Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás Ideális Mtt termek?

    Ti milyen termeket javasolnátok az mtt játékokhoz, ahol sokféle verseny viszonylag sűrűn indul és ahol még az ellenfelek se olyan erősek.

  2. #2
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet Blatand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ti milyen termeket javasolnátok az mtt játékokhoz, ahol sokféle verseny viszonylag sűrűn indul és ahol még az ellenfelek se olyan erősek.
    Nem vagyok MTT játékos de sztem a Starson van minden ami kellhet.
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 08. 11.
    Hozzászólások
    716

    Alapbeállítás

    de ha az is szamit, hogy milyen a struktura, ellenfelek szinvonala stb. esetleg az UB vagy nehany europai terem is erdekes lehet
    en foleg a stars-on es a full tilten jatszom mindket site-on orankent indulnak jo strukturaju (3K indulo stack, 12 perces blind szint) versenyek, a full tilten raadasul hihetetlenul lapos strukturaban mennek a blindok, tehat ha CG-bol mesz at MTT-re ez kedvezhet neked

  4. #4
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    hát sztem a starson van a legtöbb tour 2 dollárostól a sokdollárosig elég nagy a felhozatal, óránként 5 mtt indul átlagban kb.
    + vannak 180fős sng-k ilyen 11$-os még elég gyakran indul.

  5. #5
    Fanatikus tag darabka avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    417

    Alapbeállítás

    MTT-s topikok közt ha nehezen is, de ide találtam.

    Fel is hoznám egy kicsit a témát. Tudnátok olyan termeket mondani, ahol sok szatelit van és a szateliten nyert jegyet akár versenydollárra is átválthatom? Vagy ami még jobb, hogy sima $-ra lehessen váltani. Én 2 ilyenről tudok FTP és PS. Ezen kívül van más is?
    Betsson-on pl az a bajom, hogy szateliten nyert jegyeket nem lehet átváltani semmire sem, így "sajnos" el kell indulni az adott versenyen. Persze a kis buyin-es mezőny eddig kárpótolt ott, ami ha nem is teljesen, de egy picit ellensúlyozza a problémát.

    Szóval tudnátok ajánlani olyan termeket, ahol jól lehet MTT-zni?

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    169

    Alapbeállítás

    Hali! Én most mentem vissza cake-ről PS-re, mert azon semmi sincs és azokat is törlik érdeklődés hiányában. A PS-n nagyon sok a satelit, a többsége ulR-os és sok verseny közül választhatsz. GL

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •