Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
Like Tree4Likes
  • 1 Post By T.A.F.K.A.R.
  • 1 Post By szroli
  • 2 Post By chivasr911

Téma: Allin huszár ellen mi a jó range?

  1. #1
    Fanatikus tag nightfury avatara
    Csatlakozott
    2014. 10. 06.
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás Allin huszár ellen mi a jó range?

    Sziasztok!
    NL2 6 max asztal PP-n.
    Srác beült, összesen 20 leosztást volt bent az asztalnál. Csak allint tolt, pozíciótól függetlenül kb 8 alkalommal. Többnyire dobtak. Amikor nem, akkor a következő lapokat mutatta:
    QTs, 9Js, K9o és jelen esetben TT:
    https://www.weaktight.com/h/56dc1be7d39043ba278b4655

    Eleve csak olyan kézzel szálltam játékba amivel tudtam, hogy ha allin megy megadom. KQs-el azt gondoltam ezt megtehetem. De turnnél kicsit izgultam az ász miatt, riveren még inkább. Úgy gondoltam ilyen hozzáállással bármilyen ászos kézzel allin megy. Szerencsére nem az volt nála, de így utólag nem tudom jó ötlet volt-e megadni?
    Mivel érdemes ilyen ellenfél ellen?
    Érdemes egyáltalán bármivel? Vagy hagyni kell, hagy tombolja ki magát, bukjon el 2-3 beülőt, és menjen tovább?
    Amúgy magyar volt, ha olvassa a fórumot innen is üdvözlöm!
    Utoljára módosítva: nightfury által: 2016. 03. 06. 12:21

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 23.
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    a felsorolt handek ellen mind favorit vagy amit a TT előtt megfigyeltél, mi a további kérdés?
    nightfury likes this.

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Én nem szoktam nagyon foglalkozni az ehez hasonlóakkal.Ha van jó indulóm simán callolok.
    nightfury likes this.

  4. #4
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    valószínűleg lejött magasabb tétről baromkodni mert tilten volt vagy ilyesmi, bármi is az igazság az ilyennek örülni kell, és nem fikázni, de ami a legfontosabb h nem megvárni"amíg kitombolja magát". Attól függ mekkora szórást mersz bevállalni, berakod valami elemzőprogiba a kb 70%-os range-ét és megnézed mikkel tudsz callolni
    Utoljára módosítva: chivasr911 által: 2016. 03. 06. 16:58
    nightfury and Lefty Gekko like this.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  5. #5
    Fanatikus tag nightfury avatara
    Csatlakozott
    2014. 10. 06.
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás

    Köszönöm mindenkinek a válaszát!

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    valószínűleg lejött magasabb tétről baromkodni mert tilten volt vagy ilyesmi, bármi is az igazság az iylennek örülni kell, és nem fikázni, de a ami a legfontosabb h nem megvárni"amíg kitombolja magát". Attól függ mekkora szórást mersz bevállalni, berakod valami elemzőprogiba a kb 70%-os range-ét és megnézed mikkel tudsz callolni
    Nem fikáztam! Én is örültem neki, és úgy voltam vele, hogy ha már így szórja a pénzét hát legyen... Csak nem tudtam mik azok a handek amikkel biztos megadhatok ilyen ellenfél ellen.
    Nem minden esetben volt látható milyen lapokkal tolt allint, mert az esetek cirka felénél mindenki dobott. De vélelmezhető volt, hogy ha 20 leosztásból kb nyolcszor betolja akkor nem csak AA, KK, AK játszik nála.

    De akkor úgy látom a válaszokból, hogy KQs-el így megadható az allin.
    Köszi még egyszer mindenkinek.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •