Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (35) összesen
  1. #1
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás Short Stack Kiserlet

    Nemreg irtam egy cikket a short stack strategiarol, most ugy dontottem, hogy elo kiserletet vegzek a strategiaval. Talaltam egy site-ot, ahol a reggeli orakban idealis terep van a ss strategiara, itt fogok probalkozni. Sziguroan betartom a cikkben irottakat (esetenkent az asztalokhoz igazitva) es az alabbi bankrollmanagment szabalyokat kovetem: NL25-on kezdek $160-val, $300-nal NL50-re valtok, $600-nal NL100-ra. A visszalepes a kov lesz: $200:NL100->NL50, $100:NL50->NL25.

    A kiserlet vege nyitott, de minimum 10000 leosztas (vagy a $160 kezdotoke elvesztese)!

    Ezt a topikot szanom arra, hgy nyomonkovessem es regisztraljam az esemenyeket.

    A kiserlet kozben videokat is fogok kesziteni, ezekbol az erdekesebbeket kozze is fogom tenni.

    A hozzaszolasokat szivesen veszem!

  2. #2
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet Bajkevero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nemreg irtam egy cikket a short stack strategiarol, most ugy dontottem, hogy elo kiserletet vegzek a strategiaval. Talaltam egy site-ot, ahol a reggeli orakban idealis terep van a ss strategiara, itt fogok probalkozni. Sziguroan betartom a cikkben irottakat (esetenkent az asztalokhoz igazitva) es az alabbi bankrollmanagment szabalyokat kovetem: NL25-on kezdek $160-val, $300-nal NL50-re valtok, $600-nal NL100-ra. A visszalepes a kov lesz: $200:NL100->NL50, $100:NL50->NL25.

    A kiserlet vege nyitott, de minimum 10000 leosztas (vagy a $160 kezdotoke elvesztese)!

    Ezt a topikot szanom arra, hgy nyomonkovessem es regisztraljam az esemenyeket.

    A kiserlet kozben videokat is fogok kesziteni, ezekbol az erdekesebbeket kozze is fogom tenni.

    A hozzaszolasokat szivesen veszem!
    Érdekes kísérlet, kiváncsi vagyok az eredményére.Bár én mindig is short stack ellenes voltam
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  3. #3
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Idézet medgypeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekes kísérlet, kiváncsi vagyok az eredményére.Bár én mindig is short stack ellenes voltam
    A kiserlet fontos eleme pont a bankroll managment lesz, a "pokerpenz" valotozasa es nem a BB/100 ertek. $160 kezdotokevel deep stack meg NL10-en sem igazan indulhatnek. SS viszont akar $150 is elegendo a NL25-hoz.

    Sajnos valasztott termemben nincs rakeback, igy ebbol nem tudok extra profitot termelni, de a helyes asztalvalasztas taktikajat itt tudom legjobban kiaknazni.

  4. #4
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    sok sikert hozzá, kíváncsi leszek. bonusz azért van?

  5. #5
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sok sikert hozzá, kíváncsi leszek. bonusz azért van?
    Nincs, mar felvettem. De pontokat adnak, amiket versenyekre felhasznalhatok, valamint a ruhaosztalyukat is ostromoltam rendelesekkel

  6. #6
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás -1-edik nap

    A ma reggeli session meg nem szamit bele hivatalosan a kiserletbe, de eleg brutalisan BAD BEAT SESSIONre sikerult: -$18 92(!!) leosztas alatt ((

    Kis adalek: egy-egy AA, QQ, 3 db AK, egy AQ kapott ki (mind egy-egy "SS" beulot jelentettek)

    AA vs 86s
    QQ vs K7o
    AQs vs TT

    AK vs KK (2szer)


    A nyero lapjaim: 99 vs 88; QJo vs AQo


    Csak annyi vigasztal, hogy deep stack az AK-kal kb ugyanennyit vesztettem volna(, vagy egy kicsit tobbet), az AA, QQ viszont egy-egy teljes beulot jelentett volna, igy kb ez a session minusz 50-60 dollarba fajna!
    Utoljára módosítva: Bajkevero által: 2008. 05. 26. 11:00

  7. #7
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás ss Kiserlet 2. nap

    Eddig 1100 leosztasnal tartok (naponta csak kb 1 orat jatszom SS).
    A mostani szint NL25, kezdotoke: $160

    Az elso nap $8-ral sikerult gyarapitani a "vagyont".

    A masodik nap eleje bukora sikerult, az elso 20-25 percben $150-ra csappant meg a bankroll. Ennek fo oka, hogy elkovettem nehany koltseges hibat, amit deep stack teljesen elfogadott, de short stack nagyon megbosszulja magat.

    Az egyik ilyen hiba, hogy hatulrol beszalltam AQ-val egy emeles utan. A strategia szerint ez nem helyes. A gond az ilyen helyzetekkel, hogy ha valaki elolrol emel pl $1-t, akkor (ha folytatni akarom) vagy emelek pl $3-t, vagy megadom az $1-t, es megvarom, hogy mi lesz. Ha csak megadok, es nem jon ki semmi jo (A vagy Q a floppon), ellenfelem emel, mire kenytelen vagyok dobni (elvesztve $1-t), vagy egy all-in bloffot alkalmazni, aminek 3-bol 2-szer kellene bejonni, hogy megerje! Meg ha be is jon valami sem lehetek nyugodt, mert gyakran alakulhat ki dominencia. Ha preflop nem a megadas, hanem az emeles mellett dontok, akkor 4-bol 3szor kellene elijesztenem az ellenfelet, hogy megerje. Kulonben pot commited vagyok, tehat $5-t kockaztatok ellene. Ha feltetelzzeuk, hogy az ellenfel 55+,22,AJs+,KQs,AJo+,KQo lapokkal emel elolrol, akkor csak 47% eselyem van a vegso gyozelemre, ami -EV.

    A maradek 35 perc-ben kicsit osszedtem magam, visszatertem a konzervativ short stack technikara (plusz neha alacsony parral gombrol, vagy CO lopkodva) es $25-t zsebeltem be.

    Igy a jelenlegi bankroll $175

  8. #8
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Hány asztalon játszol?

  9. #9
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Idézet Polacheck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hány asztalon játszol?
    Egyszerre max 9. Csak ennyi fer el 1 kepernyon. Igy is atfedesek vannak az asztalok kozott, de meg nem zavaro, es kezelheto.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 25.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    mostanaban nincs idom pokerezni, ezert raalltam egy kicsit az sssre, nl20on 4-8 asztal altalaban olyan 1 1,5 oras sessiont nyomok egy nap, olyan 20dollar+ naponta, tom h ez nem igazi poker, meg sokan utalnak, mikor nyerek es mar ulok is ki az asztaltol dehat ez van, ugy jatszik mindenki ahogy kedve tartja
    meg sokszor van h este meg melozok, gepnel, es olyankor el tudok inditani 2 asztalt, nem kell annyira figyelni ra
    majd ha lessz idom tanulni , meg kielemezni a leosztasaimat, meg olvasni, majd visszaterek a full beulos jatekra
    meg eszrevettem, h mivel kevesebb penzt kockaztatok, egyre jobban kezelem a lemakolasokat, ez lehet jo lessz meg a kesobbiekben

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •