Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    bsz
    bsz nem elérhető
    Tag bsz avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    153

    Alapbeállítás NL25FR - slowplay vagy sem?

    EverestPoker Game #3248736706: Table Malabo-8 - $0.15/$0.25 - No Limit Hold'em - 12:10:30 - 2008/05/17
    Seat 1: TimK0123 ($24.75)
    Seat 2: Homes81 ($6.75)
    Seat 3: ExodusK2 ($56.79) 46/4,6/0,7/103 hand
    Seat 4: Grounded ($25.60)
    Seat 5: Frieda80 ($6.10)
    Seat 6: piyout ($26.90) új fiú
    Seat 7: TreuilMon ($25.90)
    Seat 8: Merijn@ ($15.75)
    Seat 9: bsz ($23.95)
    Seat 10: ArjanNEC ($23.00)
    ArjanNEC posts the small blind of $0.15
    TimK0123 posts the big blind of $0.25
    The button is in seat #9
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to bsz[ ]
    Homes81 folds
    ExodusK2 raises to $0.90
    Grounded folds
    Frieda80 calls $0.90
    piyout calls $0.90
    TreuilMon folds
    Merijn@ folds
    bsz calls $0.90
    ArjanNEC folds
    TimK0123 folds
    *** FLOP *** [ ]
    ExodusK2 bets $4.00
    Frieda80 folds
    piyout calls $4.00
    bsz ???

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 05. 09.
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Szerintem ez a tipikusan olyan party amikor az ember kicsit mohóvá válik. Flopolt fullod van, valaki emel előlről valaki tartja és úgy érzed mindenki a te zsebedbe akarja rakni a pénzét és ezért nem is nagyon erősködsz. Lehet rosszul tenném de én itt még csak call-t játszanák és turnon mivel már amúgy is benn van ha jól számolom 16$ ha mindketten check akkor kasszát emelek vagy pedig ellen emelésére tolnám be az allint de hogy el nem dobnám az tuti. Kíváncsi leszek a végére

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    ezen a ponton csak call. reménykedni kell, hogy lejön a szín. Ha nem kapsz durva bad beatet pl JJ-van exodusnál és esik a 2 outja, akkor nagyon ki leszel fizetve.
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  4. #4
    bsz
    bsz nem elérhető
    Tag bsz avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    153

    Alapbeállítás

    Idézet makkkiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kíváncsi leszek a végére
    Ezzel meg én tartoztam. Sajnos csak azt figyeltem, hogy nagy a kassza és hárman vagyunk, ezért elhamarkodottan potot hívtam, és fuss el véle

  5. #5
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet bsz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel meg én tartoztam. Sajnos csak azt figyeltem, hogy nagy a kassza és hárman vagyunk, ezért elhamarkodottan potot hívtam, és fuss el véle
    Úgy általában nagyon nem vagyok híve a slowplay-nek, de az adott partiban talán nem is olyan rossz ötlet. Kivéve, ha egy bubi vagy magasabb lap esik le, és az eredeti preflop emelő, ExodusK2 ettől overtercre javul.

    Mondjuk hasonlóan jónak, sőt talán még jobbnak is tartom a visszahívást, de csak egy kisebb méretűt (semmiképpen se potot). Ezzel minél könnyebbé téve a megadást egy húzó lapnak. Ha meg nyolcas van az ellenfélnél, akkor valszeg úgyse dob.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hozzászólások
    1.219

    Alapbeállítás

    Szerintem tipikusan ez az a parti, ahol viszonylag nyugodt szívvel lehet slowplay-ezni. Minimális kockázatát látom annak, hogy ilyen kezet be lehet bukni, és ezt a minimális kockázatot be kell vállalni szerintem, hogy maximalizáljuk a bevételt. Ez pedig egy értelmesebb visszahívással szerintem nem elérhető. Meg kell adni, aztán reménykedni, hogy beesik mondjuk a szín valakinek, vagy egy semleges turn-re belehív esetleg valaki egy akkorát, hogy reraise all-in-re már nem fogja tudni eldobni.

    Persze én is számtalan alkalommal szívtam már meg, mert lassúzással még több pénzt akartam kiszedni, de szerintem ez itt most nem az a parti, ahol nagyon félnünk kellene.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder Terrorka avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    559

    Alapbeállítás

    Én az ilyen esetekben flopon csak call, majd turnön ha nem érkezik nagyobb lap akkor visszahivok, de nem tul nagyot. egyébként multkor pont 1 ilyen leosztásom volt és az ellenfélnél JJ volt, riverre jött a 3. 8-as és nagyobb fullja lett...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •