Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    Lelkes újonc ReggieHammond avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    56

    Alapbeállítás floppolt full slow play

    Sziasztok !

    Nem túl rég játszok egyelőre mikrolimiten eddig az első freeroll 0.34 eurómat sikerült 61.5 eurós bankrollá feltornásznom. A kérdés a következő: Helyesen játszottam e meg a handet, esetleg a kézben párra ti nagyobbat hívtatok-e volna preflop illetve flop után ti mit csináltatok volna ???? Itt a parti:

    [2008-05-16 11:59:40]: starting hand #24597863
    Table: Giant - NL Hold'em €0.01/€0.02 - Real Money Table
    Starting game.
    seat 1. KurtDavis [€0.50]
    seat 3. Clown [€0.92]
    seat 7. erik0319 [€1.12]
    seat 8. ReggieHammond [€1.88]

    ReggieHammond posted SB (€0.01).
    KurtDavis posted BB (€0.02).
    Dealing cards:
    ReggieHammond: 8c, 8d
    erik0319: 3s, 3d
    Clown called €0.02.
    erik0319 called €0.02.
    ReggieHammond called €0.01.
    KurtDavis checked.
    Betting round ended. Main pot: €0.08
    Dealing flop: As, 8h, Ad
    ReggieHammond checked.
    KurtDavis checked.
    Clown checked.
    erik0319 checked.
    Betting round ended. Main pot: €0.08
    Dealing turn: 3h
    ReggieHammond bet €0.02.
    KurtDavis folded.
    Clown called €0.02.
    erik0319 raised €0.02 to €0.04.
    ReggieHammond raised €0.18 to €0.22.
    Clown folded.
    erik0319 called €0.18.
    Betting round ended. Main pot: €0.52
    Dealing river: Th
    ReggieHammond bet €0.54.
    erik0319 called €0.54.
    Betting round ended. Main pot: €1.54
    ReggieHammond showed: [As Ad 8h 8d 8c ] - Full House, Eights full of Aces.
    erik0319 showed: [As Ad 3s 3h 3d ] - Full House, Threes full of Aces.
    ReggieHammond won main pot with Full House, Eights full of Aces.
    ReggieHammond won €1.54.
    Hand ended.

  2. #2
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Szia Reggie! Látom, még mindig Draculázol
    €61 az már szép pénz, csak így tovább

    Én már egy ideje mindig nyomok egy standard raiset preflop a pocket párjaimmal. Kivéve, amikor nagyon elülső pozícióban vagyok, akkor callolok, és megadok egy esetleges emelést. Ha jön a set, akkor az eredeti emelő aggresszivitása pont kapóra jön, annyival több ZS kerül be, ha nem jön set, akkor meg easy fold

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder CrisRoniii7 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 12.
    Hozzászólások
    976

    Alapbeállítás

    Idézet ReggieHammond eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !

    A kérdés a következő: Helyesen játszottam e meg a handet, esetleg a kézben párra ti nagyobbat hívtatok-e volna preflop illetve flop után ti mit csináltatok volna ???? Itt a parti:
    Preflop:
    PF én lehet,h emelek $0,12-ig,főleg mert 4handed az asztal,plusz mert elég agresszív vagyok (de kezd kiderülni,h ez nem túl jó...)
    Flop:
    Flopon ez esetek 50%-ban belehívok előlröl,h elkezdjem pumpálni be a pénzt,és mivel nem volt PF akció,így nem biztos,h más belefog nyitni főleg 3 ellenfél ellen,ha nincs Ásza,míg ha van akkor azt adja vagy már flopon AI kerülünk,ha én nyitok bele előlröl...Az esetek másik felében meg csak checkelek,h ne ilyesszem el senkit/eltalálja a turn,de ez attól függ,h milyen az asztal,ha passzív akkor nyitok én,mert más nem fogja helyettem megtenni,ha tele van megadó géppekkel akkor hívok én úgyis kifizet...
    Turn:
    Én $0.06 nyitnák bele minimum,ilyen boardon aki adja a 0,02 az adja a 0,06-os is.A reraised az tökéletes én in is olyan $0.18-0.20 körül emelnék...
    River:
    Nem emelném túl a potot,olyan $0.45-0,50$ körül hívnék,max bet pot..több nem...
    "A póker a darwinizmus társadalmi formája:az erős életben marad,a gyenge elesik."

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder CrisRoniii7 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 12.
    Hozzászólások
    976

    Alapbeállítás

    Elfelejtettem írni,h amúgy jól játszottad!!
    Mondjuk az ilyen handeknél nincs más dolgunk,mint h "okosan" pakoljuk be a casht
    "A póker a darwinizmus társadalmi formája:az erős életben marad,a gyenge elesik."

  5. #5
    Lelkes újonc ReggieHammond avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    56

    Alapbeállítás

    Kösz Chryss !

    Próbálgatom szárnyaimat Láttam hogy vittél HighandJackpotot !!!!! Gratula !!! Még vagy Draculán vagy már arrébbáltál nagyobb termekbe ???

    Üdv: Reggie

  6. #6
    Lelkes újonc ReggieHammond avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    56

    Alapbeállítás

    CrisRoniii7:

    Ha jól emlékszem elég passzív volt az asztal, nem akartam egy nagyobb emeléssel esetleg elijeszteni őket. Amúgy ha nem is minden pocket párral - inkább a magasabbakkal - én is 0.12-0.16 körül szoktam nyitni. A riveren miért csak potot emelnél ???? Hogy azt legalább megadja, vagy ha mégis jobb lapja van (AA??) akkor minimalizáljam a veszteséget ???

    Reggie

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder CrisRoniii7 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 12.
    Hozzászólások
    976

    Alapbeállítás

    Idézet ReggieHammond eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    CrisRoniii7:

    Ha jól emlékszem elég passzív volt az asztal, nem akartam egy nagyobb emeléssel esetleg elijeszteni őket. Amúgy ha nem is minden pocket párral - inkább a magasabbakkal - én is 0.12-0.16 körül szoktam nyitni. A riveren miért csak potot emelnél ???? Hogy azt legalább megadja, vagy ha mégis jobb lapja van (AA??) akkor minimalizáljam a veszteséget ???

    Reggie
    Riveren, azért,h azt még adja meg....nem szabad az AA-tól félni
    "A póker a darwinizmus társadalmi formája:az erős életben marad,a gyenge elesik."

  8. #8
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Idézet ReggieHammond eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kösz Chryss !

    Próbálgatom szárnyaimat Láttam hogy vittél HighandJackpotot !!!!! Gratula !!! Még vagy Draculán vagy már arrébbáltál nagyobb termekbe ???

    Üdv: Reggie
    Igen, köszönöm. Az aláírásomban azóta szerepel a Végül is flopon már ott volt a backdoor royal flush draw
    Továbbálltam Draculáról. Kiutaltattam €262-t, és leléptem. Felléptem NL10-re és most a Poker Nordicán játszok leginkább (néha még kis IPoker) kizárólag NL10-en.
    Nagyon tetszik az NL10. Van rakeback és a 20€ bónuszért sem kell 23k handet lenyomni

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •