Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (93) összesen
Like Tree12Likes

Téma: AmericasCardroom

  1. #51
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet wakerbab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok játszik itt valaki? Mik a tapasztalatok? Skrillel lehet ki illetve befizetni?
    Szia. Szerintem teljesen rendben van a terem, néha a DDos támadások miatt elérhetetlen, de ez elég ritka. Skrill opció van.

  2. #52
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Akkor skrill megy mezőny milyen?

  3. #53
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet wakerbab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor skrill megy mezőny milyen?
    Én más opciót használok ott, de ha van SKRILL miért ne menn? MTT-ről tudok nyilatkozni, az összes verseny reentrys lassabb struktúrával, a mezőny olyan jóféle amcsis
    köcsögpokerstars likes this.

  4. #54
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    248

    Alapbeállítás

    Január 7-től hetente lesz "sunday million" wpn networkön. Bi 265$. Érdekes, kíváncsi vagyok meddig húzza.

  5. #55
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    Éppen futott 2 verseny, amikor kiirta, hogy a jó szolgáltatás érdekében újra kell indítaniuk a szervert, de 20 perce semmi. Nem tudok visszaloggolni, vagy ilyen hosszú lenne a restarst? Járt már így valaki éjszaka? Kell Nekik irni, hogy az éppen futott versenyekkel mi van, vagy maguktól rendezik, mint a nagyobb termekben? (zsetonaranyosan a még bent levők között....)

  6. #56
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet gzp74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Éppen futott 2 verseny, amikor kiirta, hogy a jó szolgáltatás érdekében újra kell indítaniuk a szervert, de 20 perce semmi. Nem tudok visszaloggolni, vagy ilyen hosszú lenne a restarst? Járt már így valaki éjszaka? Kell Nekik irni, hogy az éppen futott versenyekkel mi van, vagy maguktól rendezik, mint a nagyobb termekben? (zsetonaranyosan a még bent levők között....)
    Már el lehet érni a klienst, ha írsz nekik azzal csak javíthatod a helyzetet.

  7. #57
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már el lehet érni a klienst, ha írsz nekik azzal csak javíthatod a helyzetet.
    Köszi, sikerült belépni Nekem is nem oly régen sima 1.5 órás szünet után. Éppen a historykat probálom felderiteni, hogy csinaltak-e valamit maguktól, hogy legyen infóm a félbeszakadt versenyekról a PT4-en kivül. Eddig nem látom ezekről a versenyekről semmit sem a bankrolomnál, sem a historyban, email nem jöttt....szóval akkor majd Nekem kell elkezdeni feléjük lépni.....hurrá, imádom az ilyet, GL


    Update : Újraindítás után most láttam, hogy léptek maguktól. Meg is lepődtem, hogy mit....Konkrétan a mai összes versenyem buyin-jét visszarakták a számlámra, nem csak azoknak a bekerülését, ami még ment, hanem amiről kicsűrtek már Mondjuk 1 db ilyen verseny volt, de akkor is korrektek voltak. Szóval elég pozitív igy az első ilyen élményem itt...
    Utoljára módosítva: gzp74 által: 2018. 01. 25. 03:49
    iKeksz likes this.

  8. #58
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet gzp74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi, sikerült belépni Nekem is nem oly régen sima 1.5 órás szünet után. Éppen a historykat probálom felderiteni, hogy csinaltak-e valamit maguktól, hogy legyen infóm a félbeszakadt versenyekról a PT4-en kivül. Eddig nem látom ezekről a versenyekről semmit sem a bankrolomnál, sem a historyban, email nem jöttt....szóval akkor majd Nekem kell elkezdeni feléjük lépni.....hurrá, imádom az ilyet, GL
    Én már látom a historyban, törölték a versenyeket, a buyinokat jóváírták, további kompenzációt nem kaptam.

  9. #59
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Pressure mounts on Winning Poker Network

    Serious accusation of cheating and bots have forced the 2+2 forum to withdraw their longstanding advertising relationship with the network.

    The US facing Winning Poker Network, which has America's Cardroom as its most prominent skin, has been facing a barrage of complaints from customers and accusations of cheating, bots and suspected superusers for quite some time. They also recently had a flaw in their late registration system for MTTs which meant that potential colluders could easily register at the same time to be drawn on the same table.

    On forums like 2+2 you can see many detailed threads from concerned players about this, but these recent videos from Joe Ingram, which highlight exceptionally suspect winrates from some players, give a good overview of the complaints: As of the time of this writing, March 1, 2018, we have not heard back from them and have decided to take the following action.


    Ennyire kell tolni ezeket kis hálókat,

  10. #60
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet ria05 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pressure mounts on Winning Poker Network

    Serious accusation of cheating and bots have forced the 2+2 forum to withdraw their longstanding advertising relationship with the network.

    The US facing Winning Poker Network, which has America's Cardroom as its most prominent skin, has been facing a barrage of complaints from customers and accusations of cheating, bots and suspected superusers for quite some time. They also recently had a flaw in their late registration system for MTTs which meant that potential colluders could easily register at the same time to be drawn on the same table.

    On forums like 2+2 you can see many detailed threads from concerned players about this, but these recent videos from Joe Ingram, which highlight exceptionally suspect winrates from some players, give a good overview of the complaints: As of the time of this writing, March 1, 2018, we have not heard back from them and have decided to take the following action.


    Ennyire kell tolni ezeket kis hálókat,
    A WPN-üggyel kapcsolatban több cikkünk megjelent, az általad posztolt videót már február 14-én megosztottuk, főoldalon.

    Itt olvashatsz a témáról:

    Botok, összejátszás és superuser csalás a WPN-en?

    Újabb vád a WPN ellen - a versenyeken is csalnak?

    Csalás az ACR-en? - Ingram harmadik videója
    Utoljára módosítva: banoster által: 2018. 03. 02. 16:20

Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •