Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
  1. #1
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Villanykörte HM Statok Agostini NL25 29k hand

    Sziasztok! most már egy talán értékelhető minta összeállt, és kiváncsi lennék miben kell még fejlődnöm,hol kell esetleg keményebbnek vagy netán passivabnak lennem. stb.

    szóval aki időt szán rá,annak megköszöném.

    NL25 SH 28800 hand, Everest:

    total profit: 1043$
    BB\100: 7.26


    VPIP: 16%
    PFR: 10.5 %

    Agr. : (HM stat: ) 2.31 Flop: 2.75 Turn: 1.87 River : 1.85

    WTSD%: 24%
    W$SD%: 54%

    Flop Cbet: 63.1% fold vs cbet : 58%
    ColdCall : 11.2%
    3bet%: 3.3%
    Steal: 17.4!!! % (ennek még mindig nem látom értelmét


    Positon:

    SB 21\9 -220$
    BB 12\7 -150$
    UTG 13\12 +75$
    MP 14\12 +125$
    CUTOFF 16\12 +500$
    BUTTON 17\12 +710$


    Arra lennék kiváncsi,mely statokon kéne változtatni, javítani egy esetleg(még igen távol lévő) szintlépés előtt.

    River agresszíó?
    lopásokat tudom növelni kéne.

    és még?



    Köszönöm szépen
    Agostini
    Csatolt képek Csatolt képek
    It's just a ride.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Hát, a cold call szerintem baromi magas, valahol 5 alatt az ideálil.

    Egyébként BB/100 csak a fele: 3.63, a (pt)bb/100 a 7.26. Nem mindegy.

    Az Agg% (utcánként, összesen) is írhatnád, sokkal többet mond, mint a sima Agg.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Idézet nando42 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként BB/100 csak a fele: 3.63, a (pt)bb/100 a 7.26. Nem mindegy.
    Mivel a PTBB/100=7,26, a BB/100 inkább annak a duplája, 14,52. De szerintem általánosságban már a legtöbben a BB/100-at PTBB/100-nak tekintik, tehát semmi baj azzal ahogy Agostini írta.

    Ami a statokat illeti, a PFR lehetne egy kicsit magasabb mindenképpen, közelebb mehetne a VPIP-hez. 16/14-re felvinném. A 16-os VPIP-vel nekem nincs problémám, everesten lehet ilyen feszesen is nagy nyerő valaki. Esetleg a buttonról próbálhatsz többet emelni, izolálni, azzal feljebb tudnád tolni, de nem feltétlenül szükséges.

    Összességében nem hiszem, hogy nagyon bele kéne nyúlni a játékodba. Játszd azt ami neked kényelmes, úgy néz ki az itt jó stratégia.

    A helyedben kipróbálnám magam NL50-en.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    [QUOTE=Kenny;33532]Mivel a PTBB/100=7,26, a BB/100 inkább annak a duplája, 14,52. De szerintem általánosságban már a legtöbben a BB/100-at PTBB/100-nak tekintik, tehát semmi baj azzal ahogy Agostini írta./QUOTE]


    Elszámoltam, igazad van. Akkor WP! Csak így tovább!

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet Kenny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel a PTBB/100=7,26, a BB/100 inkább annak a duplája, 14,52. De szerintem általánosságban már a legtöbben a BB/100-at PTBB/100-nak tekintik, tehát semmi baj azzal ahogy Agostini írta.

    Ami a statokat illeti, a PFR lehetne egy kicsit magasabb mindenképpen, közelebb mehetne a VPIP-hez. 16/14-re felvinném. A 16-os VPIP-vel nekem nincs problémám, everesten lehet ilyen feszesen is nagy nyerő valaki. Esetleg a buttonról próbálhatsz többet emelni, izolálni, azzal feljebb tudnád tolni, de nem feltétlenül szükséges.

    Összességében nem hiszem, hogy nagyon bele kéne nyúlni a játékodba. Játszd azt ami neked kényelmes, úgy néz ki az itt jó stratégia.

    A helyedben kipróbálnám magam NL50-en.
    Szerintem, amit írsz az általánosságban igaz, de nem a low stakes holdemre!
    NL50en ideális stílusnak olyan 22/12-t gondolnék, legalábbis én ilyesmivel tudtam a legjobban nyerni. Ennek az az oka, h képtelen dobni az emeberek: nagyon megéri mögéjük limpelni suited cardokkal, connectorokkal, stb. (Tehát a rés a VPIP és a PFR között nem a sok cold callnak köszönhető, hanem a sok overlimpnek!!) Ha bejön úgyis kifizetnek, ha pedig nem, akkor nem áldozol egy csomó pénzt a partira. Ezzel szemben, ha izolálsz, akkor nagy gyakran nem dobnak, sőt OOP is kiblöffölnek. Én csak A9+, KT+, 88+kezekkel izolálnék NL50en vagy alatta.
    Az Att. to Steal sem annyira fontos ezeken a limiteken hasonló okokból. Saját tapasztalatom alapján NL100tól kezdenek játszani ezek a mutatók.

    Nagyon jók a statjaid, sztem a vPIPit kéne növelned, és az aggresszió faktorokat. Kicsit kicsi a turn AF, és a river is: VALUEBETELJ VÉKONYABBAN, sztem még sok értéket hagysz a partiaidban. Low stakesben, úgy gondolom, a legfontosabb dolog ahhoz, h nyerő légy a vékonyabb valuebet.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    "VALUEBETELJ VÉKONYABBAN"

    ezt nekem lefordítanád? másik kérdés: a cold call helyett 3bet mennyire lehet kifizetödő? (itt most AQo+, AQs+, 99+ range-re gondolok)

  7. #7
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet nando42 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "VALUEBETELJ VÉKONYABBAN"

    ezt nekem lefordítanád? másik kérdés: a cold call helyett 3bet mennyire lehet kifizetödő? (itt most AQo+, AQs+, 99+ range-re gondolok)
    Whats a thin valuebet\
    Sometimes, we are presented with a situation were the bet has a low expectation. Sometimes its best to check, sometimes its best to bet. Its very player dependent. Against certain opponents what appears to be a thin valuebet is actually a big valuebet, and vice versa.


    Magyarul, ha az ellenfél egy nagyobb valuebetet is adna akkor tolni kell neki a nagyobb betet.
    Amúgy NL50-en tényleg szerintem ez a kulcsa dolognak, teljesen egyetértek ledermannal.Nem kell túlcifrázni a dolgokat, ha lapunk vagy valuebetelünk annyi hülye van, hogy ki fognak fizetni.
    Lopáson azért tényleg kellene növelni.Én nem erőltetem annyira a lopásokat, csak ha tényleg adottak hozzá a körülmények, nekem hosszútávon 25-30% között van.
    Utoljára módosítva: medgypeti által: 2008. 05. 22. 10:45
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet nando42 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "VALUEBETELJ VÉKONYABBAN"

    ezt nekem lefordítanád? másik kérdés: a cold call helyett 3bet mennyire lehet kifizetödő? (itt most AQo+, AQs+, 99+ range-re gondolok)
    A vékony valuebet azt jelenti, h nem csak a legeslegerosbb lapjaiddal emelsz értékért, hanem a gyengébbekkel is. MInel vékonyabban valuebetelsz, annla gyengébb lapokat is emlesz ÉRTÉKÉRT. Low stakesen szerintem ez a kulcs, mert imádnak callozni.

  9. #9
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet lederman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennek az az oka, h képtelen dobni az emeberek: nagyon megéri mögéjük limpelni suited cardokkal, connectorokkal, stb. (Tehát a rés a VPIP és a PFR között nem a sok cold callnak köszönhető, hanem a sok overlimpnek!!) Ha bejön úgyis kifizetnek, ha pedig nem, akkor nem áldozol egy csomó pénzt a partira. Ezzel szemben, ha izolálsz, akkor nagy gyakran nem dobnak, sőt OOP is kiblöffölnek...
    Ez nagyon igaz, most Bodogon ezt csinálom, miután rájöttem, h egész egyszerűen nem tudok izolálni, nincs az a pénz amiért limp után dobnának. Ezért nem emelek már mindennel 6max-on, CO v D pozból is limpelek az általad említett lapokkal. Ha jön vmi iszonyatosan kifizetik úgy is, ha pedig nem, nagyon olcsón megúsztam az 54s-KJo-val való játékot

    Thin valuebetet használtam eddig, csak nem tudtam, h ezt hívják így
    Utoljára módosítva: Zehy által: 2008. 05. 22. 11:48
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  10. #10
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Nekem meg azt mondanátok el, hogy mit jelent az izolálás?

    Amugy sztem az eredményességge nagyon jó a játékodnak. Itt a példa rá, hogy NL25-on is lehet keresni,, rendesen A statokat a többiek elmondták, ők jobban értenek hozzá. De ha ilyen jó a játékod, nagyon nem kell rajt változtatni, esetleg tényleg a riveren be lehet gyűjteni több pénzt, meg a vaklopások.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •