Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 27.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    499

    Alapbeállítás Erdekes partik a fooldalon

    Minden tiszteletem az oldal keszitoinek, de neha tiltre tesznek "az erdekes partik" helyesnek megjelolt valaszai.


    mostaniban pl. miert a miniraise a helyes jatek?!?!? ha lett volna olyan opcio, hogy raise 40 az oke, de ne mar miniraise

    elozo omaha handben az volt a "helyes" valasz, hogy bepakolom az effektiv stack tulnyomo reszet a turnon, de magam elott hagyok kb. 4 Ft-ot

    meg egy csomo olyan van, amikor tobb teljesen egyenerteku megoldas is van sztem.
    Utoljára módosítva: sariboxer által: 2008. 05. 29. 15:37

  2. #2
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    A minraise 18$ lenne, de itt 28$ -ra lehet szavazni.

    Egyébként tény, hogy négyszer annyian szavaztunk eddig a foldra.
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  3. #3
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet sariboxer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden tiszteletem az oldal keszitoinek, de neha tiltre tesznek "az erdekes partik" helyesnek megjelolt valaszai.


    mostaniban pl. miert a miniraise a helyes jatek?!?!? ha lett volna olyan opcio, hogy raise 40 az oke, de ne mar miniraise
    Nem állítjuk, hogy a dobás rossz játék lenne, nincs azzal semmi baj. Azonban a visszaemelést se tartjuk rossznak. Az, hogy annak mértéke 28$ vagy pedig 40$ legyen, nos ez elég véleményes. Tapasztalatunk szerint egy donkbet dobatásához, adott kasszaméret mellett az általunk megjelölt visszaemelési mérték is elég lehet, de biztos érdemben lehetne érvelni a 40$-os visszaemelési mérték mellett is.

    Idézet sariboxer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elozo omaha handben az volt a "helyes" valasz, hogy bepakolom az effektiv stack tulnyomo reszet a turnon, de magam elott hagyok kb. 4 Ft-ot

    meg egy csomo olyan van, amikor tobb teljesen egyenerteku megoldas is van sztem.
    Teljesen jogos ez az észrevétel. Valóban a "Call" és a "Reraise all in" gyakorlatilag egyenértékű megoldásnak volt tekinthető.

    Köszi az észrevételeket, a jövőben igyekszünk elkerülni az olyan egymással egyenértékűnek tekinthető válaszlehetőségeket, mint pl. ami az Omaha parti esetében volt.

    Mindazonáltal, ha bármelyik parti kapcsán kérdésesnek tartjátok az általunk megjelölt helyes megoldást, vagy csak egyszerűen a többi megadott (vagy esetleg meg nem adott) válaszlehetőség mellett szeretnétek érvelni, akkor arra lehetőség van a fórumon. Nem vitás, hogy néhány parti kapcsán több helyes lépés is felmerülhet, az ellenfelek, table imidzs és egyéb körülmények függvényében (amely tényezőket talán a kérdésfelvetés során nem is mindig tisztázunk/tisztázhatunk eléggé).

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 27.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    499

    Alapbeállítás

    koszi a valaszt, az elsot valoban beneztem, tenyleg nem miniraise a 28.

    egyebkent tok jo dolog ez a feladvanyosdi, csinaljatok tovabbra is!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •