Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (25) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Stakelés befektetésként

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 08. 21.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás Stakelés befektetésként

    Sziasztok,
    régebb óta stakelek kisebb tétekben a chipmeup, 2+2 forum, és már hasonló site-on keresztül. Eddig csak hobbi szinten tekintettem rá, most viszont, pont a sportfogadásos cikk hatására gondolkodtam el azon, hogy végülis lehet ezt komolyabban is venni. Régóta foglalkozom tőzsdével, szóval a kockázat nem áll messze tőlem, a pókert egyelőre hobbi szinten játszom. A kérdésem az, hogy ismertek-e olyan oldalt, ahol lehet tanulni a profi stakelést, vagy akár itt is nyithatunk róla vitát.
    Indító kérdéseim, témáim:

    - mennyi a szükséges osztó, vagyis bankroll menedzsment szabályok stakelésre,
    - elvileg itt nem az van, mint pókerjátékosként, hogy hiába van pénzem, ha nincs tudásom, úgyis bukok. Itt ha van tudásom a kiválasztásban, akkor akár nagyobb tőkével is kezelhetem befektetésként, megfelelő bankroll menedzsmenttel,
    - a kiválasztásnál milyen statisztikákat figyeljünk: markup vs. total roi helyes aránya, mennyi lejátszott drb. az elégséges minta, total eredményt figyeljünk, vagy a stakelt eventek bi-jének roi-ját nézzük, vagy mindkettőt?
    A sharkscope-on kívül mi lehet még a segítségünkre?

    Röviden most ennyi, aztán ha még eszembe jut valami, akkor írom.
    Előre is köszi a válaszokat.

  2. #2
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet progery81 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,
    régebb óta stakelek kisebb tétekben a chipmeup, 2+2 forum, és már hasonló site-on keresztül. Eddig csak hobbi szinten tekintettem rá, most viszont, pont a sportfogadásos cikk hatására gondolkodtam el azon, hogy végülis lehet ezt komolyabban is venni. Régóta foglalkozom tőzsdével, szóval a kockázat nem áll messze tőlem, a pókert egyelőre hobbi szinten játszom. A kérdésem az, hogy ismertek-e olyan oldalt, ahol lehet tanulni a profi stakelést, vagy akár itt is nyithatunk róla vitát.
    Indító kérdéseim, témáim:

    - mennyi a szükséges osztó, vagyis bankroll menedzsment szabályok stakelésre,
    - elvileg itt nem az van, mint pókerjátékosként, hogy hiába van pénzem, ha nincs tudásom, úgyis bukok. Itt ha van tudásom a kiválasztásban, akkor akár nagyobb tőkével is kezelhetem befektetésként, megfelelő bankroll menedzsmenttel,
    - a kiválasztásnál milyen statisztikákat figyeljünk: markup vs. total roi helyes aránya, mennyi lejátszott drb. az elégséges minta, total eredményt figyeljünk, vagy a stakelt eventek bi-jének roi-ját nézzük, vagy mindkettőt?
    A sharkscope-on kívül mi lehet még a segítségünkre?

    Röviden most ennyi, aztán ha még eszembe jut valami, akkor írom.
    Előre is köszi a válaszokat.
    Itt is szoktak rendszeresen nagyobb versenycsomagokokból is százalékokat árulni, az a legegyszerűbb, ha mindíg nézed a hírdetéseket, és veszel százalékokat. Egész nagy összegű csomagok is össze szoktak állni, ha van rá keret, akkor én ezt választanám a helyedben.

  3. #3
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt is szoktak rendszeresen nagyobb versenycsomagokokból is százalékokat árulni, az a legegyszerűbb, ha mindíg nézed a hírdetéseket, és veszel százalékokat. Egész nagy összegű csomagok is össze szoktak állni, ha van rá keret, akkor én ezt választanám a helyedben.
    Szerintem elég nagy lottó, ha az alkalmanként itt meghirdetett versenycsomagokból veszeget százalékokat.
    naggeri likes this.

  4. #4
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem elég nagy lottó, ha az alkalmanként itt meghirdetett versenycsomagokból veszeget százalékokat.
    Szerintem sokkal több előnye van, mint egyvalakit stackelni, ellenőrizni, egyáltalán megkeresni az illetőt akibe érdemes pénzt ölni stb. Itt meg utalsz, beírod a fórumba és bízol a képességeiben és a szerencsében.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 08. 21.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Azt gondolom, hogy ettől már picit előrébb vagyok, megkeresni nem nagy művészet, több, nagyon profi site van, ahol hirdetnek jó játékosok. Akár az akadémián is bele lehet botlani néha 1-1 jó ajánlatba, de azért a 2+2 forum napi szinten hozza az igazi profik kínálatát. Viszont nyilván azért kicsit bonyolultabb a stakelés annál, hogy "utalsz, beírod a fórumba, és bízol a szerencsében."
    A kínálat adott, a tőke is, viszont ahol már tanácsokat keresek, az a money management része, és a konkrét szűrés, kiválasztás az ajánlatok közül.

  6. #6
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 10. 02.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Helló, ha gondolod keress meg skypon, beszélhetnénk! nickem: CheckNorris11

  7. #7
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 12. 10.
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Hali!

    Érdemben nem tudok hozzászólni a témához, de azért kezeld helyén az egy napos egy hozzászólásos regekkel folytatott beszélgetést.

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 10. 02.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Egy beszélgetés nem kerül pénzbe, veszteni való nincs, de azért köszönöm a hozzászólást!
    Nem hiszem hogy a hozzászólások számától lesz valaki jó reg!

  9. #9
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 12. 10.
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Idézet CheckNorris1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy beszélgetés nem kerül pénzbe, veszteni való nincs, de azért köszönöm a hozzászólást!
    Igazad van, én sem állítottam az ellenkezőjét.

    Nem hiszem hogy a hozzászólások számától lesz valaki jó reg!
    Egyetértünk! Már csak azért is, mert ebben az esetben ugye én se lennék egy acélos játékos.

    Egyébként nyilván nem ellened irányult a mondandóm csak úgy gondolom, hogy ha a fenti feltételek teljesülnek, akkor az óvatosságra adhat okot.

    No offense GL

  10. #10
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 10. 02.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Teljesen jogos amit irsz, én is kételkednék a hasonló ajánlatokban az biztos!
    Észre sem vettem hogy te sem vagy teli hozzászólással, nem is értem akkor minek magyarázol.. :P
    GL neked is!

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •