Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás NL50 FR - Turn nagy gond

    Enemy: 41 hand 78/30/2.29, 3bet 0

    PokerStars Game #17871962662: Hold'em No Limit ($0.25/$0.50) - 2008/06/02 - 17:58:19 (ET)
    Table 'Lamberta V' 9-max Seat #6 is the button
    Seat 1: Tranüte ($45.40 in chips)
    Seat 2: byronbb ($49.50 in chips)
    Seat 3: nazareneoh ($45.75 in chips)
    Seat 5: A PokerPhool ($63.75 in chips)
    Seat 6: zoltanh85 ($59.50 in chips)
    Seat 7: BEZEOU ($83.90 in chips)
    BEZEOU: posts small blind $0.25
    Tranüte: posts big blind $0.50
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to zoltanh85 [Kh Kc]
    byronbb: folds
    nazareneoh: folds
    A PokerPhool: folds
    zoltanh85: raises $1.50 to $2
    BEZEOU: raises $1.50 to $3.50
    Tranüte: folds
    zoltanh85: raises $6 to $9.50
    BEZEOU: calls $6
    *** FLOP *** [8c Jd Qs]
    BEZEOU: bets $7.50
    zoltanh85: raises $17.50 to $25
    BEZEOU: calls $17.50
    *** TURN *** [8c Jd Qs] [Qh]
    BEZEOU is connected
    BEZEOU: bets $9.50
    zoltanh85: ???

  2. #2
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    senki?? Ilyen egyszerű ez a hand vagy mi?

  3. #3
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Itt kell eldöntened, hogy szted jobb vagy-e, vagy csak blöff. Ha jobbnak érzed, push, ha nem fold. Ugye ez az az eset, mikor pl. én is szoktam blöffölni. s tuti, hogy ellenem is szoktak. De pl. pont tegnap futottam bele egy nem blöffbe , még jó hogy nem aggroskodtam el, így relatíve olcsón megúsztam, mondjuk ott riverre jött le 2 pár, bár ott pont aggroskodnom kellett volna korábban.

    3bet 0, lenn van két figurás lap is.... 18 BB-d van benn, lehet ezt jobb lenne eldobni. bár nehéz, de pl. tegnap nekem is rengeteg monsterem égett le...

    Update, mos látom, hogy már benn van vagy 30 dolcsi... bár igaz nem is értem ezeket a raiseket, nekem ez olyan furcsa, hogy 7.5 dolcsit teszbe, s te 17.5-et emelsz 25-re..... ez már a pottal számol? Nos itt tényleg döntened kell. passz. nehéz döntés. kíváncsi leszek, mi lett a vége. Flopon mi volt az? min raise? Lehet flopon kellett volna pusholni... ááá nem tudom. itt már lehet dobni kellene. vagy push.
    Utoljára módosítva: Littlemage által: 2008. 06. 03. 06:53

  4. #4
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Enemy: 41 hand 78/30/2.29, 3bet 0
    Ronda egy flop, adott preflop akció után. De ilyen ellenfél ellen valszeg rátolnám a flopon. Van elég pénz a kasszában, és elég sok olyan lap jöhet a turn-ön (A, Q, J, T, 9), aminek nagyon nem örülnék és csak tovább bonyolítaná a szitut.

    Eldobni nem tudnám, ugyanis ez tipikusan az az ellenfél, akinél AQ is lehet, és azzal teljes stack-ért játszik ezen a flopon.

    Board: 8c Jd Qs

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 47.142% 45.25% 01.90% 12094 507.00 { KcKh }
    Hand 1: 52.858% 50.96% 01.90% 13622 507.00 { JJ+, AQs+, AQo } -

    (AKo, KQ, AJ lapokat nem vettem bele a postflop megadó zónájába. Még, ha az AQo lapokat is kivenném a postflop megadó zónájából, akkor is 0-ás lenne az all in a már a kasszában lévő dead money miatt.)

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 05. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Valójában a stacked fele már bent van, így nincs sok értelme bedobni. Viszont határozottan furcsán játszik az ellenfél (mondjuk a statjai se vallanak jó játékosra), nem lennék meglepve, ha nem te nyerted volna a potot. Szerintem AA van nála.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder Terrorka avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    559

    Alapbeállítás

    én ezt eldobnám, tulajdonképpen csak 1 kis pp -t versz.

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    Én úgy érzem hogy nincs lapja mivel a turnon egy top set alakulna ki nála és szivárvány eddig a board, azt hogy sorra várnál kilehet zárni azzal hogy flopon visszaemeltél én itt chekoltam volna az ő helyében de lehet hogy ezzel a kis emeléssel csalogatni akar.
    Itt vagy csak megadod vagy allint tolsz ha megadod és a riveren egy potot emel akkor valszeg van lapja.
    Esélyes hogy AA van nála vagy még egy KK
    De kiváncsi vagyok hogy a vége mi lett!
    Sőt most hogy már félórája ezzen gondolkodok valszeg AA-ja van mert preflop visszaemelt de csak egy minraiset nyilván ezzel a raisevel nem eldobatni akarta veled a lapot hanem hogy tegyél csak még a kasszába hissz biztos benne hogy 1,5$-t úgy is megadsz és esetleg még az utánna lévő játékos is beszáll aki eldobta, ha AK vagy AQ-ja lenne akkor és azt akarná hogy kisszálj egy esetleges gyenge lappal akkor egy potot vissza emelne.
    De kiványcsi vagyok a nagyprofik véleményére is ők ezt hogy látják
    Utoljára módosítva: Blatand által: 2008. 06. 03. 08:35

  8. #8
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Sztem ez tipikusan az a szitu, amivel nehéz mit kezdeni, pláne, hogy csak ellenfelünk preflop játékáról van némi ismeretünk. A statjai alapján ez nálam allin legkésőbb turn-ön, de csak akkor, ha az elmúlt handek alapján ugyanolyan hülyén játszik postflop is, mint preflop. Ha azért postflop már ésszerűbben játszott, akkor .... - áh, én akkor sem dobnám el.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  9. #9
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    40 party alatt láttam tőle minreiset utg-ből T7s-el amivel luskor flopon potot hívott. De volt olyan partija, hogy TP-vel nem emelt flopon és később sem.
    Először Ez a min 3bet lepett meg nagyon, ilyet még nem láttam tőle. Ezért úgy gondoltam, hogy rakjuk tisztába a dolgokat még pf. hát megadta. Flop már szóba jött nálam az AK is, mivel ő luksorra megy az biztos. Turn duplázásnál nem kicsit megilyedtem, de mivel TP-vel eddig passzívan láttam játszani meg úgy összetettben nem a legjobb játékos ezért rátoltam a maradékot amit hosszú gondolkodás után megadott.
    Nem találnátok ki, hogy mi volt nála




    ATo

  10. #10
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    40 party alatt láttam tőle minreiset utg-ből T7s-el amivel luskor flopon potot hívott. De volt olyan partija, hogy TP-vel nem emelt flopon és később sem.
    Először Ez a min 3bet lepett meg nagyon, ilyet még nem láttam tőle. Ezért úgy gondoltam, hogy rakjuk tisztába a dolgokat még pf. hát megadta. Flop már szóba jött nálam az AK is, mivel ő luksorra megy az biztos. Turn duplázásnál nem kicsit megilyedtem, de mivel TP-vel eddig passzívan láttam játszani meg úgy összetettben nem a legjobb játékos ezért rátoltam a maradékot amit hosszú gondolkodás után megadott.
    Nem találnátok ki, hogy mi volt nála




    ATo
    No de mi jött riverre? 9-es? ))

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •