Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree3Likes
  • 1 Post By Szecska
  • 1 Post By carloskoz
  • 1 Post By Schumaak

Téma: Siteok androidos softverrel?

  1. #1
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás Siteok androidos softverrel?

    Néha, a gépemtől távol is szeretnék játszani, tabletről. Viszont egyelőre csak a Starsról tudom, hogy van androidos softvere, ami perfektül működik is. Elvileg az unibetnek is van, de nem bírom elérni. Soroljátok fel légyszíves, milyen siteokról tudtok amik rendelkeznek androidos eléréssel, gyűjtsük ebbe a topikba őket. Előre is köszi.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Full tilt, de sjnos csak a rush cashgame mukodik, az viszont jo. Ezenkivul szinte az osszes ipoker teremnek van androidos kliense, legalabbis a nagyobbaknak biztos, viszont mobilnettel nem ajanlom, mert brutalis adatforgalmat csinalnak. (Orankent 100 mega+, szemben a starsos 3-4 megaval)
    rockett likes this.

  3. #3
    Tag carloskoz avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 06.
    Hely
    Csantavér
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    888 pokernek is.
    rockett likes this.

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Bwin, Bet 365, Winamax, 888, RedKings, Winner. Ezeket már mind kipróbáltam, legalábbis a letöltését. Starshoz képest kicsit kezdetlegesek, de működnek. A Bet365 és a Winamax például folyamatosan fejlődik. Az Unibetnek úgy tudom addig volt Androidos kliense amíg még Microgaminges volt, de már tervezik az új klienst is.
    Amit ki is próbáltam az a Stars, a 888, a Bet 365 és a Winamax volt. Valóban elég nagy adatforgalmat generálnak, kivéve a Stars és (meglepő módon) a Bet365. Ezek megelégednek óránként 3-4 megával, ahogy Szecska mester is írta.
    Utoljára módosítva: Schumaak által: 2015. 08. 01. 11:53
    rockett likes this.

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Kicsit utánanéztem, a PKR Pokernek is van Androidos kliense, 2D-s, és 3D-s is.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Betfairnek is van és versenyek is futnak rajta, sőt neki van külön kesgémre is android szoftvere. A kettő teljesen más.
    Utoljára módosítva: vargepard által: 2015. 08. 01. 18:15

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    A Ps.eu, ps.fr, Ftp-t bátran ajánlom.A 888-at próbáltam de még rosszabb ,mint a gépi szoftver szoval én kihagynám.
    Viszont valaki tudja, hogy FTP-n hogy lehet MTT-t indítani?/ha egyáltalán lehet.Mert minden másösszes cash mód, jackpotsng, sng. működik, de versenyt nem találok vagyis azt írja ki, h nem regeltem be egyre se, de listát nem mutat ahol regelni lehetne.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Nem megy mtt a tilten csak annyit ír ki, hogy nevezve vagy.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •