Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder monsterszilard avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 01.
    Hozzászólások
    576

    Alapbeállítás 888poker kifizetés!

    Az lenne a kérdésem hogy 888Pokeren kifizetést kértem számlaszámra utalással .A terem ki is utalta de menetközbe kiderült hogy meg lett szüntetve a számla szám amire kiutaltam az összeget így hiába utalt a terem nem tudtam levenni az összeget.Mi a szokás ilyenkor a bank vissza fordítja a teremnek és vissza kerül a póker számlámra?

  2. #2
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Idézet monsterszilard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az lenne a kérdésem hogy 888Pokeren kifizetést kértem számlaszámra utalással .A terem ki is utalta de menetközbe kiderült hogy meg lett szüntetve a számla szám amire kiutaltam az összeget így hiába utalt a terem nem tudtam levenni az összeget.Mi a szokás ilyenkor a bank vissza fordítja a teremnek és vissza kerül a póker számlámra?
    Hi!
    Tudtommal igen,mint mikor a fizum,egy már nem élő számlaszámra utalták,ilyenkor elméletileg automatikusan visszaküldi a rendszer.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder monsterszilard avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 01.
    Hozzászólások
    576

    Alapbeállítás

    Köszi a választ csak az a bosszantó a dologba hogy azon a napon mikor kiutaltam a pénszt még élt a számla !

  4. #4
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Idézet monsterszilard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a választ csak az a bosszantó a dologba hogy azon a napon mikor kiutaltam a pénszt még élt a számla !
    Ismerős,akár a fizumnál,aznap voltam a bankban direkt megkérdezni hogy rendben van-e,mire hazaértem megszüntették valamilyen okból,Egy hétig kergettem a pénzem Mert Míg nem ér vissza a feladóhoz addig a munkahely nem fizet ki. Szar ügy,nem irigyellek!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •