ennek feltétele, hogy az alaplap tudja egyszerre a beépitett és a normális kártyád is kezelni.
    you rock, woohoo

  6. #6
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 11.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    MA beszéltem az informatikusommal meg is nézte és aztmondta,hogy ez memória hiány, 4gb-os memóriám van és ez akadás, szóval elméletileg egy 4gb-os memóriát veszek most délután és akkor minden helyreáll..este kiderül..

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •