Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Kamanduk

Téma: Vigyázat, csaló: screwtape

  1. #1
    Fanatikus tag Kamanduk avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás Vigyázat, csaló: screwtape

    Kedves fórumtársak!

    A történet tavaly márciusban indult. A 888 bejelentette kivonulását és ekkor én új terem keresésébe kezdtem. Egy másik hálózatról érdeklődtem egy topikban, amikor kaptam egy privát üzenetet screwtape nevű felhasználótól. Ajánlata +5% rakeback volt, és mivel a semminél több, gondoltam adook neki egy esélyt. Rendkívül segítőkésznek tűnt a kezdetekben, a kérdésekre lelkesen és kimerítően válaszolt. A plusz rakeback kifizetése ha az előzetesen beígérthez képest napokkal, olykor hetekkel később is, de eleinte megtörtént. Úgy voltam vele, hogy amíg ez így van, grindelek továbbra is nála. Pár hónap után kérte, menjek egy másik terembe, ahol tud +10%-ot biztosítani, de 500 euro havi rake termelése esetén megadja 15-öt is. Szeptemberben el is értem az 500 eurót, de a következő hónapban már nem küldte az összeget, amiben megállapodtunk. Oktöber közepén felfüggesztettem a játékot és azóta csak az ígéretek mentek, hogy majd ekkor, majd akkor lesz elküldve az összeg.
    Persze ezek az ígéretek hamisnak bizonyultak.

    Úgy döntöttem ideje pontot tenni a történet végére és lezárnom magamban is a dolgot. Hiszen mi értelme lenne már fizetnie, tudván, hogy soka többé nem fogok rake-t termelni neki. Nem vagyok naiv, soha nem fogom látni a pénzem. De balek sem vagyok, úgyhogy ez a topik ezért jött létre. Ti se legyetek naivak és balekok: vigyázzatok screwtape-pel!

    Arra is kíváncsi lennék, hogy csak engem vert-e át, szóval nyugodtan írjon az, aki hasonlóképp járt (állítása szerint voltak más játékosai is)
    Jymaster111 likes this.
    Nincs bukó session, csak túl rövid session.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

  3. #3
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Kár hogy nincs rolla több infó mert ha holnap újraregel kb elölröl kezdheti a halászatott a balekokra.

  4. #4
    Fanatikus tag Kamanduk avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Sajnos új e-mail címet is létrehozhat bárki random névvel az új akadémiás reg mellé, de egy új reg affil ajánlata még kevesebb bizalmat kell, hogy ébresszen!
    Nincs bukó session, csak túl rövid session.

  5. #5
    Fanatikus tag Kamanduk avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Egyébként nem logikus, amit csinált, miért mondana le valaki a folyamatos passzív jövedelemről? Szóval hajlok rá, hogy elgamblingelte az affil pénzeket, aztán már nem folyt be elég, hogy kifezesse az elmaradásokat. A nagy ígérgetés napjaiban egyébként még láttam, hogy tolja a PLO25-öt.
    Nincs bukó session, csak túl rövid session.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •