Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Tiesto

Téma: NL2 AK vs QJ Ak elengedhető?

  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás NL2 AK vs QJ Ak elengedhető?

    Itt eltudnátok engedni bárhol az AK-t. Azért nem 4 beteltem , mert elég feszes képet alakított ki magáról az asztalnál.És nem szerettem volna 4bet/fold-ot játszani vagy berakni QQ+ ellen.
    Szóval dobható vagy leszűkíthető annyira range, hogy dobjam?
    Mondjuk riveren már nagyon éreztem, hogy nem biztos, hogy én vagyok a jobb de top 2 pár...

    Hero (AK - UTG) loss - Hand Import - - submitted 09-14-2015 - Poker Hand Replays

  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Magában a handben nem látok olyan okot, amiért dobnod kéne bármelyik utcán. Nyilván ezen változtathatnak az infók, melyeket adott játékosról tudsz. Szóval attól függ, hogy mekkora mintán, mennyire volt feszes.
    Preflop call rendben van teljesen, ha feszesnek tűnt (nyilván fish a size miatt, de ha feszes, akkor nem kell ezt 4betelni).

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Köszi.Szóval az eredménytől függetlenűl szted nem hibáztam?Ő elég feszes volt.Viszont elég sokszor 4bet foldolok AK val bárki ellen nl2-n mert sztem rjtkán leszek elől és alapból nagyon passzívak.Mi a véleményed?

  4. #4
    Lelkes újonc iDonkey avatara
    Csatlakozott
    2015. 08. 24.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Attol meg, hogy buktad a partit az nem azt jelenti, hogy hibaztal. Ha sokat kell 4bet/foldolni akkor inkabb tobbet callold a 3betjet a villainnak, minthogy jobb lapok ellen epitsd a potot.

    Ebben a konkret szituban szerintem is jobb a pre call ha feszes a kep, annak ellenere, hogy a betsize miatt fishre kovetkeztetunk.

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    4bet/foldnak semmi értelme nincs AK-val, ha nincs pecsed berakni akkor inkább callolj 3betet és 4bet/foldolj gyengébb Axseket. De az odds miatt úgyse dobhatsz AK-t 4bet után.
    Fiatal likes this.

  6. #6
    Lelkes újonc iDonkey avatara
    Csatlakozott
    2015. 08. 24.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Idézet Tiesto eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    4bet/foldnak semmi értelme nincs AK-val, ha nincs pecsed berakni akkor inkább callolj 3betet és 4bet/foldolj gyengébb Axseket. De az odds miatt úgyse dobhatsz AK-t 4bet után.
    Hat ha az odds miatt nemis dobhatsz 4bet utan, ha megadod leges-legjobb esetben flipet jatszol QQ ellen a tobbi lap meg agyonver. Ezert felesleges pl ep vs ep szituban 4betelni. Csakis akkor ha van infod arrol hogy a 3betelo agro es/vagy fish es van esely arra, hogy rosszabb lappal megad.

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Idézet iDonkey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Attol meg, hogy buktad a partit az nem azt jelenti, hogy hibaztal. Ha sokat kell 4bet/foldolni akkor inkabb tobbet callold a 3betjet a villainnak, minthogy jobb lapok ellen epitsd a potot.

    Ebben a konkret szituban szerintem is jobb a pre call ha feszes a kep, annak ellenere, hogy a betsize miatt fishre kovetkeztetunk.
    Köszi.Azért is írtam, hogy eredménytől függetlenül.

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Köszönöm!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •