Oldal: 1 / 27 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (261) összesen
Like Tree121Likes

Téma: Pokerstars Spin n' Go

  1. #1
    Újonc szoby avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 22.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás Pokerstars Spin n' Go

    Sziasztok! Ezt a topikot azért hoztam létre, hogy tanácsokat tudjunk adni egymásnak a Spin n' Go stratégiáról!

    Milyen hand-el tegyük be pre-flop, milyen betsize-ot alkalmazzunk bizonyos szituációkban, hogyan hozzunk profitot hosszabb távon ezzel az újfajta SNG-vel. Várom a kommenteket! Gl all!

  2. #2
    Fanatikus tag kircip avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 26.
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    Szia ! Nem vagyok képzett SNG játékos a stratégiákban, push - fold dolgokban nem mernék másoknak tanácsot adni. 300 játék után 3 dolláros téten azt látom, hogy a Szovjetúnió utódállamának és a skandináv
    játékosoknak hiperagresszív a stílusa. A játékosok stílusát szoktam különböző színekkel jelölni : a limpelőket, a feszeseket akiktől lehet vakot lopni és azokat akik bármilyen lappal all in mennek. Nagy a szórás, kell a sikerhez hogy az emelt díjalapból 12- 18 - 30 stb. dollárosból tudj nyerni, mert a több beülő pluszt hoz.

  3. #3
    Lelkes újonc Borospeti avatara
    Csatlakozott
    2014. 06. 11.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Én is tesztelem a 3$-os asztalokat, eddig valamennyi pluszt sikerült termelni, de csak kb. 150 db. ment le. Tudom, hogy sokaknak ellenszenves ez a játék, de aki mégis elkezdett vele játszani, jó lenne megosztani itt a gondolatokat róla.

  4. #4
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet kircip eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia ! Nem vagyok képzett SNG játékos a stratégiákban, push - fold dolgokban nem mernék másoknak tanácsot adni. 300 játék után 3 dolláros téten azt látom, hogy a Szovjetúnió utódállamának és a skandináv
    játékosoknak hiperagresszív a stílusa. A játékosok stílusát szoktam különböző színekkel jelölni : a limpelőket, a feszeseket akiktől lehet vakot lopni és azokat akik bármilyen lappal all in mennek. Nagy a szórás, kell a sikerhez hogy az emelt díjalapból 12- 18 - 30 stb. dollárosból tudj nyerni, mert a több beülő pluszt hoz.
    Ezt a játéktipust leginkább a hyperHU-hoz tudnám hasonlítani, kb az agresszió is hasonló és nem kell sokkal több idő, hogy letoljunk egy partit, annyiban változik a felállás, hogy itt hárman vagytok, tehát a variancia megnövekedik. Az én tapasztalatom, hogy egy játékos mindig hamar kihullik és aztán lehet tolni hyperHU stílusban.

  5. #5
    Lelkes újonc Borospeti avatara
    Csatlakozott
    2014. 06. 11.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Próbálkozom még kicsit ezzel a játékkal, de amikor 25ből egyszer ad egy 6X szorzót, és J5-el all int tol, nálam AA és esik JJ akkor kicsit elgondolkozom, hogy lehet gond lesz itt

  6. #6
    Lelkes újonc Borospeti avatara
    Csatlakozott
    2014. 06. 11.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Mondjuk inkább az a fő problémám ezzel a játékkal, hogy az esetek 80%-ban jobb lapot mutatok all-innél és ennek ellenére lejavulnak.

  7. #7
    Lelkes újonc Borospeti avatara
    Csatlakozott
    2014. 06. 11.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Tegnap volt a legnagyobb kilengés mióta játszom ezt a fajta játékot, kb. 60 játék alatt -15BI aztán +16BI.

    Van még valaki aki játszik ilyet?

  8. #8
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Kb. 5-600-at toltam le eddig, ami látszik a grafikonokból, hogy a nonsd bőven pluszos, tehát az ellenfelek nagyrésze ellen aggron lehet játszani 7$-os téten egészen biztosan.

    A 20-as BI kilengés pedig teljesen természetes egy session-ön belül, de simán lehet sztem ez több is.

    Az meg, hogy éppen EV alatt futsz arra azt lehet írni, hogy van ilyen. Épp nekem is kb. 40 BI EV különbség van ennyi játék alatt.

  9. #9
    Lelkes újonc Borospeti avatara
    Csatlakozott
    2014. 06. 11.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Persze, nincs is ezzel gond, csak cash game-t játszottam eddig kizárólag és még furcsa az elején Próbálom úgy felfogni, hogy ha jobb voltam pre, akkor jó döntés volt betenni.

    A helyes játékstílust próbálom egyenlőre megtalálni még az adott helyzetekben, mert van ahol a min.raise nem működik, mert rengeteg shove-ba futok vele, de próbálok az asztalhoz igazodni. Kb.300 körül tartok, eddig szépen haladok.

    Szerinted hosszútávon nyereségesen játszható játékforma lehet ez?

  10. #10
    Lelkes újonc Borospeti avatara
    Csatlakozott
    2014. 06. 11.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Hmm.. Tegnap óta a 3$-os limiten sikerült +38 BI-t összeszednem úgy, hogy 6X volt a legnagyobb szorzó. Remélem így folytatódik.
    dudu2020365 likes this.

Oldal: 1 / 27 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •