Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Easyf86 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Hozzászólások
    350

    Alapbeállítás Easyf86 kérdései! Útkeresés!

    Sziasztok!
    Easyf86 vagyok 29 éves és kelet-magyarország egyik megyeszékhelyén élek.
    A pokerrel lassan 10 éve ismerkedtem meg, azóta online és élőben játszogatok. Munka és barátnő mellett néha többet, néha kevesebbet.
    2013-ban regisztráltam a Starsra kb 20$-om volt.
    Most ott tartok ha sikerül leülnöm játszani a 0,50 $ turbo 180-ast és 1-5$ közötti MTT-ket játszom. Este 18:00 órakor kezdek és kb 21:00-ig nevezek.
    A bankrollom kb 450$.(Befizetés csak akkor lehetséges ha ezt 0-zom)
    Célom az lenne,hogy 2,5 $ turbo 180-ast tudjam tolni + MTT 1-5 $ között. Szerintem ehhez kb. 1000-1200 $-ra lenne szükség, hogy biztonságban érezzem magam.
    Kérdéseim:
    1. Mit szóltok a mostani felálláshoz(0,50 $ turbo 180-ast és 1-5$ közötti MTT-ket játszom?
    2. Érdemes csak a 180-ast nagyobb mennyiségben?
    3. Helyes-e az 1000-1200 $ bankroll a 2,5 $ turbo 180-as hoz?
    4. Nekem nagyon hiányzik az 1$ turbo 180-as? Ti hogyan léptétek át ezt a szintet?
    5. Tapasztal játékosoknak mi a véleménye az alábbi teljesítményemről?
    Névtelen.png

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás

    a profitodhoz képest túl kicsi a rollod, ergó vagy máshol elbohóckodtad (szokj le róla és egy játékra koncentrálj, hogy abban legyél jó), a másik, hogy leveszed a profit nagy részét, amit tény hogy nehéz megállni, és mindenki azt mondja h nem volt más lehetősége (ami vszeg 90%ban nem igaz) de enélkül sajnos esélytelen normális tétekre eljutni, ahol már tényleg jól lehet keresni, és ha tényleg vered a mezőnyt ennél sokkal jobb befektetés nem létezik (arra a mondjuk első körben 1-2K euróra nézve)

    gl

  3. #3
    Fanatikus tag Easyf86 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Hozzászólások
    350

    Alapbeállítás

    Idézet hosocske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a profitodhoz képest túl kicsi a rollod, ergó vagy máshol elbohóckodtad (szokj le róla és egy játékra koncentrálj, hogy abban legyél jó), a másik, hogy leveszed a profit nagy részét, amit tény hogy nehéz megállni, és mindenki azt mondja h nem volt más lehetősége (ami vszeg 90%ban nem igaz) de enélkül sajnos esélytelen normális tétekre eljutni, ahol már tényleg jól lehet keresni, és ha tényleg vered a mezőnyt ennél sokkal jobb befektetés nem létezik (arra a mondjuk első körben 1-2K euróra nézve)

    gl
    Igen!
    Az IPN-es nyereményeimből rendszeresen cashoutoltam, de az már régen volt.
    A Starsról csak egyszer vettem ki aszem 300 $-t.
    Jelenleg nem vennék ki $-t csak akkor ha valami "óriási" nyeremény lenne! :P

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •