Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás GreEko bemutatkozás

    Sziasztok!

    Ahogy itt ültem, azon gondolkodtam, igazából miért is irok ide magamról.. Aztán megfogalmazűdott bennem, hogy azért, mert az elmúlt 2 hétben rendszeres olvasója(tagja) lettem ennek a közösségnek, és nagyon sok hasznos információt találtam itt, amigy úgyérzem sokat segítettek.
    Pókeres múltamról kb annyi elég, hogy felejthető, most kezdtem el rendesen neki állni a dolgoknak, tanulni fejlődni, amire mondjuk úgy hogy ösztönzőleg hatott, hogy kb havonta nulláztam a pénzem, és sok kicsi sokra megy alapon szépen összejött kb 100 ezer ft minusz ugy fél év alatt.
    Ezek után kezdtem el gondolkodni, hogy talán mégse csak a szerencsén múlik, és talán én csinálok valamit rosszul.
    Jelenleg kitűztem magam elég egy rövidtávú célt, szerkesztettem magamnak egy profi excel táblázatot augusztus végéig(grafikonokkal,órabér,átlagok, stb)amibe minden sessionom beleirom.(Ha előbb tudok a pt-ről meg a hm-ről, lehet beruháztam volna inkább

    Nagyon ösztönzőleg hatottak rám a tagok blog bejegyzései, az aktívnak tűnőket szinte mind végig is olvastam, a fórumot is aktívan olvasom.Talán a legviccesebb az volt amikor magamra ismertem a sok példában, általába a homlokomhoz csaptam kb, hogy baszki ekkora fish hogy lehettem Tipikusan az átlag jo pókeres ellenttéte voltam, nekem a rövidtávú nyerés ment egyik nap nyertem 1-2BI-t aztán gondoltam én vagyok a ****a pókeres, mentem is fel vele NL50 re, még NL100 on is játszottam talán, mondván mi lehet ott más, azon kivül, hogy nagyobbak a tétek. Mondanom se kell mennyi ideig játszottam ezeken a magasabb szinteken

    Most olvasom Harrington bácsi első könyvét, és úgyérzem veszek még majd pár könyvet, rendszeresen olvasom a fórumokat, és próbálom magam képezni, a pókerezést szándékosan csökkentem, iylen napi 1-2 orára, ara megyek most hogy legalább egy hónapig stablian nyerjek, és biztonsággal játszhassan NL10 en, aztán NL20-on.. még a nyár folyamán.
    100eurot fizettem be, igy utoljára, ezt már nem szeretném többet lenullázni köv hónaptól meg rámegyek a rakebackre is, ami havi min 500 vip ponthoz van kötve (i4poker)ezt simán teljesíteni tudom majd úgyérzem, ja meg próbálok valami mást kitalálni a tilt kezelésére, eddig ugy kezeltem hogy elszivtam egy cigit mindig ha beütött a bad beat, de valahogy azthiszem nem ez a megfelelő módszer...

    Asszem kicsit sokat irtam, de csak úgy elkapott a hév
    Ha esetleg valaki kérdést tenne fel, vagy mittomén, holnaptól válaszolok rájuk, időnként majd postolok ide, feltennék én is kérdést stb, ha meg minden jól alakul, blogot is szivesen irok majd
    persze ha lesz aki olvassa..

  2. #2
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Üdv a fórumon, sok sikert .

  3. #3
    Fanatikus tag krondorl avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    306

    Alapbeállítás

    Hellooo!
    "I never Hollywood it, because I don't like to Hollywood." - ElkY
    "Clash of the titans, woooow" - Joe Hachem
    "Ivey, Esfandiari, and all the donkeys..." - Prahlad Friedman

  4. #4
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    LM: elvetted az udvozlo szovegem...
    Udv, es sok sikert a fejlodeshez!!

  5. #5
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    Kössz az üdvözléseket, igazából a bemutatkozás lényegét kihagytam, szal kicsit kiegészítek
    Győr mellett lakom alapba, de mivel pestre járok fősulira, ezért hétköznapokon általában ott élek
    Amugy 20 éves múltam, alapjáraton igazából a pókert csak hobbinak tekintettem, az ösztöndíjam jó 2/3 át kb erre basztam el, de mivel rájöttem, hogy igen nagy pénz van ebben, csal én voltam a hülye, inkább képzem magam, és minél tovább el akarok jutni, mondjuk úgy örülnék az anyagi függetlenségnek, de azér a diplomát megszerzem, mégse legyen feltünő, hogy technikusival keresek ennyit
    Szal úgy kb ennyi, joéjszakát

  6. #6
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    a mai sikerélményem, egy BI és a backdoor flush

    ime:
    Game # 839798782 - Texas Hold'em No Limit EUR 0.05/0.10 - Table "Heemstede"

    Players(max 6):
    GreEko (EUR 16.04 in seat 1)
    pumaaa (EUR 14.04 in seat 3)
    tamario (EUR 2.13 in seat 4)
    ozgamer07 (EUR 9.45 in seat 5)
    FuRFiRe (EUR 5.00 in seat 6)

    Dealer: pumaaa
    Small Blind: tamario (0.05)
    Big Blind: ozgamer07 (0.10)

    GreEko was dealt: Kc - Qc

    FuRFiRe Raise (0.20)
    GreEko Call (0.20)
    pumaaa Call (0.20)
    tamario Call (0.15)
    ozgamer07 Call (0.10)

    Flop Qs - Ad - 4c

    tamario Check
    ozgamer07 Bet (0.10)
    FuRFiRe Fold
    GreEko Call (0.10)
    pumaaa Fold
    tamario Fold

    Turn Qs - Ad - 4c - 8c

    ozgamer07 Bet (0.65)
    GreEko Call (0.65)

    River Qs - Ad - 4c - 8c - 2c

    ozgamer07 Check
    GreEko Bet (1.00)
    ozgamer07 Raise (2.00)
    GreEko Raise (3.00)
    ozgamer07 Call (2.00)

    GreEko shows: Kc - Qc (a flush, king high)

    ozgamer07 didn't show hand

    GreEko wins: EUR 10.00 (with a flush, king high)
    Rake: EUR 0.50

    Game ended 2008-06-15 16:26:59 GMT+01:00

    azért azt tudni kell, hogy elötte 2 handel kb volt egy pokerem, amit direkt megmutattam, gondolom nehezen hitte el, hogy megin jo lapokat kaptam
    Utoljára módosítva: GreEko által: 2008. 06. 15. 16:04

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •