Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Bináris opciók

  1. #1
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás Bináris opciók

    Belebotlottam véletlenül ebbe a viszonylag új, Forexhez hasonlító pénzügyi "szerencsejátékba".
    A pénzügyben járatosak véleményére lennék kíváncsi, hogy ez valóban ennyire nyereséges, viszonylag könnyen legyőzhető dolog kellő önfegyelemmel vagy inkább a piramisjátékok sorába illeszkedő pali fogó eszköz.
    Elsőre nagyon egyszerűen működő és kezelhető rendszernek néz ki, amolyan "hülyék Forexe", éppen ezért merülnek fel kételyek bennem a nyereségességével kapcsolatban.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Ilyen alapon rulettezhetsz is 50-50 majdnem ott is megvan

  3. #3
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    OFF

    A rulett nagyon okos találmány (egyesek szerint az ördög találmánya mert ha összeadod a rulettkeréken szereplő számokat 666 lesz az eredmény, pedig a játék alapjait papok találták ki) mivel kizárt a lehetősége, hogy bármilyen kombinációval az 50% nyerési esélyed meglegyen így hosszú távon nem lehetsz nyereséges!

    ON

  4. #4
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OFF

    A rulett nagyon okos találmány (egyesek szerint az ördög találmánya mert ha összeadod a rulettkeréken szereplő számokat 666 lesz az eredmény, pedig a játék alapjait papok találták ki) mivel kizárt a lehetősége, hogy bármilyen kombinációval az 50% nyerési esélyed meglegyen így hosszú távon nem lehetsz nyereséges!

    ON
    Erről jut esszembe egy kis off Albert Einstein mondta a rulletről 1 módja van a nyerésnek hosszú távon ha elopod a zstonokat amikor a krupié másfelé néz:P

  5. #5
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mivel kizárt a lehetősége, hogy bármilyen kombinációval az 50% nyerési esélyed meglegyen így hosszú távon nem lehetsz nyereséges!
    Megteszed piros és feketét egyszerre máris 97%-os a nyerési esélyed, easy game.

  6. #6
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Esetleg valakinek releváns hozzászólása is lesz a hülyéskedésen kívül?
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  7. #7
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Hogy a témához is hozzászoljak, utánanéztem egy kicsit én is!

    Nos van egy videó youtube-on ( https://www.youtube.com/watch?v=VxHbC1-sqSM )
    Regisztráltam is a videóban szereplő oldalra és kb 2 perc múlva hívot is a cég egy angliai számról (jó ha tudsz angolul) és két kérdést szegezett nekem részt szeretnék-e veni az alapképzésükön a második pedig, hogy szeretnék-e befizetni, mert csak ma adnak nekem bónuszt. Lepattintottam csókát, hogy majd talán később még utánnanéznék pár dolognak. Elköszöntünk oszt csá!

    Maga a kereskedés nem rossz és az ötlet sem szerintem ki fogom próbálni (közgázt végeztem így ezek a pénzügyi dolgok nem állnak távol tőlem), ha lesz tapasztalatom meg fogom osztani veletek!

  8. #8
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet uav_online eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megteszed piros és feketét egyszerre máris 97%-os a nyerési esélyed, easy game.
    Tehát minden körben mikor nem 0-át dob a pénzem nyerem vissza, amikor meg 0-át akkor meg dupla tétet bukok! Hatalmas stratégia! Bár itt a nyerési esélyről volt szó nem a tényleges nyereményről így kétségtelenül hatalmas eséllyel játszunk!

  9. #9
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Maradjunk annyiban, hogy a ruletten több esélyed van.
    Bináris Opciók - Kaszinó? - Opciós Tőzsdei Kereskedés
    Netrol and VTomi24 like this.

  10. #10
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    maradok a piros-feketénél, pár cikket én is elolvastam és a lenginkább a "nincs semmi garancia, hogy kifizetnek" mondat, győzött meg, hogy hanyagoljam ezt a dolgot! Úgyhogy kettővel ezelötti hsz sztornó!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •