Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree3Likes
  • 1 Post By d-_-b
  • 2 Post By Fiatal

Téma: Nevezés/Késve nevezés

  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 09. 24.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás Nevezés/Késve nevezés

    Személy szerint, arra lennék kíváncsi, szerintetek a verseny kezdetekor avagy a késve nevezési időszak vége felé (45-50 perccel kezdés után) érdemesebb nevezni.?

  2. #2
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Az 1+rebre elég sztem ha late reg végén regelsz, megspórolsz egy valag pénzt egyébként én turbón max a late reg 30. percnél szoktam még, utána nem. Normálon beesek még az 60.-ik percben is akár
    Repülösschy likes this.

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Nekem egy magas tétes játékos mondta, hogy mivel edged van a mezőny nagyján vagy úgy érzed, akkor minél hamarabb érdemes regelni, hogy minél több időd/leosztásod legyen kihasználni az előnyöd.
    VTomi24 and Repülösschy like this.

  4. #4
    Tag kingofman avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hely
    Fehérgyarmat
    Hozzászólások
    114

    Alapbeállítás

    szerintetek az miért van, hogy ha kiesel egy versenyből pl: az elején, akkor már nem nevezhetsz újra?

    szerintem ez tök hülyeség, nem? most nem mindegy lenne, ha megint benevezhetnél oké, hogy nem rebuyos mtt, de kb. olyan, mintha késve neveznél

    mit gondoltok?

  5. #5
    Tag kingofman avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hely
    Fehérgyarmat
    Hozzászólások
    114

    Alapbeállítás

    a másik meg a napi versenyek pl: ps-en ugye pl.:

    19-00 4$ sko
    19-15 1.35$ ko
    20-00 3$ sko

    stb... a limit tök mindegy. tegyük fel valaki 5$ alatt játszik.

    ti nem indulnátok, ha lenne több ilyen mtt? amolyan multi entry féleképpen csak külön indulna minden és lenne egy nap több mondjuk 1-2 óránként indulna minden olyan ami most is fut

    nem érné meg a ps-nek vagy nem bírná a kliens? bár azt kétlem

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 12. 19.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    FTP-n se működött ha véletlenül mindkét seat-el FT-re érnél akkor kapod a 9.edik helyet az egyikkel ami kb le is felezte a ROIt azonnal (jó esetben), a hobby játékosok meg nem szeretik a multitablingot annyira.

    re-entry sok versenyen van csak kevesen éri meg (általában ha messze az marad a legjobb verseny belátható időn belül még dupla buyin-ert is amiről kiestél).

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Szerintem az elejétől megéri, ha jobb vagy a mezőnynél, csak rohadt sok idő.

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Nem tudtok olyan termet, ahol nincs ez a late reg, vagy már mindenhol átvették? Régen tök jó volt kb 1-2 óra itm, 3-4 óra alatt már vége volt egy kisebb versenynek. Most meg van ahol több mint 2 óráig még jöhetnek új játékosok, kb 6-7 óra minimum, és van hogy 3-4 óra után kiesel még pénz nélkül. Nem maradt már semmi a régi jó dolgokból?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •