Oldal: 1 / 117 1231151101 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (1167) összesen
  1. #1
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás ZehyFish aka Mr Kinghigh

    Handelemzés, üvöltözés, napi dolgok, néha-néha egy kis filmajánló. Ez a terv. GL!
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  2. #2
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Ez ígéretesen hangzik Fishy!
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  3. #3
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Na szóval, ott hagytam abba, h a hétvége, konkrétabban a vasárnap katasztrófálisan sikerült. Azaz nem sikerült. -300$, különböző okok miatt. Ugye lemákoltak, ez alap. Majd vasárnap este, mikor már hánytam a holdemtől, kitaláltam, h akkor plo50, majd itt megnyugszom. Sikerült, ennek eredménye ez a kép: http://www.pokerakademia.com/files/37/37393.jpg
    Tehát a mai napot már csak kb. -140 körül kezdtem, de nem túl jó szájízzel. Ugyanis új, omahás barátaim eltűntek. Konkrétan nincs plo50 fr asztal! WTF? Mit csináljak most? Közben persze elindítottam 2 nlhe25 asztalt (egyelőre szüneteltetem nlhe50-et), de én omaházni akarok! Mint egy rossz gyerek, igen. Na jó, akkor plo25 6max. Hát, oké, vmi itt is csurrant-cseppent, de nem voltam túl boldog. Én a vasárnapi halaimat akarom!
    Közben holdemben teljes kudarc megint, mindenki mindennel call pre, engem nem talál el a flop, ők donkbet én fold. Egy darabig ez nem is zavart, mondom egyszer majd csak ki leszek fizetve. Aztán jött egy KTo D-ben amivel emeltem ismét, majd T magas flopon végre bírtam a csekk után contbetelni. Ő persze call. A turnre érkező újabb T megnyugtatott, ez a pot végre az enyém lesz! Ő csekk, én bet, ő a maradékkal allin. Aha, kérlek ne AT, ne AT, ne AT vagy soha többet nem pókerezem itt! De az istenek velem voltak, T3-at bírt mutatni a limp-call mágus, lapom kitart, egy BI...
    Aztán volt egy érdekes JJ megjátszásom, T magas flopon csekkrézzel sikeresen összezavartam az addigra fél stackjével bentlévő AJ-t, ő is áttolta a maradékot... Aztán egy-két parti még, és 3 BI-vel valamint enyém a világ fílinggel zártam ezt az asztalt.
    Omahában közben a top setem kitartott egy elárult AAxx ellen (AAT3, ezzel mit akart???) egy dry flopon, nem hitt nekem és rirézemre allint tolt, még egy beülő a zsákban... Abba is hagyom, elég ennyi stressz mára, sikerült a vasárnapit visszahozni teljesen.
    Filmajánló: Szex-Parazita Avagy A Gyilkos Punci. Igen, van ilyen. Betegek ezek a japánok, mindig is tudtam. Holnap azért elmesélem, ha akarjátok.
    Utoljára módosítva: Zehy által: 2008. 06. 09. 20:11
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  4. #4
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    wow, ez a film link kicsit tobb, mint ooo, mi is??

  5. #5
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Hmmm.. érdekes film lehet. Lol.

    Amúgy meg szerencsés vagy, mindig mondom.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  6. #6
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    Idézet Godmode eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    wow, ez a film link kicsit tobb, mint ooo, mi is??
    It's just a ride.

  7. #7
    Fanatikus tag mrweg avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 12.
    Hozzászólások
    482

    Alapbeállítás

    Ja, ez a film brutál! Gyilkos punci. Ezzel új stílus született: szex-horror, vagy szex-trasher. "Sajnos" a képeken túl még nem merészkedtem. Ha láttad megoszthatod a véleményedet róla. Kíváncsi vagyok, milyen. (Értsd : szar vagy ***** szar).

  8. #8
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet mrweg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    (Értsd : szar vagy ***** szar).
    Igen, én is erre tippelek. Az "annyira rossz, h már jó" típusú film lesz. Tegnap este még nem voltam elég bátor hozzá, talán majd ma.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  9. #9
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Aztán csodálkozol, hogy rosszakat álmodsz.. cöcöcö
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  10. #10
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás PokerHeaven v Cake?

    Lassan lehet, h termet váltok, illetve egy bónuszos-rb-s ajánlat érdekelne.
    Van vkinek tapasztalata PokerHeavennel kapcsolatban? Milyen az nl25-50-es állomány?
    Az euró miatt kicsit arra húzok, de érdekelnének a javaslatok és vélemények ezügyben..
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •