Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (23) összesen
Like Tree9Likes

Téma: 78s 3BP turn x/push

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder ouchi avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 12.
    Hely
    JohnFishToday :D
    Hozzászólások
    626

    Alapbeállítás

    Ellene preflop fold. Csak 5% a pozíciós 3bet értéke, ami elég sokat mondó.
    Laci24 likes this.
    Az agresszív kismalac utolsó mondata:
    Te meg ki a tököm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát!!!???

  2. #12
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet Deathrynx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A regnek turn x/r-re lehet illene dobnia az Ax-eit... .
    Az nagyon attól függ mit gondol rólunk. Eddig látott egy pozíción kívüli r/c-t preflop. Ezen a turnön a value-range az kb. A6, 66, A8, 88, 79. (AK-t, AA-t kizárja a pre akció miatt). Viszont pont ráillik a játékunkra az is, ha felszedtünk egy húzót, vagy egy kombó drawt. AT alatt bedobja ha nem két pár, de hacsak nem lát minket übernitnek az AK-AQ-t itt nem dobja. Meg ne felejtsd el, hogy pont lehet nála is set tehát a teljes range ellen szerintem itt kevés az FE.

  3. #13
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hozzászólások
    183

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az nagyon attól függ mit gondol rólunk. Eddig látott egy pozíción kívüli r/c-t preflop. Ezen a turnön a value-range az kb. A6, 66, A8, 88, 79. (AK-t, AA-t kizárja a pre akció miatt). Viszont pont ráillik a játékunkra az is, ha felszedtünk egy húzót, vagy egy kombó drawt. AT alatt bedobja ha nem két pár, de hacsak nem lát minket übernitnek az AK-AQ-t itt nem dobja. Meg ne felejtsd el, hogy pont lehet nála is set tehát a teljes range ellen szerintem itt kevés az FE.
    5% 3-bet-tel AA (88?) lesz az a szett :P. Egyébként tetszik.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder davidgeszt avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    504

    Alapbeállítás

    Sztem ezt preflop is, és postflop is minden utcán rosszul játszottad.
    Miért akarunk mi egyébként egy fishy reg ellen itt bluffrange-et? Elég a value, ő úgysem gondolkodik ilyeneken.

  5. #15
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    a preflop call nem jó, erős range-e ellen nem tudsz blöffölni, ha húzót floppolsz hátul vagy csomószor még mindig, oop borzasztó.

    Ezen a floppon is siman dobni kell 5%-ba rengeteg ász van és ne legyen nálad szett itt soha, mert az is sz.r call preflop.

    A run in twice-t pedig kapcsold ki!

    Bocs ha kemény voltam

  6. #16
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Köszi a hozzászólásokat.
    Nyilván csak abból tanul az ember ha hibázgat, variálja a játékát.

    (RIT nincs automatikusan bepipálva, de egyébként miért ne használjam?
    Sajnos él bennem egy múlt évi DS, ahol kb. 20K hand alatt 40BI EV diff-em volt iPokeren, ahol sokszor került be preflop és borzalmasan futottam. Azóta jóval kevesebb alkalommal pakolom be preflop, igyekszem postflop manőverezgetni)

    Milyen range-dzsel védekeznétek ebben a helyzetben preflop?

  7. #17
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    amíg az 5 százalékot látom, megadással nagyon semmivel, ok, a vélt tudása és talán sejthető tágabb range-e miatt ilyen AQs meg AJs call persze belefér meg JJ, de az AK QQ+ 4betcall lesz a megoldás leginkább, majd ha látjuk h rendszeres a 3bet, lehet változtatni.

  8. #18
    Idegen PlasticEast avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 28.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Biztos nem voltál tilten? Ferintem jobban oda kéne figyelned arra hogy az élet minden területén elég balanfált legyél.
    Utoljára módosítva: PlasticEast által: 2015. 03. 28. 19:01

  9. #19
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 06.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az nagyon attól függ mit gondol rólunk. Eddig látott egy pozíción kívüli r/c-t preflop. Ezen a turnön a value-range az kb. A6, 66, A8, 88, 79. (AK-t, AA-t kizárja a pre akció miatt). Viszont pont ráillik a játékunkra az is, ha felszedtünk egy húzót, vagy egy kombó drawt. AT alatt bedobja ha nem két pár, de hacsak nem lát minket übernitnek az AK-AQ-t itt nem dobja. Meg ne felejtsd el, hogy pont lehet nála is set tehát a teljes range ellen szerintem itt kevés az FE.

    Az a baj, hogy itt nálunk normál esetben nem szabadna, hogy legyen A6, A8, 66, 88, 79...

  10. #20
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet Dzsííí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a baj, hogy itt nálunk normál esetben nem szabadna, hogy legyen A6, A8, 66, 88, 79...
    Nem hát. Egy 5%-os 3bet ellen pozíción kívül dobással kell védekezni. Ezt a ranget akkor teheti a kezünkbe ha ő is gyengécske regulárnak tart minket.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •