Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Lelkes újonc ReggieHammond avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    56

    Mosoly ReggieHammond bemutatkozása

    Sziasztok !

    Egy ideje látogatója vagyok ennek a jó kis közösségi oldalnak, nem túl régóta játszogatok online pokert és most döntöttem úgy hogy bemutatkozok.

    Jelen pillanatban 35 éves lennék, ami azt hiszem kissé magasabb az itteni átlagéletkornál de úgy gondolom ez az a játék amit nem lehet se túl korán se túl későn elkezdeni. Jelenleg egy bankban dolgozom, és 27.-én államvizsgázok egészen más területen.

    Az online pokerrel (és magával a Hold'em-mel) tavaly ismerkedtem meg még csak játékpénzes alapon. Majd egy ismerős tippjére beregeltem a Draculaholdemre egy kis site-ra ahol életem első pokerélménye az volt hogy közel 3és fél óra csata után a döntő asztalon végeztem 10.-ént "egetrengető" 0.34 eurós nyereménnyel Mindenesetre hatalmas élmény volt először éreztem azt a bizsergést és izgalmat ami a tétért való küzdelmet jellemzi.

    Azóta maradva a Draculaholdemen a 0.34e-t feltornáztam 60euró fölé, még mindig NL2-játszom. A tanulás és a munka miatt nem napi rendszerességgel, van hogy sokat van hogy keveset de volt hogy egy hét is eltelt játék nélkül.

    Tervek és Célok: Államvizsga után mindenképpen elolvasom az alap irodalmat, hogy elméleti oldalról is magamra szedjek valamit. Játék terén meg némi kuporgatás után szertnék fellépni nl5re. Lehet hogy most is menne, de az már eléggé tudatosult bennem hogy ha van megfelelő BR akkor valóban nyugodtabban játszik az ember és a 5+ BB-s vesztő szériák sem teszik taccsra. egyelőre úgy érzem hogy még gyűjtenem kell mind br-tr mind tapasztalatot. Azt is tervezgetem hogy a remények szerint megnövekvő BR egy részét átvigyem másik terembe.

    Az nem célom, hogy ebből éljek sokkal inkább a kihívás hajt. De ha havonta egy kellemes vacsorát tudok finanszírozni a "bevételből" azt se bánom

    -Új Seriff érkezett a városba és a neve: Reggie Hammond ! - 48 óra

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Üdvözlünk az oldalon! Jól csinálod! A legjobb mindig a semmiből megcsinálni a bankrollt. Ehhez persze türelem kell, de úgy látszik az neked megvan. Sok sikert!

  3. #3
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    üdv Seriff! sok sikert! lesz ki(k)től tanulnod itt (nem tőlem )

    GL
    It's just a ride.

  4. #4
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Üdv, valóban a legjobb helyen jársz

    Én is tudom tanúsítani, hogy milyen jó a 0-ról indulni a Dracula Holdemen, én is ott "nőttem" fel Hisz ezt te is tudod, ott már beszélgettünk párszor.
    Hajrá, fosztogasd helyettem is a Drakszi NL2 mezőnyt!! 1 hónap múlva már a 150-200€-det fogjuk ünnepelni

  5. #5
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    Udv az oldalon es sok sikert, varjuk a tovabbi bejelentkezeseket...

  6. #6
    Lelkes újonc ReggieHammond avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    56

    Alapbeállítás

    Sziasztok !!

    Köszönöm a bátorító szavakat, megpróbálok minél többet tanulni tőletek és "hasznos" tagjává valni ennek a klassz közösségnek !
    "Új seriff érkezett a városba, és a neve: Reggie Hammond" - 48 óra

  7. #7
    Őstag peterpanic avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.662

    Alapbeállítás

    üdv és sok sikert...
    a félreértett szupermarketkalóz.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •