Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Szecska

Téma: hyper turbo verseny elején ez is dobás?

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 08. 21.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás hyper turbo verseny elején ez is dobás?

    El kellett volna dobnom, mivel az elején vagyunk, függetlenül attól, hogy hyper turbo a verseny? Azért a mai agresszív mezőnyben nehéz hyper turbo-n elhinni mindig, hogy tuti a nuts van nála:
    No Limit Texas Hold'em Hand, 20/40, progery81 | BOOM! Hand Replayer

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Szépen meg dobta neki flopon.Szerintem nem sokan dobtak volna a helyedben.

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 08. 21.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    köszi szroli, persze lehetett volna dobni, de hyper turbo-n manapság itt gyakorlatilag húzókkal, magasabb kézbepárokkal is betehetik, még jólesne egy két megerősítés, hogy nem nevezhető hibásnak a move-om.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    En dobtam volna. Majdnem 100 BB deepen 2en allin mentek elotted (ugy hogy Te masodikkent belenyitottal egy 5fos kasszaba), ha nem is floppolt fullra gyanakszol, akkor is eselyes, hogy legalabb az egyiknel van egy negyes, akkor meg (a 43 kivetelevel) mindig jobb nalad. Szoval en elhinnem valamelyiknek a kosza negyest.
    Utoljára módosítva: Szecska által: 2014. 12. 30. 20:21
    DodgyFish likes this.

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Szóval az van sztem, hogy mivel a floppot 'donkoltad', azaz elsőként kb. 2/3 potnyit tettél bele egy olyan kasszába, ahol szinte az egész asztal játékban maradt (tehát sok lapkombináció játszik ellened) és erre 2 allint kapsz, akkor elég infót kaptál. Mert az igaz, hogy sok húzóval is allin mehetnek utánad, de 4esedet egy másik beragadt 4es is veri egy jobb kickerrel,amiből viszont sok lehet kint.
    Egyszóval a donkbet szerintem szerencsés lépés, mert így infót kaptál viszonylag olcsón, mert ugye 3050ed még mindig marad 40/80 vakoknál. A megadás 2 allin esetében egy ilyen szituban pedig sztem olyan 90%ban rossz döntés. Ha már infót kaptál élj vele és foldolj.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    A legneccesebb a kisvak húzása. Check/allincallt nyom egy duplázódott boardon. Ez az FE-t nélkülöző line olyan range-t jelent, amiből kivenném az overpárokat, és a húzókat. Ebben az esetben pedig elöl van. Szóval ja, fold.

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 08. 21.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat, egyetértek!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •