Eredmény: 1 - 3 (3) összesen

Téma: Egy kérés

  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás Egy kérés

    Tudna nekem valamelyikőtök ajánlani egy könyvet ami a tournament stratégiáról szól, vagy ha tudtok egy jó velős cikket ezzel kapcsolatban hogy hogyan érdemes játszani a különböző szakaszokban és milyen lapokkal pl.: nem tudom hogy KJ hogy játszak meg egy igen korai szakaszban emeljek vagy csak limpeljek? az emeléssel általában nem ijesztek el senkit.

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet Blatand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudna nekem valamelyikőtök ajánlani egy könyvet ami a tournament stratégiáról szól, vagy ha tudtok egy jó velős cikket ezzel kapcsolatban hogy hogyan érdemes játszani a különböző szakaszokban és milyen lapokkal pl.: nem tudom hogy KJ hogy játszak meg egy igen korai szakaszban emeljek vagy csak limpeljek? az emeléssel általában nem ijesztek el senkit.
    Dobdd el.... de jó messzire!!!!! Ha csak nem cut off vagy button pozícióban ülsz....
    Nagyon sokmindentől függ, hogy milyen lapot játszunk meg és milyet nem. A verseny rebuyos vagy freezout? Milyen pozícióban ülsz? Mekkor stackméretek ellen játszol? Neked mekkora a stackméreted? Milyen agresszívek vagy passzívak a mögötted ülők?

    Nem annyira tapasztalt játékosoknak mindenféleképpen a dobást javasolnám. Ha sok sok eltöltött játékhónap versenyzés után már helyesen feltudod mérni a helyzetet és az ellenfeleid, akkor pozícióbol emelés. De soha ne limpelj vele!!!!

    Egy rövid összefoglaló a korai verseny játékról

    Szerintem ez is hasznos lehet

  3. #3
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet Blatand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudna nekem valamelyikőtök ajánlani egy könyvet ami a tournament stratégiáról szól, vagy ha tudtok egy jó velős cikket ezzel kapcsolatban hogy hogyan érdemes játszani a különböző szakaszokban és milyen lapokkal pl.: nem tudom hogy KJ hogy játszak meg egy igen korai szakaszban emeljek vagy csak limpeljek? az emeléssel általában nem ijesztek el senkit.
    A teljesen triviális Harringtonnal kezdj. Esetleg angolul Phil Gordon Little Green Book-ja lehet a következő.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •