Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (41) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Skrill vagy Neteller?

  1. #31
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Ha jól tudom, itthon még az online póker adózásának a mértéke sincs még megszabva,.Bár lehet, hogy csak én nem tudok róla vagy nem akarok?.:-)

  2. #32
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet rituskax1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez komoly? Most akartam újrakezdeni a pokert, erre a NAV fog szivatni 100-200 euro hobbipénz miatt? Írja már le valaki hogy kell töröltetni a moneybookers és neteller accountot? Ennyi volt a pokernek.
    Pont erről magyarázok egy ideje
    Miből vontad le azt a következtetést, hogy 100-200€ miatt elkezdenek vizsgálódni?
    200000 ft-ig a bankszámlás utalásokkal se foglalkoztak (és felette se vitték túlzásba), pedig a magyar bankoktól egyszerűbben jutottak volna hozzá az információkhoz.
    Az eddig infók alapján ennek az egésznek az a célja, hogy a külföldön rejtegetett nagyobb pénzeket megtalálják. Nem az, hogy mindenkire rászálljanak, akiktől be lehet hajtani néhány 10 vagy 100 ezret.
    Később még úgyis lesznek pontosabb információk. Addig kár találgatni.

  3. #33
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.533

    Alapbeállítás

    Állítólag az everest azt válaszolta a kérdésre ,hogy csak az 50k feletti összegeket jelentik le.Állítólag.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  4. #34
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Mastercard igénylését hol ajánljátok?Kinek mi a tapasztalata?Neteller fiókom már évek óta van viszont skrillt pár napja és nem tudom mi a különbség.

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    https://www.neteller.com/en_us/fees

    Másnak is feltűnt hogy NEt+ kártyánál bejött valami 2.99 havi Fee ?

  6. #36
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet time4revenge eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    https://www.neteller.com/en_us/fees

    Másnak is feltűnt hogy NEt+ kártyánál bejött valami 2.99 havi Fee ?
    Rossz oldalon jársz, ez szerintem csak amcsikra vonatkozik. Ez lesz a jó link:
    https://www.neteller.com/en/fees

    Viszont én meg erre az 1.75% withdrawal fee-re nem emlékszem régről Bár valami volt mindig, de nekem fix összeg rémlett.

  7. #37
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 14.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Én most tervezek nyitni Skrill vagy Neteller számlát, ebben kérnék egy kis segítséget. Utóbbi években történt valami lényeges változás, ami esetleg az egyik nagy előnyére/hátrányára vált, vagy lényegében ugyanaz a kettő? Dollár alapút lehet, illetve érdemes nyitni, ha ilyen termekben játszok?
    Az adózással kapcsolatban esetleg lettek új, biztos információk? Utóbbi 1-2 évből nem igazán találok írásokat róla.
    BaDBeaTDonKY likes this.

  8. #38
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 07. 30.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    írj egy skype elérhetőséget, tudok segíteni, hogy egyből silver VIPként kezdj netelleren, sok előnnyel jár és lehet $ és EUR alapú számlád is, vagy akár HUF
    BaDBeaTDonKY likes this.

  9. #39
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 05. 29.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás Miben térnek el? Érdemes mindkettőt egyszerre használni?

    Sziasztok!

    Átfutottam a Skrill és a Netteller oldalát is és igazából lényegi különbséget nem találtam. Ti melyiket ajánljátok? Valamelyiknél kedvezőbb a fee esetleg vagy a VIP program jobb valamelyiknél?
    Skrill-em van régebbről, de nem igazán használtam. Most szeretném használni, de kérdés, hogy érdemes-e mellé vagy helyette a Netteller?

    Köszi

  10. #40
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Kisebb bankroll mellé a skril sztem jobb választás, mert könnyebb elérni a VIP szinteket.
    csaboo likes this.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •